Glavni meni

Prerade na Ginchiju, Ideje.

Započeo Nixazzar, 28 Oktobar, 2012, 23:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nixazzar

E mamu mu...kada sam ja trazio gume, ni jedne jedine. :(

Nixazzar

Michelin Pilot Power 150/60/zr17





Takodje sam izvadio katalizator, ofarbao auspuh, gornji trougao i korman. Auspuh je ispao ok, korman moze da ide u temu ''kako se ne farba korman'' boja je ravna osnovnoj boji za metal, sivoj.


Lazic

To èudo je imalo katalizator...??? :o

Nixazzar

Da u obliku cevi, promera otp fi 40, duzine 10-15cm, na pocetku auspuha, oseca se razlika, ne sada neka ludacka, ali kada si vec naviknut na motor, osetis da malo lagodnije ide. :)

Lazic

Ma naravno, trebalo je odmah to govno da izbaci¹...:D Aj katalizator na kamionu ¹to pije 100 litara nafte, al' na motorèetu koji tro¹i 2.5...:o

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Nixazzar

Evo kod mene u mestu, klinci (jbg navika, 3 godine su samo mladji od mene) su postali svi opasni bikeri, pokupovali su NSR-ove, ugl one ubijene i rastelovane koji trose 7-8litara normalne voznje, provozaju 2 kruga vikendom i parkiraju se na centar i poziraju :D Ja zato ne silazim sa mog bruce lee-a. 2 litre su zakon. Jednom sam sipao pun rezervoar, koji je 22litre navodno, stane manje, ali ne mnogo manje, preko 1000km sam presao do novog sipanja, pa ti gledaj :D

Hohštapler

Ja se seæam, da se na tom motoru za 1000din, prelazilo oko 260-270km... ;)
(oko 6.5L)...
Sit se navoza¹.
Nije ba¹ previ¹e brz, ali svugde stigne¹, svugde bude¹.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Nixazzar

Nije trkaè, daleko od toga, poteze lepo za 125ccm 4T. Jedina mana na putu mu je ta da mu je cruise speed nekih 90km/h i otp to mu je sto se tice ubrzanja, dalje su potrebne godine, tako da ako zelis da obidjes nekog ko ide 100km/h, tesko izvodljivo. Ali ja nisam kupio motor za to, niti me zanima neka brza voznja. Voleo bih sledeci motor da uzmem neki cruiser cak, ili chopper, nesto kao virgao 250 ili 535, mada za 535 nemam bas finansija, ali posle je jeftiniji, nema lanac, vazdusar itd... Videcemo :D

Lazic

ja sam sa kineza pre¹ao na kle, da je 2009-ta i da je gorivo 60 dinara ne bih se bunio, ovako sa 2.5-3 litra na 5-7 i nije mala razlika, ko¹ta kao kola na plin, ali ipak sa kinezom za 2 godine pre¹ao 7000km, a sa kleom za 4 skoro 30.000...;D I lepo je kad ne vozi¹ po ki¹i zaglavljen iza nekog ¹lepera na 90kmh...;D

Nixazzar

Jedno kajanje ne gine, kao i svuda. Samo covek mora da odredi sta mu je prioritet u datom trenutku i time da se vodi. :)

Lazic

Moja vodilja je, samo gaaas...;D