Glavni meni

Honda 500 2013

Započeo 3006, 30 Oktobar, 2012, 13:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Jesam ja sinoæ. Sranje...  [rolleyes]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Major

Citat: Taraba poslato 01 Novembar, 2012, 11:54
Jesam ja sinoæ. Sranje...  [rolleyes]

Dok si spavao ili ;D

3006

Citat: Major poslato 01 Novembar, 2012, 11:53
Jel neko uopste vozio ovu Hondu 500cc?
Te¹ko, obzirom da se radi u Indiji, ako sam dobro razumeo i jo¹ nije poèela prodaja.

rboban

Citat: Laziæ poslato 01 Novembar, 2012, 11:35
Citat: Taraba poslato 01 Novembar, 2012, 10:48
Navikne¹ se brzo, pa se pita¹ kako si mogao da vozi¹ ne¹to drugo.
Svaki 1cyl æe ti posle 4ke biti èudan na malom gasu, ali kvaèilo je tvoj drug :D

XTX je te¾i 30kg i slabiji skoro 10hp, sa mek¹im ve¹anjem, ali manje trese. Ima isti trip na malom gasu.
Laziæ je vozio moj KTM i neki XT660R pa najbolje njega da pita¹.

©to se tièe elastiènosti motora, govno i jedno i drugo, ¹to se tièe vo¾nje na malom gasu, D¾amahirija je bolja ba¹ zbog te¾ine, mirnija je, lako se vozi, bolji "ajn¹lag", tro¹i k'o zippo, a na ktm osim vibracija, nemam neku zamerku, osim ¹to je traktor... :P Faktor osmeha definitivno na strani ktm-a...[cheers]

Meni nikada jedna stvar nije bila jasna. Zasto LC4 koji kao ulicni enduro trese sest puta vise od EXC-a koji je HARD ENDURO????  To mi je stvarno ENIGMA!!!!
Ride It Like You Stole It

Bori¹a

meni je stvarno zelja da probam nekog ktm-a, da vidim sto se svi zale da trese.. ;D
mozda sam ja mlad i ne osecam to :P

Major

Citat: 3006 poslato 01 Novembar, 2012, 12:10
Citat: Major poslato 01 Novembar, 2012, 11:53
Jel neko uopste vozio ovu Hondu 500cc?
Te¹ko, obzirom da se radi u Indiji, ako sam dobro razumeo i jo¹ nije poèela prodaja.

Znam zato sam i napisao. Bas me zato i zanimaju komentari kako je sranje i sta vec, a niko nije ni seo na motor.

Slaninar

Citat: rboban poslato 01 Novembar, 2012, 12:37
Citat: Laziæ poslato 01 Novembar, 2012, 11:35
Citat: Taraba poslato 01 Novembar, 2012, 10:48
Navikne¹ se brzo, pa se pita¹ kako si mogao da vozi¹ ne¹to drugo.
Svaki 1cyl æe ti posle 4ke biti èudan na malom gasu, ali kvaèilo je tvoj drug :D

XTX je te¾i 30kg i slabiji skoro 10hp, sa mek¹im ve¹anjem, ali manje trese. Ima isti trip na malom gasu.
Laziæ je vozio moj KTM i neki XT660R pa najbolje njega da pita¹.

©to se tièe elastiènosti motora, govno i jedno i drugo, ¹to se tièe vo¾nje na malom gasu, D¾amahirija je bolja ba¹ zbog te¾ine, mirnija je, lako se vozi, bolji "ajn¹lag", tro¹i k'o zippo, a na ktm osim vibracija, nemam neku zamerku, osim ¹to je traktor... :P Faktor osmeha definitivno na strani ktm-a...[cheers]

Meni nikada jedna stvar nije bila jasna. Zasto LC4 koji kao ulicni enduro trese sest puta vise od EXC-a koji je HARD ENDURO????  To mi je stvarno ENIGMA!!!!


Stari dobri off. Tradicija foruma.

Ne volim voziti tuðe motore, al' morao sam da probam i ja taj KTM, pa da mogu d' umrem... ali nije mi "legao". Mada sam odu¹evljen kako je lagan, skoro kao 125ica, a èupa kao lud.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

srbac

Citat: Major poslato 01 Novembar, 2012, 11:53
Jel neko uopste vozio ovu Hondu 500cc?

Ja sam sanjao da vozim po stazi i ne ide bas nesto dobro, mada koci bolje od KTM 690 sm

UFF


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]



@rBoban:
Kako ti nije jasno, kad si u ¹umi obièno nema¹ suvozaèicu, a po gradu obièno ima¹, ¹to bi rekli braæa ameri, satisfaction guaranteed...:D

UFF


Taraba

Pff nije zlatni Brembo :P [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

easy



Lazic

To je zlatni paradajz, nisam ba¹ siguran kako koèi...:P

Major

Bolje nego onaj Uffov Brembo :P

rboban

Zlatni paradajz polutke klesta, a disk od lubenice.... ;)
Ride It Like You Stole It

srbac

Citat: rboban poslato 01 Novembar, 2012, 12:37
Citat: Laziæ poslato 01 Novembar, 2012, 11:35
Citat: Taraba poslato 01 Novembar, 2012, 10:48
Navikne¹ se brzo, pa se pita¹ kako si mogao da vozi¹ ne¹to drugo.
Svaki 1cyl æe ti posle 4ke biti èudan na malom gasu, ali kvaèilo je tvoj drug :D

XTX je te¾i 30kg i slabiji skoro 10hp, sa mek¹im ve¹anjem, ali manje trese. Ima isti trip na malom gasu.
Laziæ je vozio moj KTM i neki XT660R pa najbolje njega da pita¹.

©to se tièe elastiènosti motora, govno i jedno i drugo, ¹to se tièe vo¾nje na malom gasu, D¾amahirija je bolja ba¹ zbog te¾ine, mirnija je, lako se vozi, bolji "ajn¹lag", tro¹i k'o zippo, a na ktm osim vibracija, nemam neku zamerku, osim ¹to je traktor... :P Faktor osmeha definitivno na strani ktm-a...[cheers]
[/quot

Meni nikada jedna stvar nije bila jasna. Zasto LC4 koji kao ulicni enduro trese sest puta vise od EXC-a koji je HARD ENDURO????  To mi je stvarno ENIGMA!!!!


Zato sto ima klip od  100mm ili vise i tezak je kilu ipo...

Lazic

Ispravi citat, vi'¹ da su poèeli sa minusima...:P