Glavni meni

Da li je ovo fals snimak

Započeo pit, 27 Decembar, 2010, 22:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

To ka¾i Pitu a ne meni...ja ne vozim 299 u krivini  [uuups] i jo¹ mesim burek  [stop] ja sam skroman deèkiæ, mo¾'  289km/h ali 299 nikako!!! [prebicute] Mama bi me i to sve po.. [prebicute] pa bi je posle Ameri hapsili za pedofiliju i eto nasilnièkog pona¹anja prema bajkerima a posle ka¾u da smo samo mi nasilni!! :P :P :P :P :P

pit



              Sta si se navrzo na mene jbt.Pa Pit ovo Pit Ono.
Snimak sam prvobitno postavio u temi o boxerima da bih pokazao Velimlju sta je voznja na zilet.Ok brzina ocigledno nije prava pogotovu se to vidi na pocetku kad brzinomer pokazuje u krivini 200 -240.
Priznajem da nikad taj snimak nisam analizirao do kraja sto se tice brzine mada sam i pre otvaranja ove teme vido da le laznjak al aj da proverim ko kolko zna.I bre braco stvano se razumete u te stvari nema sta priznajem..Ali ono sto je mene impresioniralo tu je voznja  kroz saobracaj i provlacenje na milimetara tj zilet.
             Ne znam kako ti vozis Panto i ostali koji se podsmevaju ovom liku ali za mene je on vrhunski profesionalac.Ali sta ja vama to pricam kad vi verovatno mozete bolje....a ovaj Dzigi ce plus i da kara jednu ribu dok ga ganja 300.

SSZGO

posle drugog gledanja, vidim da je snima ubrzavan i usporavan u odreddjenim delovima

npr na pocetku je dosta ubrzan kada ide 50
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

serbduck


  Samo jednu ribu u krivini na 300...?  Malo je kume.

  Bar dve...a i jedna da bude u rezervi...zbog onih silikona...

Pite, ima na ovom forumu ljudi koji su snimili klipove da se smrznes...

Aj nek neko ovde okaci "Uplatu interneta..."

...ili bar link...  da vidis sta je vise od zileta... a moze i Zlatibor - Mrsi - da vidis sta je krivina i brzina i zilet na otvorenom putu...



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

pit


           Meni jetaj snimak u datom momentu bio pri ruci ...ne sumnjam da ima i boljih.

pit

 

            Ne znam svi ovde prisutni se predstavljaju kao neki opasni vozaci...eto mozemo na prolece dsa proverimo  ko je ko .Ima jedna lepa relacija vrlo pregledna nov asfalt Nis-Svrljig 30 km.....ko zadnji stigne placa klop[u u Kamiondzijama.

TT600

Citat: pit poslato 29 Decembar, 2010, 12:19
 

            Ne znam svi ovde prisutni se predstavljaju kao neki opasni vozaci...eto mozemo na prolece dsa proverimo  ko je ko .Ima jedna lepa relacija vrlo pregledna nov asfalt Nis-Svrljig 30 km.....ko zadnji stigne placa klop[u u Kamiondzijama.

Posto nisam neki opasan vozac ( pogotovo na asfaltu ) moguli ja da ucestvujem kamionom ?  Bas na prolece trebam da pocnem da vozim jednog MAN-a TGA od 510 ks

  [dancing]

pit

Moze sa cim oces ako si raspolozen da platis klopu


vudu

Citat: pit poslato 29 Decembar, 2010, 09:51
sto se tice brzine mada sam i pre otvaranja ove teme vido da le laznjak al aj da proverim ko kolko zna.
             

Pite,samo da vidim koliko se razume¹ u burek !

Da li je ovo la¾njak ili æe biti dovoljno kora  8)

Jagodinka
VALJEVSKA  PODVALA

TT600

Citat: pit poslato 29 Decembar, 2010, 13:03
Moze sa cim oces ako si raspolozen da platis klopu


Polako s to placanje    [zvizdi]
Zar nisi reko da zadnji placa klopu ?

Dzigi Boy

Ovaj snimak na Vencu je realan, gledao sam ga celog, eee sad sto je tip budala pa na pocetku vozi na pravcu skoro 300 to govori da je EXTRA budaletina........tu izlecu traktor, kola, pesaci i ko zna sta jos????? siguran sam da tip nije nikada u zivotu raspizdio diretasa jer da jeste sigurno ne bi tu vozio tolikom brzinom..............za mene ovo nije nikakvo znanje nego voznja pun gas i zivot na kocku, ovaj put je prosap ali sledeci??????????????????

pit

Citat: vudu poslato 29 Decembar, 2010, 13:42
Citat: pit poslato 29 Decembar, 2010, 09:51
sto se tice brzine mada sam i pre otvaranja ove teme vido da le laznjak al aj da proverim ko kolko zna.
           

           Heheh gde me nadje Doco.Znas da je u Nisu imala jedna pekara i ovaj poster okacio ludak na vratima


Pite,samo da vidim koliko se razume¹ u burek !

