Glavni meni

Da li je ovo fals snimak

Započeo pit, 27 Decembar, 2010, 22:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

shok

Da li la¾em kada ka¾em da je sreæa u 3 stvari
dobroj ¾eni, motoru, i bogatom tati koji uvek ne¹to r

Panta Zemunac

I ¹ta je bilo kada smo se otreznili...do¹ao novi dan... [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Dzigi Boy

Ja sam vozo 300 i to kanjonom Morace jos sam vozio i dve ribe, aj dobro ovu jednu sam vozio a drugu sam karao.....ako neko kaze da to nije moguce reci cu vam da je u Crnoj Gori sve moguce pa vi vidite....

Panta Zemunac

Ðigi...ima¹ plus...jo¹ ako si za to vreme, hasao burek OndaK...ma jo¹ 10+!! [klanjam_se] [klanjam_se]

Ja tebi sve verujem pa da je bilo i na jugu Srbije a ne sami u MNE!! :o [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Dzigi Boy

Sta samo burek???? ma celog bivola pojeo......a da ne pricam kad sam sa 3 cure vozio na jednom tocku od Vardara pa do Triglava.......jedino me sramota da pricam sta sam radio curama za to vreme, msm nije za forum jbg.

Panta Zemunac

Poznato je nama svima da bajk ide br¾e ako su na njemu i cure koje prde sve u glas...

ali na snimku je tip koji u krivinu od 90' uleæe preko 200km/h! (pri tom nije staza, niti tretiran bajk za te brzine)
Pit ka¾e da on u to veruje jer i sam tepa svoj bajk...ja ka¾em i na mom pi¹e 299 jer je digitalac ali do sada ga nisam poterao a da mi je toliko i pisalo a terao sam ga vi¹e puta pored aero...Nikola Tesla...prvom sam izvlaèio 105, sestriæ se kune da je on prvom izvukao na njemu 110km/h...Ok, njemu verujem ali za 300 je potrebno i vreme...a ne samo zabadanje do crvenog!!! [klanjam_se]       [hello]

Panta Zemunac

Ja sam ljut jer ovde neko ima protekciju...dve teme su otvorene da bi me spreèili da mislim slobodno, tj. da je moguæe..ploviti 300km/h kroz ovakvu klisuru!
Pite, bri¹i jednu od dve teme, nema razloga da budu obe...


Odokativno, premerite ¹irinu asfalta i naèiæemo istovetnu ili iscrtati negde, gde je ¹ire i sigurnije...pa probaæemo da sa 220-240 uðemo u nju, sa bajkom koji nije spremljen za trke, u krivinu od 90'...va¾i li se!?! Normalno da ima bajkova koji olako potegnu, pa èak i doguraju do 300..recimo Hajabusa ali ne ona pojaèana ¹to tera do 310km/h ali pratite snimak, krivine i trenutnu brzinu, pa razmislite...alo 300 kroz klisuru!!!???!!!

serbduck



  Narode ovaj klip je laznjak.

  Doradjen u  odgovarajucim programima.

  Na  drugom forumu je cak svaki detalj snimka komentarisan i razotkriven.

10 cevapa za 5 dinara....    super jeftino... ali nema nigde za te pare.

  Mozda bi Mrsi mogao blizu te cifre ( postoji njegov klip ) ali ne u tom kanjonu...

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

misa-pei

Nièem digitalnom ne verujem. Mnogo se lako ispi¹e ono ¹to se ¾eli. Èak je i na mojoj Kawi iz '81. bio brzinomer koji je skidao impulse sa magneta. Sad, jedan je "nestao u akciji", te je brzinomer pokazivao ravno upola. Isto, tj, obrnuto bi se dobilo, èak i tad, sa dodavanjem dva picku-up-a.
A da je ovim, ispisanim brzinama pro¹ao, morao bi da ima ¾vake, a ne gume, jer fizika mo¾e da se koristi, ali samo do odreðene granice.

Znaèi, sad malo matematike i fizike, èisto mentalna gimnastika... Kolika je te¾ina motora sa vozaèem pri odreðenoj ugaonoj brzini i odreðenog radijusa, a kolika je sila koja ih dr¾i "prilepljene" za put? Kolika je maksimalna sila trenja po kv.cm, u ovom sluèaju na smicanje, koja je potrebna da se ta te¾ina odr¾i na putu? Recimo, onako ¹ac metodom, malo ne pije vodu.
Država je najveći neprijatelj naroda

Dzigi Boy

Cuj poznato je da ljudi iz tog kraja vole da baronisu i preteruju, tako da tu nema sta da cudi, sa kracim prenosom je moguce......a i sam znas da stici do 300 treba itekako ravan i dobar put, a u CG nemas ni 1 km takvog puta, tako da mozemo da zaklucimo da je to NEMOGUCE....ali u CG je moguce, isao bi taj i 400 ali brzinomer ne podrzava toliku brzinu...kada izadje sledeci model ce 100% ici i 400

