Glavni meni

Honda 500 2013

Započeo 3006, 30 Oktobar, 2012, 13:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

pa ne mora brembo moze i njihov nissin ali da se otvore za ova kljesta

http://www.sudco.com/images/nissin.gif

ili bar ova

http://i429.photobucket.com/albums/qq18/DSArobinhood/DSC_0009.jpg

umesto ovog standardnog sranja i minijaturnih diskova

http://www.nbt.co.th/nbt-content/uploads/2008/01/20080119150259.jpg

rboban

Ako se otvore za bolja klesta, mora i jaca pumpa, onda to vuce bolje ogibljenje napred.... to povlaci promenu zadnjeg amortizera..... i ode mast u propast!!!! Izgubi se osnovna ideja ovakvog motora!!!
Ride It Like You Stole It

dzimika

jacina kocenja ne zavisi od marke vec od velicine diska i povrsine kocione povrsine, nebitno je koja je marka
probaj mog TA sada sa vecim diskom da vidis kako koci, da ima tvrdje prednje viljuske isao bi na prednji bez problema

3006

Ja sam imao kineza QM125 naked sa dva diska napred. I¹ao na prednji i kad hoæe¹ i kad neæe¹. Koèio sam jednim prstom.

rboban

Kod tebe je kljucno to sto je isao na prednji i kad neces.... :)
Imao prekidac ON BRAKE i OFF BRAKE?  [rofl]
Ako nije problem da mi docaras kako to izgleda....
Ride It Like You Stole It

3006

Izleteo mi taksista u ustanièkoj, stao sam u dva metra, al' mi nije jasno kako se nisam prevrnuo.
Ista prièa na smederevcu kad je matori okretao kombi i samo ga parkira ispred mene. Koèim a bulja ide gore. Morao sam da se igram ABS-a.
I kad sam ga prodao prvo sam rekao liku da pazi kako koèi.

edit: izgledalo je najèe¹æe ovako  :o
       ili u prevodu ¾vaæe bulja gaæe

Slaninar

Meni je sve to u principu OK. Èak ni ne izgleda previ¹e gadno... dobro, ni previ¹e lepo... ali stari CB500 je imao skoro deset konja vi¹e!?! Jeb'o ih Euro 3,4 i 5 zajedno, u OKO!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Taraba

Nije to zbog Euro standarda veæ zbog ogranièenja od 35kW, ¹to dodatno govori u prilog prièi da je ovo poèetnièki motor.
Honda je videla da sve vi¹e ljudi vozi pa gleda da se progura na tr¾i¹te, jer je do sada izbor bila mala ninja 250.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Slaninar

Citat: Taraba poslato 31 Oktobar, 2012, 15:31
Nije to zbog Euro standarda veæ zbog ogranièenja od 35kW, ¹to dodatno govori u prilog prièi da je ovo poèetnièki motor.
Honda je videla da sve vi¹e ljudi vozi pa gleda da se progura na tr¾i¹te, jer je do sada izbor bila mala ninja 250.

Meni Ninja ima puno vi¹e smisla u tom sluèaju. Ako si poèetnik, bolje skoro istu snagu iz jo¹ manje kila i sa jo¹ manje para. Zahvalniji motor za uèenje od 500 cc. Sreæom, Honda ne mora da brine, po¹to ne kupujem nove motore. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

@taraba:
Jel to znaèi da æe i novog KLE-a da izbace...[yahoo]

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

od 500cc, 'bem te povr¹na...:P

Taraba

500cc je za bradavice :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

reèe vozaè traktora i ostade ¾iv...:P

Taraba

625cc traktor, bez vreðanja!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Slaninar

Citat: Taraba poslato 01 Novembar, 2012, 10:23
625cc traktor, bez vreðanja!

Probao sam taj KTM neki dan. Malo, po ¹oru. Stvarno je divlji. Kao da umesto hodanja skaèe¹ spojenih nogu. Dumdum. Èupa kao lud, ali spori manevri s pola gasa (osmica i sl.) su mi bili nemoguæi za izvesti (ugasio mi se dvaput, jednom sam za malo pao). Sviða mi se ¹to je lagan, ¹to lepo ide i dobro koèi, ali ne znam koliko treba da se navikne èovek i da ga mo¾e kontrolisati. Kakva je Yamaha XTX660 u odnosu na taj KTM, ko je probao oba?  Deluje kao ultimativni motor za grad i ¹umske staze (ako se stave kramponke), ali nezgodan za putovanje i ipak lo¹iji od Fejzera O:) na asfaltu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Taraba

Navikne¹ se brzo, pa se pita¹ kako si mogao da vozi¹ ne¹to drugo.
Svaki 1cyl æe ti posle 4ke biti èudan na malom gasu, ali kvaèilo je tvoj drug :D

XTX je te¾i 30kg i slabiji skoro 10hp, sa mek¹im ve¹anjem, ali manje trese. Ima isti trip na malom gasu.
Laziæ je vozio moj KTM i neki XT660R pa najbolje njega da pita¹.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

srbac

Jaci je od  Freze Lambordinija 450 LDA  mada imaju slican zvuk...

Lazic

Citat: Taraba poslato 01 Novembar, 2012, 10:48
Navikne¹ se brzo, pa se pita¹ kako si mogao da vozi¹ ne¹to drugo.
Svaki 1cyl æe ti posle 4ke biti èudan na malom gasu, ali kvaèilo je tvoj drug :D

XTX je te¾i 30kg i slabiji skoro 10hp, sa mek¹im ve¹anjem, ali manje trese. Ima isti trip na malom gasu.
Laziæ je vozio moj KTM i neki XT660R pa najbolje njega da pita¹.

©to se tièe elastiènosti motora, govno i jedno i drugo, ¹to se tièe vo¾nje na malom gasu, D¾amahirija je bolja ba¹ zbog te¾ine, mirnija je, lako se vozi, bolji "ajn¹lag", tro¹i k'o zippo, a na ktm osim vibracija, nemam neku zamerku, osim ¹to je traktor... :P Faktor osmeha definitivno na strani ktm-a...[cheers]

Major

Jel neko uopste vozio ovu Hondu 500cc?