Glavni meni

Da li je ovo fals snimak

Započeo pit, 27 Decembar, 2010, 22:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Pa svi se kace jer neki previse ozbiljno shvataju virtuelno druzenje... [stop] Svi misle da se protiv njih vodi neka zavera bla bla bla... [neampojma]
"Probanje" je u principu u svakoj drugoj voznji gde ima vise motora tako da to nije nista novo...
Mene apsolutno nedotice, to nije moja stvar i na poslednjem mi je mestu u zivotu sta ce neko drugi da radi u svom zivotu.. Njegova stvar... Ja nisam u mirovnoj misiji, ovde sam samo clan foruma....
Meni forum sluzi za opustanje, ali nazalost samo meni i velikoj manjini... Ne samo ovaj, nego i svaki drugi...
Ja za voznju uvek imam zelju, a tek za klopu, hmmm.... Bilo kad rado cu se pridruziti svakome ko zeli da se vozi sa mnom... [cheers]

Samo nemojte posle da kukate kako vas oprao klinac sto vozi gologlave klinke i i  vozi dvesta na tocku kroz centar grada, i gazi trudnice na semaforu... :P :P :P :P
Inace, jesam sitan, ali sto mogu da pojedeeemmmm... ;D ;D ;D ;D ;D
[cheers] [cheers] [cheers]

Miso, jel primate jednog klinca za "kruziranje"...?  :)
Dobro sam dete, majke mi... ;D ;D ;D [andjeo]



misa-pei

Nemanja, pa zna¹ da si uvek dobrodo¹ao :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Kengur


pit

     To sam hteo d cujem ,znao sam da si u dubini duse moto manijak ,mada na trenutak sam pomislio ma nije valjda motojagnje al dobro je da sam se prevario,tako da jagnje mora da skvikne u svakom slucaju.
         Miso@ naravno da ne mora da se trkas ,mozes ti za nama klaj klaj ''Kamiondzije ne mozes da promasis.


Panta Zemunac

Citat: Dzigi Boy poslato 28 Decembar, 2010, 22:36
Ja sam vozo 300 i to kanjonom Morace jos sam vozio i dve ribe, aj dobro ovu jednu sam vozio a drugu sam karao.....ako neko kaze da to nije moguce reci cu vam da je u Crnoj Gori sve moguce pa vi vidite....

Ðigi...pa kako te nije sramota...pa i roditelji gledaju ovaj forum...zaista nema smisla!?!
Hajde de ¹to pi¹e¹ sva¹ta ali ¹to pozira¹ na sred strita...stvarno nema smisla..(èekaj, pa gde je druga riba?...ispala, a?) [neampojma]



Uploaded with ImageShack.us

UFF

Pite a jel mozes evo MOLIM TE u ime svih forumasa da ubuduce kad nekog citiras da koristis dugme "Pregledaj" pre nego sto kliknes na posalji ???

I evo ja bi prvi jako voleo da vidim trku izmedju tebe i kengura
Ja na primer ne tvrdim da sam neki vozac iako to drugi za mene pricaju ali kad je se to na avali (sto je kengur pricao) odigralo jedva sam ih stigao (i to tek kad je kengurova yamaha izbacila antifriz i  digla temperaturu pa je on usporio)
Mogu ja sad da kenjam i trazim izgovore do sutra kako je bio mrak a ja imao zatamljen vizir i celavu tvrdu gumu itd itd ali kengur je vise od 10 godina mladji od mene a vozi bolje !
Od njega sam brzi samo po gradu i guzvi pa bi zato i voleo da ga vidim na stazi

I evo da ne bude posle odro te jer ima jaci motor voleo bi da vidim i trku izmedju tebe i wolverina, eto isti motor volite i vozite on ima slabiji i stariji a video sam ga kako vozi...

Kengur

Uff-e ne kukaj ko zenica, ja sam bio na celestonkama i na plocicama koje ne postoje... ;D
O viziru necu ni da pricam, jer sam vec kontaktirao Ivana... ;)

P.S.  :-[ :-[ :-[

pit

Citat: UFF poslato 30 Decembar, 2010, 01:07
Pite a jel mozes evo MOLIM TE u ime svih forumasa da ubuduce kad nekog citiras da koristis dugme "Pregledaj" pre nego sto kliknes na posalji ???