Da li je ovo la¾njak ili æe biti dovoljno kora  8)

Jagodinka

Kengur

Pored svega navedenog, bilo sta da dodam bice presipanje iz supljeg u prazno...

U jedno sigurno verujem, ako se ikada u nasoj zemlji stanje poboljsa (finansijski) i dobijemo stazu, verujem da cemo dobiti i dosta dobrih vozaca...
Mislim naravno na moto sport. Tj ako se ikada oporava da ima dovoljno sponzora da vozaci mogu da voze uz neka min svoja ulagaga sa vida finansija...

Dokazivanje ko je bolji, ko je brzi? To mi je malo detinjasto...
E sad, ja sam jos uvek dete ;)
Dokazivanje za druge i klopu me ne zanima, ali sam se sebi skoro dokazao na "Avala ringu", posle jednog rostilja, sa nekim momcima, a jedan od njih je trkac... ;)
Ja zadovoljan, mislim da se nisam obrukao, a za druge me... ;)

Kengur

Mislio sam da sam editovao svoj prvi post u ovoj temi ali ipak nisam, pa da to ne radim sada nema shvrhe...

EDIT PRVOG MOG POSTA:
"Ali snimak je dosta los tako da se ne moze lepo proceniti..."

Tj meni je los, jer sam ga verovatno gledao u pogresnoj rezoluciji... ;D

UFF

ma NEMAS TI POJMA sto bi rekao majstor paganini ;D

pit

Citat: Kengur poslato 29 Decembar, 2010, 14:28
Pored svega navedenog, bilo sta da dodam bice presipanje iz supljeg u prazno...

U jedno sigurno verujem, ako se ikada u nasoj zemlji stanje poboljsa (finansijski) i dobijemo stazu, verujem da cemo dobiti i dosta dobrih vozaca...
Mislim naravno na moto sport. Tj ako se ikada oporava da ima dovoljno sponzora da vozaci mogu da voze uz neka min svoja ulagaga sa vida finansija...

Dokazivanje ko je bolji, ko je brzi? To mi je malo detinjasto...
E sad, ja sam jos uvek dete ;)
Dokazivanje za druge i klopu me ne zanima, ali sam se sebi skoro dokazao na "Avala ringu", posle jednog rostilja, sa nekim momcima, a jedan od njih je trkac... ;)
Ja zadovoljan, mislim da se nisam obrukao, a za druge me... ;)


              Kazes da je detinjasto u prvom delu a u drugom delu kazes da si se ipak pustio i da se nisi obrukao ..ne kapiram bas .
Onda kazes da te za druge boli ...
             E pa sad pusti druge da se dokazuju nemoj da si na kraj srca ..mozda neko ima zelju da se osim na tastaturi oproba i u stvarnosti.
             

Kengur

A ko tebi drma kavez ovih dana? Pitam ona drugarski...? [neampojma]

Kazem detinjasto mi, jer ide ovako javno AJDE DA VIDIMO CIJI TATA JE NAJJACI... ;)
Posle toga sam rekao da sam ja jos dete(tek 21 za par meseci), i sta tu nije jasno...? :)

Nisam ja nista ni sa kim dogovarao, jednostavno momci naisli, malo smo se probali i to je to... Bez ikakvog planiranja i zakazivanja...

Samo napred, nisam ja na kraj srca, samo se vi igrajte nemam ja nista protiv...

Ja imam veliku zelju da se dokazem! Ali na stazi... E sad, dok se ne skupi kinta dupe uza zid...

Uzivajte...   [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

pit

Citat: Kengur poslato 29 Decembar, 2010, 15:30
A ko tebi drma kavez ovih dana? Pitam ona drugarski...? [neampojma]

Kazem detinjasto mi, jer ide ovako javno AJDE DA VIDIMO CIJI TATA JE NAJJACI... ;)
Posle toga sam rekao da sam ja jos dete(tek 21 za par meseci), i sta tu nije jasno...? :)

Nisam ja nista ni sa kim dogovarao, jednostavno momci naisli, malo smo se probali i to je to... Bez ikakvog planiranja i zakazivanja...

Samo napred, nisam ja na kraj srca, samo se vi igrajte nemam ja nista protiv...

Ja imam veliku zelju da se dokazem! Ali na stazi... E sad, dok se ne skupi kinta dupe uza zid...

Uzivajte...   [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

          Pa onako drugarski ako je ikako moguce to ovde jer vidim da svi jedva cekaju da se pokace,ti si prvi moj predlog za trku u klopu nazvao detinjastim ali u svakom slucaju ne vidim sto to tebe dotice i sta ima tu toliko loseg ako se ljudi koji znaju da voze motor malo isprobaju cisto da se vidi ko je ko.
          Evo i ti imas sanse da se dokazes naravno ako imas zelju aa ako nemas nemoj i nikom nista.
           

misa-pei

E, ja imam ¾elju da idemo u Kamiond¾iju, a nemam da se trkam. Mo¾e tako? :D :D

Pite, onaj na ulasku u Svrljig, iz pravca Ni¹a? Ili si mislio na neki drugi?
Država je najveći neprijatelj naroda