Glavni meni

yz450f ili tt600 ili wr400f?

Započeo Damnmoto, 03 Novembar, 2012, 13:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit


krsta63

Vidi ovog, njemu je do smeha. Upravo se rusi mit o nejapanskim motorima a on...... [doh]

pit


con3

A da ja vas pitam... Sta je sa 500 miliona neprijavljenih kineza?A cutimo?


Bishke

A nikog ne zanima poskupljenje radijatora  ??
You should do one thing every day that scares you

krsta63

Jadnica, ceka hitnu, polomila nogu od kurblanja

pit

Citat: krsta63 poslato 04 Novembar, 2012, 22:45
Jadnica, ceka hitnu, polomila nogu od kurblanja

      Haaha malo ti sto si ti kurblao sa slomljenom nogom nego sad se sekiras za jadnicu....nego sreca tvoja sto si kurblao Jamahu zamislim da si sa slomljenom nogo pokusao da upali KTM ....tu bi te i nasli...ako bi te neko uopste i naso.

con3

 KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES
KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES
KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES
KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES    RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES   http://www.ktm-versand.de/images/product_images/popup_images/636349_0.jpg
KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES
KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES
KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES KTM RULES

pit


Chris_SM

Ako cemo realno TT ce svakako duze da traje od KTM-a :D

Bishke

You should do one thing every day that scares you

krsta63


Stotinu puta ponovljena la¾ postaje istina.

Jozef Gebels

pit

          Krsto...mnogo si bre gadan covek. [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



Taraba

Ova TTka stigla Afriku po ceni :o
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

TT600

[quote author=krsta63 link=topic=11251.msg333264#msg333264 date=1352060
Zato se i raspituje. Na zalost to ce da se zavrsi na zelji, vlasnik KTM-a (kao i Dukatija) ostaje to ne zbog toga sto ga voli vec zato sto je zadnji vlasnik :'(
[/quote]

   [thumb_up]

Lazic

Citat: mkt poslato 04 Novembar, 2012, 22:17
batali pricu prikane i sredjuj ktm-a jbte

koliko sam skapirao, sredio ga je za vrbicu...[facepalm]

TT600

Citat: Taraba poslato 04 Novembar, 2012, 22:00
... super TT-a koji æe sutra jo¹ te¾e da proda je niko neæe da plati to ¹to je ulo¾eno u njega.

Postujem i takvo razmisljanje, ali mogu da savetujem samo onako kako ja gledam na sve to - Motor kupujem da bi uzivao u voznji i u nekim performansama koje meni dizu adrenalin, i sasvim mi je nebitno koliko cu za njega da dobijem kad ga budem prodavao nakon par god. uzivanja. Nisam bas parajlija, na ovo vreme jedva krpim kraj s krajem, ali mi uzivanje u voznji i rekreacija po divljini nema cenu. Ne kalkulisem !  [slomljenzid] A u ovom sportu, hobiju, rekreaciji, ... retko ko je isterao pozitivnu kalkulaciju  [blahblah]