I evo ja bi prvi jako voleo da vidim trku izmedju tebe i kengura
Ja na primer ne tvrdim da sam neki vozac iako to drugi za mene pricaju ali kad je se to na avali (sto je kengur pricao) odigralo jedva sam ih stigao (i to tek kad je kengurova yamaha izbacila antifriz i  digla temperaturu pa je on usporio)
Mogu ja sad da kenjam i trazim izgovore do sutra kako je bio mrak a ja imao zatamljen vizir i celavu tvrdu gumu itd itd ali kengur je vise od 10 godina mladji od mene a vozi bolje !
Od njega sam brzi samo po gradu i guzvi pa bi zato i voleo da ga vidim na stazi

I evo da ne bude posle odro te jer ima jaci motor voleo bi da vidim i trku izmedju tebe i wolverina, eto isti motor volite i vozite on ima slabiji i stariji a video sam ga kako vozi...

        Ne znam sto me ti prozivas u njihovo ime,ali naravno ako oni pristanu vrlo rado samo sto nemam nameru da dolazim na Avalu ...ima ovde mnogo boljih destinacija pa moze da se pustamo kolko ocete.A mogo bi i ti da probas cisto da vidis gde si i kolko znas.Naravno zadnji placa klopu i pice.
           

Kengur

Ja mislim da cu ucestvovati u trci...
Ali u brzom jedenju hrane, jer kompresujem kao prekrupac... ;D Tu ne placam sigurno... ;D

Panta Zemunac

Meni je Darko pobegao na Ibarskoj ali sa TDMom na moju friku i to trojku...ni on mu ne bi pomogao koliko mu je pomoglo to ¹to je prebacivao stomak, æas sa jedne, æas sa druge strane, u zavisnosti od krivine....
Ipak, smem da se kladim na Pita...nemoj Uff da preteruje¹ molim te...ajde de za Kengura ne znam, mada su oni australijski stvarno brzi, ali zza ostalo sam spreman da secujem!!

Kengur

ode tema u pm....

Ljudi, koga boli tuki bre? Da stavljam glavu u torbu, na putu koji ne poznajem? Ma vazi...  [ludak]

Ako je pit zeljan dokazivanja, bez ikakvog vredjana, verujem da ce pristati da dodje bilo gde!? Sto bas njemu da se ide na noge..?
Ja jesam klinac ali ovca nisam, a verujem da nisu ni ostali... Jedno je pojuriti se malo, a drugo je dokazivati se i stavljati glavu u torbu zbog MOJ JE VECI...

Ja sam uvek za voznju, klopa pice, no problem... Ali da se dokazujem? To cu ostaviti za stazu, pa ako tamo nisam dorastao, boze moj probao sam... Ko njake, nek izadje pa nek proba...
[cheers]

serbduck


  Vidim momci da ce neka trka da bude...

  Ja se ne trkam. Nisam u tom fazonu.

  Ipak, zbog mira u kuci predlazem put Cacak - Ovcar Banja.

Nije Avala, nije Nis... Ovcarsko-Kablarska klisura... idealno za sve koji misle da znaju da voze. Odrastao sam tamo i znam taj put kao svoj dzep ( kao sto Pit zna taj put kod Nisa  ;) )
...

  Ko ne zna da vozi preleti bankinu i sve s motorom u jezero...  ili u brdo...pa kom opanci - kom obojci...

  Unapred i na nevidjeno se kladim na Wolverina.  [yahoo]  Cak bi se usudio i da mu damo bilo koji ( i najgori ) motor...i u tom slucaju se kladim na njega.

"Boj ne bije svijetlo oruzije vec srce u junaka."  8) 8) 8)  Na njegovom TDM-u, sav metal koji moze da dohvati asfalt u krivini - JE ODRAN i znacajno skracen...i nije smirglom nego asfaltom...
 
Uostalom... ko ima 00 za trku - nek mu stane na crtu... Meni ne pada na pamet !

Da...umal da zaboravim...kafana   [cheers] ( sa odlicnom klopom ) ima jako puno na gore pomenutom putu, pa ni to nije problem...

Eto - jedan predlog...

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

kawa ninja



  Alo drustvo ne palite se , bolje upoznavanje uz burek. Pit-a znam licno i stvarno je ok lik niti prepotentan nit sta drugo negativno.U toj zajebanciji o kojoj pricate dovoljna je jedna kretencina u autu koja ce vas iscimati samo pola metera u vasoj traci kolovoznoj i eto belaja...mislite o tome.... burek masan , jogurt, pitice, neko meso , rostilj, prica zezanje , to je bolja varijanta...... evo nesto ovako na primer....

