Glavni meni

Svi moji motori

Započeo UFF, 28 Oktobar, 2012, 22:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: mareskin poslato 29 Oktobar, 2012, 17:13
Citat: UFF poslato 29 Oktobar, 2012, 16:56
a jel ti bas treba 150 konja?
mislim ako si zadovoljan i sa tom teskom i slabom mrcinom koji ce ti qrac 1000arka 100konjica sa 600tke ce ti biti vise nego dovoljno siguran sam

Nije da mi treba. Ne jurim neke velike konja¾e ili ¹ta znam. Kad bi tako bilo jeftinije bi me ko¹talo. Vidim da su R ma¹ine dosta jeftine :)

Cenim da bi mi 100 konja bilo sasvim ok.
Trenutno ne ¾urim nigde. Do sledeæe sezone bi promenio ma¹inu jer je u planu vo¾nja po EU.


              Naravno da je FZS 6 odlican motor za tebe ( a i za bilo kog drugog) mada ja ne bih bezao ni od FZ 1 S ako bi se pojavio neki u dobrom stanju ali model koji je isao do 2005 godine.Vozio sam i njega i model posle njega.Razlike su poprilicne....stariji model je pitomiji doosta manje trosi 30%sigurno.Noviji model je bas divalj,prejak odziv na gas za pocetnika...povlaci od odma  ...znaci ide ko djavo ali i trosi ....7-8 ko iz sale a ako ga zgazis i 10 -tka mu nije malo.
           

mareskin

Citat: Slaninar poslato 29 Oktobar, 2012, 18:49
Citat: mareskin poslato 29 Oktobar, 2012, 17:13
Citat: UFF poslato 29 Oktobar, 2012, 16:56
a jel ti bas treba 150 konja?
mislim ako si zadovoljan i sa tom teskom i slabom mrcinom koji ce ti qrac 1000arka 100konjica sa 600tke ce ti biti vise nego dovoljno siguran sam

Nije da mi treba. Ne jurim neke velike konja¾e ili ¹ta znam. Kad bi tako bilo jeftinije bi me ko¹talo. Vidim da su R ma¹ine dosta jeftine :)

Cenim da bi mi 100 konja bilo sasvim ok.
Trenutno ne ¾urim nigde. Do sledeæe sezone bi promenio ma¹inu jer je u planu vo¾nja po EU.


Mogu ti toplo preporuèiti FZS600. Ljudi koji su du¾e vozili FZ6 i FZS600, ka¾u da je FZS600 zahvalniji za grad i putovanje. FZ6 je prgaviji, mrtviji na ni¾im obrtajima, dobar za stazu i cepanje. FZS600 od 2002 do 2003 serija je najbolji putni motor ikada napravljen. To potpisujem. Osim za one koji vole off, ili imaju 400 kila zajeno sa ¾enom i tako putuju.

Zar nije FZS600 prestao da se proizvodi negde 2002-e?
Ne be¾im ni od jednog modela. Za sada je iskristalisano da mi treba ne¹to tog izgleda i polo¾aja sedenja. Da ima bar 100 konja i da je mlaðe godi¹te.
Ne ¾urim. Motor imam. Ali hoæu da promenim.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

UFF

Dodat jos jedan motor u kolekciju, editovan post na drugoj strani  :-[

ranko

samo cekam na B92 : Presecena posiljka Poste za 2 isplatu Novembarskih 2003 BC penzija :)

Ako sam dobro razumeo... mlada je trenutno muerto ? Daj malo vise detalja... oooo cojeka :)

ps. do sada najbolji :)

UFF

Pa naravno da je najbolji, necu valjda da nazadujem? :D

Teram ga kod rezolucije necromancera za masinu i kod havarije na laser za varove :) pa ako mu oni ne pomognu onda cu da usvojim neko siroce

Sta cu kad sam dobra dusa...  :)

Nixazzar

Citat: UFF poslato 29 Oktobar, 2012, 01:09
I na kraju zavrsih na hiljadarci  [yahoo]
i to kakvoj  :o
ides u picku materinu...  :o [clapp]

Plazma Keks

#67
secam se kad sam video mazzijevu hondu i bio sam vau, kako lep japanski motor i sad me slika podseti na sta su njegov vlasnik i motor doziveli.. tuga :(

