Glavni meni

yz450f ili tt600 ili wr400f?

Započeo Damnmoto, 03 Novembar, 2012, 13:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac

EXCR 525 and GS 125  terao puno puta a nisam imao KTMa u vlasnistvu.... bar za sada..... nadam se nekom sa dva disca napred...

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

UFF

Evo idem sad i i bmw da prodam

od sutra vozim jugo i tomos ako ne nadjem dobar domaci imt

ovo mi zvucalo ko kad je debeli zmaj stavio link do reci ustase na vikipediji devojci koja se potrudila da iz druge drzave dodje na rodjendan i upozna forumase

farbach

Da spustim pricu na licni nivo, mozda bude jasnije.
Dodje lik i zapali kucu tvom dedi. Prodje generacija i tvom ocu zapali kucu sin od onog dede. Popravi se to nekako sazida se nova kuca. Pojavi se i unuk iz one piromanske porodice, ponovo mlati sibicama. Sta ti valja raditi, da pokusas da ga sarmiras, da on vidi da si ok i da te prihvati kao prijatelja ili dupe uza zid, a metak u cev.

UFF

Niko iz ktm fabrike nije licno ubio mog dedu ili mi zapalio kucu
O tome kako ce prema toj drzavi da se postave treba da brinu oni na vlasti u mojoj drzavi a ne ja
Niti zbog proslog rata treba da mrzim celu naciju i sadasnju generaciju koja sa tim veze nije imala pa cu sad da ih bojkotujem tako sto necu njihove prozivode da kupujem
Amerika nas bombardovala e sad necu vise da pijem coca-colu?
Koliko je prosecni amerikanac kriv za to bombardovanje?
Taj bre ne zna ni gde je Srbija, znam, bio sam i pitao ih

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

srbac


VELJA VS


Chris_SM

UFF-e ne kazem ja da tvoj ili neki noviji KTM nece trajati vise od TT(cak sam i  ubedjen da hoce) ali KTM istog godista(kao TT) nece....

UFF

nece ni tt istog godista trajati ko afrika

pa?   [neampojma]

Chris_SM

PA eto Mozda mu znaci to sto ce trajati malo vise,moje licno misljenje je da ulozi jos malo para u taj njegov KTM i da ce time dobiti Full motor koji ima vise snage od TT-a :D