   

   


   
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

pit



           Kawo pusti ih bre nek se  loze ako im je milo,interesantno je da me ne proziva ni Wolwerin ni Kengur jer predpostavaljam da ljudi znaju da voze i svesni su sta je trka i do cega moze da dovede.Kad sam rekao da se ''pustimo '' malo normalnom coveku koji zna da vozi je jasno ocemu se radi.Neznalica se odmah lozi i vidi ''start]'' i ''cilj''trke i odmah bi da se kladi Patak bi cak i da se strovalimo u jezero.
         Evo samo za neznalice jedno objasnjenje.Mnogo puta sam se ''pustao''sa drugarima ili poznanicima.Vrlo brzo e provali ko kako vozi i kolko ko ima muda tako da uopste nije biitno stici prvi na cilj da bi dokazo da si bolji vozac.
         

pit

Citat: serbduck poslato 30 Decembar, 2010, 08:47

 Vidim momci da ce neka trka da bude...

 Ja se ne trkam. Nisam u tom fazonu.

 Ipak, zbog mira u kuci predlazem put Cacak - Ovcar Banja.

Nije Avala, nije Nis... Ovcarsko-Kablarska klisura... idealno za sve koji misle da znaju da voze. Odrastao sam tamo i znam taj put kao svoj dzep ( kao sto Pit zna taj put kod Nisa  ;) )
...

 Ko ne zna da vozi preleti bankinu i sve s motorom u jezero...  ili u brdo...pa kom opanci - kom obojci...

 Unapred i na nevidjeno se kladim na Wolverina.  [yahoo]  Cak bi se usudio i da mu damo bilo koji ( i najgori ) motor...i u tom slucaju se kladim na njega.

"Boj ne bije svijetlo oruzije vec srce u junaka."  8) 8) 8)  Na njegovom TDM-u, sav metal koji moze da dohvati asfalt u krivini - JE ODRAN i znacajno skracen...i nije smirglom nego asfaltom...
 
Uostalom... ko ima 00 za trku - nek mu stane na crtu... Meni ne pada na pamet !

Da...umal da zaboravim...kafana   [cheers] ( sa odlicnom klopom ) ima jako puno na gore pomenutom putu, pa ni to nije problem...

Eto - jedan predlog...



             Samo za tebe Patak opkalda vazi 2:1bilo koji motor da vozis moz stavis kolko oces para ja dupliram.
            I jos jedno ti se ne trkas zato sto ne znas da vozis i zato sto si juce kupio motor .ali evo ti prilke da pokazes da imas muda.
           

kawa ninja


 Skoro sam gledao jedno takvo zezanje, posle par krivina iz Brestovacke banje prema Boru u jednoj veoma ostroj levoj  krivini bala slame ispala iz traktora , trka u toku, z 750 na levo zr 750 s na desno pa sa asvalta na pesak i prasinu i sva sreca te nekako momak uspeo da se vrati nazad inace dole nekih 4-5 metara duboki usek pun zbunja, panjeva, recica koja ide iz B. banje ma s...e

 Odakle znam , pa bio iza tog desavanja i sve odlicno vido, a onda u Boru rasprava ko je kriv i tako to...

 Moj savet zaj....e takve stvari

 Ovo sam izneo kao primer zadnji od skora ima ih jos a, interesantno cim krene takvo zazanje stvari krecu naopako...

 

This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

serbduck

 
   Mozda da nalozis neke klince. Mene ne... :D :D :D

   Ne znam sto se tako primas ko saucesce.

   U mojoj zgradi zivi klinac ( ima 12 godina ) i vozi trke. Taj bi i mene i tebe  odrao ko jarce na svakom putu i to sa njegovim Tomosom.

   Rekoh vec da se ne trkam. Nisam ovaj motor kupio juce zbog toga. A ti si vidim Vidovita Zorka pa znas od kada vozim motor i da li znam da vozim.   Lepo... 

  A ako ti je stalo da ispitas moja muda   :P :P :P - ima i drugih nacina.   ;)

  Kao sto rekoh - ne trkam se.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

pit



           Ok ako ne smes da se trkas kazi mozes da bude deo trke i na drugi nacin.Recimo recimo ...evo mozes da budes ona devojcica sto stoji izmedju dva motora i pusta maramicu....milsim da je to ok me trkas se a tu si kao obozavateljka.Sta ces bolje.

Kengur

Drago mi je da vidim da ovde ima dosta dece, nisam najgori... :P :P :P :P

kawa ninja



  E ovo je vec u redu sad mogu da se smejem :) :) :) :)ja stvarno mislio bice trka uff, dobro je aj malo zezanje udarite dosta rasprave    [yahoo]pa nesto masno, nema smajli prasence ili jaga(stavio bi) pana kraju..  [cheers]...... [ljubav]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green