Panta Zemunac

Da jo¹ ne pominjemo pra¹inu, ¹oder itd

Sestriæ je raspalio max sa Apriliom i pisalo mu je 299 a svi znamo da Aprilia RSV i ako je 1000 (129HP/170kg) ne mo¾e da dotera do 299km...Smejali smo se sami...ali zipa, tada smo zajedno i¹li do Srebrnog jezera autoputem...ja sam tada bio na KLE i kada sam raspalio oko150km/h (tresao se motor kao da je vibrator, kao da æe se raspasti) on mi je potvrdio da je i Aprilia toliko pokazivala...da li proporcionalno brzini i la¾e, ne znam a da li Pit pravi dobar burek...e to znam!!

serbduck


 "Velju coce sekundarno ( ove sekunde ) na tristo s jednom rukom i na prednji tocak... ne vjerujes  >:( ..."


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Slusao sam razne price...

[neslusam]




Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Panta Zemunac

Ma i ja sam do sada slu¹ao ali Pita me naterao i da gledam... [doh]

K_A_W_A

Vozio sam moj motor 299, pa i vise. na satu pise 299, ali obrtaljka ide jos malo. To mozes na auto putu samo desetak sekundi i odmah smanjujes. Naravno put treba da je prav. Ko je vozio te brzine, zna o cemu pisem. A sto se tice snimka, u CG sam za zadnjih 20 godina bio samo jednom pre 8 godina i to na 2 dana, tako da nema pojma ni kako CG izgeda. Ali mi ovde na snimku lici da ovaj motor ide isto i kad pise 299 i kad pise 180. Prenos je tu cudo :D

Dzigi Boy

ja sam vozio skoro 300 ali auto

Panta Zemunac

#35
Citat: K_A_W_A poslato 29 Decembar, 2010, 01:48
Vozio sam moj motor 299, pa i vise. na satu pise 299, ali obrtaljka ide jos malo. To mozes na auto putu samo desetak sekundi i odmah smanjujes. Naravno put treba da je prav. Ko je vozio te brzine, zna o cemu pisem. A sto se tice snimka, u CG sam za zadnjih 20 godina bio samo jednom pre 8 godina i to na 2 dana, tako da nema pojma ni kako CG izgeda. Ali mi ovde na snimku lici da ovaj motor ide isto i kad pise 299 i kad pise 180. Prenos je tu cudo :D

Napokon neko realan!
Mo¾e se ¹to-¹ta sa bajkom ali malo, po malo, reè po reè i odosmo do neba sa njima...ispada da svako drugi, svaki drugi dan, odvali po 300! To mi smeta...ispadam papan koji ne zna da vozi samo zato ¹to realno prièam...pa valjda smo svi, barem na kratko, imali to zadovoljstvo da mu ga damo po gasu!!

UFF

Citat: Dzigi Boy poslato 28 Decembar, 2010, 22:36
Ja sam vozo 300 i to kanjonom Morace jos sam vozio i dve ribe, aj dobro ovu jednu sam vozio a drugu sam karao.....ako neko kaze da to nije moguce reci cu vam da je u Crnoj Gori sve moguce pa vi vidite....

Nisi im jos rekao da si bio sa DR-om
U krivini na kolenu ;D

Panta Zemunac

Citat: UFF poslato 29 Decembar, 2010, 02:38
Citat: Dzigi Boy poslato 28 Decembar, 2010, 22:36
Ja sam vozo 300 i to kanjonom Morace jos sam vozio i dve ribe, aj dobro ovu jednu sam vozio a drugu sam karao.....ako neko kaze da to nije moguce reci cu vam da je u Crnoj Gori sve moguce pa vi vidite....

Nisi im jos rekao da si bio sa DR-om
U krivini na kolenu ;D

e u to vi¹e ne verujem...jedino ako je ona bila na kolenu!! [rofl]

Dzigi Boy

Nije ona bila na kolenu, negoi je cesala sisom u krivini, glupaca nije imala slajder na sisi, i posle me tuzila kuja i morao sam joj platiti silikone i to petice......naprosto me finansiski unakazila.....tako da pazite sa kim se sexate u krivini na 300....((((((((((((

UFF

Citat: Dzigi Boy poslato 29 Decembar, 2010, 03:49
Nije ona bila na kolenu, negoi je cesala sisom u krivini, glupaca nije imala slajder na sisi, i posle me tuzila kuja i morao sam joj platiti silikone i to petice......naprosto me finansiski unakazila.....tako da pazite sa kim se sexate u krivini na 300....((((((((((((
[rofl] [rofl]  :'( [rofl] [rofl]