Glavni meni

Predlog - Put u Ukrajinu 2013

Započeo Veterinar, 12 Novembar, 2012, 13:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR

ako je na leto valjda bi isao,ne znam sve zavisi od kockara
kakve ce kocke baciti mi pod noge

Major

Citat: Nadalina poslato 21 Novembar, 2012, 20:52
Citat: Major poslato 21 Novembar, 2012, 10:52
Nado nije valjda s karticom?? ;D ;D ;D

Eeeeeee moj ti, kad je nevolja - nevolja je, daj sta das! ;D ;D ;D

To jeste kad je nevolja dobre su i dnevne novine ;D

mareskin

Citat: Major poslato 22 Novembar, 2012, 13:51
Citat: Nadalina poslato 21 Novembar, 2012, 20:52
Citat: Major poslato 21 Novembar, 2012, 10:52
Nado nije valjda s karticom?? ;D ;D ;D

Eeeeeee moj ti, kad je nevolja - nevolja je, daj sta das! ;D ;D ;D

To jeste kad je nevolja dobre su i dnevne novine ;D


I gaæe imaju dve strane, samo ih prevrne¹ i obuèe¹ jo¹ jednom.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Meni se ova ideja za putovanje mnogo sviða. I¹ao bi. Ali ima jo¹ vremena sva¹ta mo¾e da se promeni.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Veterinar

Vidim da ima do sada desetak koji bi isli.... super, da ja pocnem ovde preliminarne pregovore i dogovore ???

Kanarinac


Vlajko

Vrlo interesantan predlog Veterinar  [yahoo]

Nego valjalo bi za neki astal zasesti i u¾ivo prozboriti koju  [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Samo treba skoknuti do Ukrajine...:D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 24 Novembar, 2012, 10:20
Samo treba skoknuti do Ukrajine...:D

Laziæu kad ne¹to voli¹ vreme brzo prolazi. Ja kad moram na du¾i put da bi se video sa nekom devojkom, pamtim da sam iza¹ao iz grada i da ulazim u taj drugi grad :D Izmeðu sam mogao i da se teleportujem ne bi znao :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kanarinac

Ma gde prolazi brzo. Kad nesto jedva cekaj, dan prolazi ko 10 dana :D

Landser


bora63

 [thumb_up]
Predivna ideja,tura ....... i sve sto ide uz nju  [clapp] .
Mada mi je pocetno odusevljenje brzo splasnulo zbog moje realnosti,cisto sumnjam da bih mogao ici  [glavazid], ideja mi neizlazi iz glave. Malo malo pa trazim neke kombinacije,planiram,nadam se ...... pa ko zna  [neampojma] mozda i bude nesto. A ako li i  nebude nista,bicu svim srcem uz one koji ce ici.
Zato ajde da osvezim temu uz neka pitanjca koja me zanimaju a verujem i ostale.
- Kolko bi grube procene cela avantura trajala i finansijski iznela  (kolko dana put u jednom pravcu,kolko zadrzavanje u Ivano Frankivsku,kolko u povratku) ? Tek orjentacije za one sa obavezama......
- Ako bi se uz obilazak i nocenje nam susedne Rumunije prihvatilo sto mislim da nebi bilo lose,kazu da ima sta da se vidi..... kolko za taj poduhvat treba odvojiti ? Jeftino u redu ali nakupi se pa nije zgorega imati neku sumu za orjentaciju i planiranje celog poduhvata.
- Nocenje u nekom pansionu ili mozda sator,vreca.....
- Kako bi se islo,kao dosadasnje voznjice ili bi smo se recimo podelili  (zavisno od sklonsti i sposobnosti) pa bi se na odredjenim mestima sacekivali ? Put dugacak a razlicite sposobnosti i mogucnosti pa da jedni druge ne bi gusili i sputavali da li se podeliti u manje grupe ili pak svi zajedno?
- Sta bi recimo trebalo poneti za nedaj boze,mislim ono za licnu uotrebu mezimacu ? Glupi recimo gumi defekt u nekoj nedodjiji ili pak na nekoj cuki ne bi bas prijao .... a opet lepo bi bilo biti spreman za moguca iznenadjenja u stranoj zemlji.
  [watching]

UFF

bora je postavio dobra pitanja
lokacije (prenocista) se moraju unapred odrediti kao i osoba iz nase grupe koja ce biti neka vrsta tehnicke podrske, mozda nije lose kontaktirati i neke lokalne bajkere iz drzave/gradove kroz koje prolazimo jer smo svi uglavnom spremni da bezuslovno pomognemo kolegi u nevolji
sto se tice finansija ja planiram da prodam sve osim jednog (mozda 2 motora i to ce mi biti budzet za sledecu sezonu)


Kanarinac

Uffe ti si resio da ides na put oko sveta?

UFF

ne bas
ali mozda sa mazzi-em i yoyom do BARSELONE (preko swiss alps naravno) a to ti je od prilike kao i oko sveta  [rofl]

jevta


UFF



mazzi

Za sada je Barceloan 75% ... dosta je para posto ocemo da napravimo malo veci krug. Ali mislim da vredi, ipak cemo umociti dupe na azurnoj obali :) Sto se mene tice svi su dobro dosli. Za sada ima 4 potencijalna putnika :D ali o tome u drugoj temi :) Ja bih voleo da odem i do Ukrajine ali mislim da necu imati "vremena" za oba puta nazalost :(