UFF

jbg :(

vazno je da sam ga vratio jer bolje ista nego nista
neki kazu mudonja, ja to ne gledam tako, to mi je najblizi prijatelj i ko da su ukrali meni, razlike nema (ja ga nasao, ja pregovarao za cenu, ja isao po njega, ja ga vozio nazad, ja dao pola para, ja ga servisirao, ja ga i vratio kuci.. kakvog-takog, nas je) a ja mozda ne izgledam zajebano ali takodje ni ne prastam

zivot ide dalje, mazzi vec ima nov tj drugi motor i drugi auto.. a dug ce vec da se naplati, ako to ne uradi mazzi (iskreno je dobar decko, ima porodicu i nece da se zamera ali mi je takodje i jedan od najstarijih prijatelja a to treba da se cuva u zivotu, qrve dodju i prodju a stari prijatelji treba da su tu trajno) ja obecavam da hocu, ja nemam porodicu, nisam krimi-dzimi ko jedan nas clan, ni privodjen ni osudjivan ali na mene i meni bliske ne dam (dokazao vise puta do sad) i tad sam spreman na sve.. svako moze da glumi budalu i da se pravi lud ali pitanje je koliko je spreman daleko da ide tj pitanje je motivacije


a sto se tice ovog motora zapamti kakav je bio a ja ili cu ga sledece seozne ili napraviti da bude bolji nego sto je bio ili cu da popizdim i da ga prodam i zadrzim ktm
treceg nema..

Plazma Keks

da li moze jedna slika motora u trenutnom stanju?

UFF

na zalost ne

objasnicu ti zasto kad se budemo videli  [cheers]

Plazma Keks


balcan girl

Citat: UFF poslato 17 Novembar, 2012, 02:17
jbg :(

vazno je da sam ga vratio jer bolje ista nego nista
neki kazu mudonja, ja to ne gledam tako, to mi je najblizi prijatelj i ko da su ukrali meni, razlike nema (ja ga nasao, ja pregovarao za cenu, ja isao po njega, ja ga vozio nazad, ja dao pola para, ja ga servisirao, ja ga i vratio kuci.. kakvog-takog, nas je) a ja mozda ne izgledam zajebano ali takodje ni ne prastam

zivot ide dalje, mazzi vec ima nov tj drugi motor i drugi auto.. a dug ce vec da se naplati, ako to ne uradi mazzi (iskreno je dobar decko, ima porodicu i nece da se zamera ali mi je takodje i jedan od najstarijih prijatelja a to treba da se cuva u zivotu, qrve dodju i prodju a stari prijatelji treba da su tu trajno) ja obecavam da hocu, ja nemam porodicu, nisam krimi-dzimi ko jedan nas clan, ni privodjen ni osudjivan ali na mene i meni bliske ne dam (dokazao vise puta do sad) i tad sam spreman na sve.. svako moze da glumi budalu i da se pravi lud ali pitanje je koliko je spreman daleko da ide tj pitanje je motivacije


a sto se tice ovog motora zapamti kakav je bio a ja ili cu ga sledece seozne ili napraviti da bude bolji nego sto je bio ili cu da popizdim i da ga prodam i zadrzim ktm
treceg nema..

milice hvala sto si me podsetio sto te toliko volim :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: mareskin poslato 29 Oktobar, 2012, 20:54
Zar nije FZS600 prestao da se proizvodi negde 2002-e?
Ne be¾im ni od jednog modela. Za sada je iskristalisano da mi treba ne¹to tog izgleda i polo¾aja sedenja. Da ima bar 100 konja i da je mlaðe godi¹te.
Ne ¾urim. Motor imam. Ali hoæu da promenim.

2003. Bila je prièa oko FZ6, a ti si spominjao putovanja - taj stariji je udobniji za putovanja.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

Citat: UFF poslato 17 Novembar, 2012, 02:17
jbg :(

vazno je da sam ga vratio jer bolje ista nego nista
neki kazu mudonja...


a sto se tice ovog motora zapamti kakav je bio a ja ili cu ga sledece seozne ili napraviti da bude bolji nego sto je bio ili cu da popizdim i da ga prodam i zadrzim ktm
treceg nema..
Sta jbte nego mudonja da si tada ispao,i treba biti mudonja za prijatelja brata,i drugim dragim ljudima...a sto se tice motora,treba da skupis dosta zivaca jel vredi za takav motor..!!!

UFF

Kad ga zavrsim ide u fabanje u HRC semu
neku moju kombinaciju ove dve
samo felne ni slucajno nece biti zlatne


UFF

Prvo sam hteo u repsol ali su mi ove felne kiceraj i ko ce bre to da pere stalno a bez njih narandzastih to jednostavno nije to

dok crvene izgledaju zanimljivo :)

[attachment deleted by admin]

Lazic

Da, da lep¹a je ipak HRC varijanta, nekako podseæa na Dakar i trafike...:D

Gvozden

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
jbt  umalo da prospem pivo po novoj tastaturi
De ti pade afrika i dakar hehe