Glavni meni

900 RR na prodaju

Započeo darkrider900rr, 09 Novembar, 2012, 13:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

darkrider900rr

Svi verovatno znate sve o mojoj Hondi CBR 900RR, jednom sam je sredio ulozivsi u nju preko 1000e ( http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,8882.0.html ) , pa sam zatim veoma brzo doziveo udes sa istom
( http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,10346.0.html ) , elem, necu da vas farbam kako treba malo da se ulozi kako motoru nije nista kako ovo kako ono. Iskreno motor je polupan lepo, Puko vizir, prednja maska, retrovizor je jedan ostao bez stakla, puklo deklo (imam novo) , naprso blok motora ispod dekla na samom navoju za sraf, pukla desna rucka (guvernal) , far, satovi, nosac fara, konstrukcija koja ide od rama do retrovizora i maske (oklopi treba da se prefarbaju)  <------  ZNACI OVO TREBA DA SE MENJA. Na motoru su novi: Lanac i lancanici, svecice i akomulator. Motor bi prodao jer vise nemam snage, vremena, volje, i novca na bacanje. Motor je 1996 godiste, preko oko 40000 km cinimi se , dao bih ga za nekih 1200evrica, mislim da je to ok cena. Ako neko ima neko pitanju, ili predlog za nesto moze me kontaktirati na PP ili na 0652220483 Drda.

[attachment deleted by admin]

darkrider900rr

Ovo su slike gde je puko-naprso na bloku motora. Namotaji nisu osteceni

[attachment deleted by admin]

Bishke

Au jbt sredjivao si je i gledaj sad :(
srecna prodaja
You should do one thing every day that scares you

darkrider900rr

Citat: Bishke poslato 09 Novembar, 2012, 13:50
Au jbt sredjivao si je i gledaj sad :(
srecna prodaja
Jbg, verovatno sam baksuz sto se tice tog motora, al jbg. Hvala ;)

Vule

a u q-ac.... pratio sam ti temu kako si je radio... vazno da ti ok... sreæno sa prodajom...
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

darkrider900rr


Havarisan

ja mislim da je to puno za takav motor, ali to je ipak moje misljenje. drugar je prodao pre neki dan 919 98god, uvezen iz CH, nove gume, novi diskovi,prva boja, odlican za 2000e

Gsx-r 1100

Citat: Havarisan poslato 11 Novembar, 2012, 13:53
ja mislim da je to puno za takav motor, ali to je ipak moje misljenje. drugar je prodao pre neki dan 919 98god, uvezen iz CH, nove gume, novi diskovi,prva boja, odlican za 2000e

I ja mislim da je puno, tesko je prodati ocuvan motor za male pare pa sad kupiti takav pa ulagati....
Burn Rubber Not Your Soul !!!

darkrider900rr

Citat: Havarisan poslato 11 Novembar, 2012, 13:53
ja mislim da je to puno za takav motor, ali to je ipak moje misljenje. drugar je prodao pre neki dan 919 98god, uvezen iz CH, nove gume, novi diskovi,prva boja, odlican za 2000e
Citat: Gsx-r 1100 poslato 11 Novembar, 2012, 15:58
Citat: Havarisan poslato 11 Novembar, 2012, 13:53
ja mislim da je to puno za takav motor, ali to je ipak moje misljenje. drugar je prodao pre neki dan 919 98god, uvezen iz CH, nove gume, novi diskovi,prva boja, odlican za 2000e

I ja mislim da je puno, tesko je prodati ocuvan motor za male pare pa sad kupiti takav pa ulagati....

Pa znam sve to, jbg, al ispod te cene je ne mogu dati, to mi je makar da izvucem pare koje sam ulozio u nju....

Gsx-r 1100

Jao tek to sto neces dobiti. Vise ti se isplati da ga ponovo radis sebi.
Burn Rubber Not Your Soul !!!