Glavni meni

Malaguti Madison RS250

Započeo Beogradski Fantom, 05 Novembar, 2012, 11:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Beogradski Fantom

Ove godine resih da sebi kupim jos jedno motorce sa kojim cu moci da se vozikam, idem na malo dalje ture i ne razmisljam o porosnji. Posle dosta razmisljanja odluka je pala na Malaguti Madison RS250. U oglasima je bilo svega 2 komada. Krenuo u soping, sa prvim momkom nisam uspeo da se nadjem i tako produzim za SM. Motor je bio u korektnom stanju pa sam se odlucio da ga uzmem. Doterao ga za BG bez ikakvih problema. Odmah je palo i pranje.







Beogradski Fantom

Gume su bile u losem stanju i odmah sam ih zamenio. Izbor je pao na Metzeler ME 7-TEEN



Promenio sam i ulje, filter ulja i svecicu.


Beogradski Fantom


Beogradski Fantom

Ovog leta sam sa kolegom Black Adder-om isao na malo duzu turu. Beograd-Senta (Coka). Oko 400km u oba pravca. Potrosnja 3,4l na 100km. Ja prezadovoljan.




Beogradski Fantom

Skuter vozim svakodnevno don jos malo ne zahladni :D Evo slike od pre neki dan.


Major

Malaguti ima lepu liniju. Meni se svidjao onaj gt500 spidermax i pre nego sto sam pazario Burgmana njega sam merkao.
Neko mi rece da se tesko nabavljaju delovi i zbog toga sam odustao. Onda sam seo na Burgmana i odluka je pala ;)

Steta sto je Malaguti bankrotirao pravio je dosta dobre skutere!

Beogradski Fantom

Citat: Major poslato 05 Novembar, 2012, 14:47
Malaguti ima lepu liniju. Meni se svidjao onaj gt500 spidermax i pre nego sto sam pazario Burgmana njega sam merkao.
Neko mi rece da se tesko nabavljaju delovi i zbog toga sam odustao. Onda sam seo na Burgmana i odluka je pala ;)

Steta sto je Malaguti bankrotirao pravio je dosta dobre skutere!


Ako mislis na plastike, jasno je da se tesko nabavljaju jer Spidermax-a nema puno. A za delove agregata. Pa njih ima svuda jer je na njemu Piaggio Master 500 masina koja se pakuje na gomilu skutera. Beverly, Nexus, X9, Atlantic...
Napravio si pravi izbor uzevsi Burgmana koji je za klasu iznad. Ali je i cena odrzavanja nesto veca.

Major

Nazalost Burgman je otisao jer trenutno nije bilo para za dva motora.

Hohštapler

#8
...kolka mu je putna brzina? Da mu prija...?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Beogradski Fantom

Najbolje je negde na 95-100. Mada ga ja ponekad teram na 110. Maksimalna mu je oko 125-130.