Glavni meni

yz450f ili tt600 ili wr400f?

Započeo Damnmoto, 03 Novembar, 2012, 13:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Damnmoto

yz450f or tt600 or wr400f?
ljudi kakva su vasa misljenja od ova tri bajka sta najdobro za SM

Taraba

Cekaj stani... hoæe¹ da menja¹ LC4 koji je barem 4x pouzdaniji i zahteva manje odr¾avanja od YZ i WR-a?
TT je ok motor al je mator i slab u odnosu na LC4.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

srbac

YZ se ne registruje...
WR je za krace voznje do 60-70-km plafon , moze, ali ko moze izdrzati...
TTR je slab i isto nije za neku duzu voznju ( mada nije ni LC 4 )
Elem  nedaj konja za magare...

Popsy

 za SM mislim da je TT mozda najzgodniji i najbolji...  sto se tice odrzavanja i svega... sad dal nema snage sve zavisi za sta ti treba ... ako je za po gradu i slicno mislim da je odlican...  za duzi put nije nijedan od navedenih (2 cilindra su 2 cilindra ;) ) imas jedan dobar (sredjeno je sve na njemu mehanicki, mislim samo da su mu gume za menjanje) na oglasima - Lencugin ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

krsta63

Citat: Taraba poslato 03 Novembar, 2012, 13:21
Cekaj stani... hoæe¹ da menja¹ LC4 koji je barem 4x pouzdaniji i zahteva manje odr¾avanja od YZ i WR-a?
TT je ok motor al je mator i slab u odnosu na LC4.

http://www.gw-racing-parts.de/index2.php?view=tuning&HID=28&type=XT%20600&von=1983&bis=2004&lan=en

Damnmoto

Hvala, onda ova dva odbacujem, a sa lencugom sam na vezi...hvala ljudi

srbac

Ako imas negde u blizini probaj Suzuki SV 650 N, nije SM ali nije ni daleko od njega...

srbac

Sta se ljutite nisam mu ponudio moj motor u zamenu, predlozio sam da ga poroba. Covek se odavno kaje sto je uzeo KTMa, namucio se ...prodaje ga , to je realnost
Ako budes nekom prilikom dolazio u Negotin ili tu negde, svrati na vino i da probas SVa, nista te ne kosta.
Ja jos nisam probao LC4 SM, UFFmi je obecao ali kaze da je negde u selu, ne zna gde ga je ostavio....verovatno je jos tamo...  :P

Taraba

Citat: krsta63 poslato 04 Novembar, 2012, 00:08
Citat: Taraba poslato 03 Novembar, 2012, 13:21
Cekaj stani... hoæe¹ da menja¹ LC4 koji je barem 4x pouzdaniji i zahteva manje odr¾avanja od YZ i WR-a?
TT je ok motor al je mator i slab u odnosu na LC4.

http://www.gw-racing-parts.de/index2.php?view=tuning&HID=28&type=XT%20600&von=1983&bis=2004&lan=en

I ¹ta sa ovim? Da¹ 650e tj. 1085e za delove, jo¹ 150-200 za ruke i dobije¹ isto konja kao u KTM-u, sa slabijim koènicama i lo¹ijim ve¹anjem.
Izaðe te skuplje od KTM-a, ima¹ drkanje da ga spakuje¹ i na kraju si opet dobio inferiorni proizvod... èemu to!?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

krsta63

Losa ti je racunica. Bolesnog TT-a moze da kupi ispod 1000. Ako ide na serijske delove materijal bi ga iskostao jos 400 do 500. Ima i ovu soluciju za dizanje snage mnogo  vise od KTM-a. Nakon toga ima top stanje, a vlasnici KTM-a imaju istrosene motore, btw traze za njih mnogo vise novca. Za razliku u ceni moze da si priusti jos jedan normalan motorcikl i da ima dve igracke.
P.S. Nemoj samo da pevas o ogibljenju i kocnicama, jer znam da nema nikave razlike TT600S i KTM.
A da, jos si mi duzan objasnjenje

   
Odg: Yamaha TT 600 S
Odgovor #33 - 21 Avgust, 2012, 14:02 Ocena: 0
     
E pa on te zajebao sigurno... taj je zajebao gomilu ljudi... Recimo cbrr1 je od njega ne¹to kupovao. Nisam ulazio u problematiku, ali znam da je ne¹to kukao na njega.


con3


I moja baba da ima tockove bila bi dzip

Da ulozi te pare u ktm-a dobio bi ekstra motor a ne da kupuje motor  stariji od ktm  i da vrsi prepravke

TT600

Citat: con3 poslato 04 Novembar, 2012, 15:52

I moja baba da ima tockove bila bi dzip

Da ulozi te pare u ktm-a dobio bi ekstra motor a ne da kupuje motor  stariji od ktm  i da vrsi prepravke

Gresis. Da se uradi ovako kako je Krsta63 rekao dobija se pouzdani unikat koji ce trajati duze od svakog polovnog KTM-a. A ktm je dobar samo nov i za prvog vlasnika 2- 4 god. ( u zavisnosti koliko je taj prvi vlasnik dobar vozac ) Ovo dobar neznaci da cuva motor, nego koliko je sposoban da mu dusu izvadi.
A posedovati unikat, i sa njim odrati par razdrockanih ktm-ova ( a svaki polovan je manje, vise razdrockan i nikakve pare ga nemogu mnogo urediti ) daje posebnu draz koriscenja SM motocikla

con3

A decko hoce da kupi da moze da vozi a ne da se trka   :P

TT600

Naravno, al jebes voznju SM motora, ako nekad nekog ne oderes od semafora do semafora.
Ne kupuje coper  [nono]

Taraba

Njegov KTM je u dobrom stanju mehanièki... samo treba da odradi gluposti ... da ocisti i nasteluje karb i promeni dihtunge i podlo¹ke.
Mnogo manji tro¹ak i mnogo manje drkanja od pravljenja super TT-a koji æe sutra jo¹ te¾e da proda je niko neæe da plati to ¹to je ulo¾eno u njega.

Cenim da mu je do zezanja i bud¾enja da bi zavr¹io KTM-a a ne uzimao nov projekat... oæe èovek da se vozi a ne da se igra majstora.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Andreja

Vozio sam se sa damnmoto-om, motor mi se èini solidno, samo treba da sredi taj karb kao ¹to reèe Taraba i da re¹i slinavljenje na sve strane... Garnitura dihtunga, O ringova i to je to.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

batali pricu prikane i sredjuj ktm-a jbte

krsta63

Citat: Taraba poslato 04 Novembar, 2012, 22:00
Njegov KTM je u dobrom stanju mehanièki... samo treba da odradi gluposti ... da ocisti i nasteluje karb i promeni dihtunge i podlo¹ke.
Mnogo manji tro¹ak i mnogo manje drkanja od pravljenja super TT-a koji æe sutra jo¹ te¾e da proda je niko neæe da plati to ¹to je ulo¾eno u njega.

Cenim da mu je do zezanja i bud¾enja da bi zavr¹io KTM-a a ne uzimao nov projekat... oce covek da se vozi a ne da se igra majstora.
Zato se i raspituje. Na zalost to ce da se zavrsi na zelji, vlasnik KTM-a (kao i Dukatija) ostaje to ne zbog toga sto ga voli vec zato sto je zadnji vlasnik :'(