Glavni meni

Svi moji motori

Započeo UFF, 28 Oktobar, 2012, 22:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Ili skoro svi..

Neke sam slikao a neke i nisam ali okacicu ono sto imam.. tj nadjem

Takodje i redolsed po kojem sam ih menjao verovatno nece biti tacan ali koliko se setim.. ili kako ih razvrstam

Vecina nisu bila moj izbor vec su dosla u kombinaciji ili zameni, i odgovaralo mi je to jer na njima nisam gubio a sticao sam iskustvo jer verujem da je jedini pravi nacin da sa jebenih 30 godina naucis da vosi taj da probas sto vise razlicitih vrsta i tipova motora i da ih vozis do granice bez straha

A posto nisam tatin sin i sve sam morao sam da zaradim da bi ih toliko izmenjao morao sam da postanem jasminko :D  jbg ili to ili da prodajem drozu

Pre nego sto sam prvi motor kupio ne da me oni nisu interesovali vec mi je apsolutno pucao qrac za njih i ni primecivao ih nisam ni njih ni "samoubice-donatore organa" na njima :)

Prvi je kupljen kao osnovno prevozno sredstvo za vreme leta i tu sam se grdno zajebao jer sam se zarazio za sve pare i nema sanse da prestanem da ih vozim dok sam ziv  [flashing]

Pre toga je odlazak do posla i nazad predstavljao mukotrpno iskustvo nervirajuci se zaglavljen u guzvi na gazeli (ne znam zasto sam ja mislio da autoput sluzi da se vozi 120kmh i da povezuje gradove a ne da se ide iz istog u isti grad i da se vozi u prvoj eventualno drugoj brzini) a onda sam shvatio da ne samo da moze brze i jeftinije da se stigne vec da mozes i da se zabavis i uzivas na putu do posla umesto da psujes u kolima dok kasnis i cekas u koloni i skupljas kazne obilazeci preko pune i praveci sve mogu ce prekrsaje kako bi ostale zajebo i stigao ranije (eto za plazmu i ostale mrzitelje automatika zasto sam ga ja zavoleo iako sam nekad bio isti kao oni)

pa da krenemo sa slikama...

UFF

#1
Yamaha XT125R

Sa njom sam poceo, uzeo iskljucivo kao gradsko prevozno sredstvo kuca-posao
Mali, lagan, upravljiv, mali potrosac, jeftin za odrzavanje i registracinju, jebe ti se za rupe i lezece a ako je prevelika guzva moze i van asfalta

Kupio kacigu, rukavice i jaknu, seo na bus i pravac leskovac
Dao kintu i zamolio coveka da mi pokaze kako idu brzine jer sam pre toga samo tomosa vozio  [ludak]

Autoput do kuce dve trake + zaustavna slobodne a ja vozim pored po travi... ljudi usporavaju i gledaju me sta radi ovaj ludak koji qrac  :wtf:

Na ukljucenju mi nisu hteli dati karticu a ja nisam imao pojma zasto i planirao sam da platim putarinu  [facepalm]

Jos sam ostao i bez goriva posle pozarevca negde.. mrkli mrak a niko nece da stane da pomogne (jes da trosi 2.5 litre ali ne moze bas iz leskovca do bg sa tim malim rezervoarom)

UFF

Honda XL500R

Sa njom sam malo orao, malo vise kurblao, malo je mi je revolution popravljao i malo sam vadio ljude iz prevrnutih automobla sa moje oranice  [zena] a posle je prodah markudjurovicu jer je palila na prvu kurblu :)
Mislim da je on jos uvek vozi

UFF

BMW F650

Traktor koji tresao vise od ktm-a
Ofarbao, sredio i izmenjao sve pa prodao klincu iz komsiluka

UFF

KTM LC4 GS 620

Malo sredjen, vizuelno redizajniran i traktor otisao kod kepe (on voli da kurbla i da ga baca sa mostova) u zamenu za drugi traktor koji ima magicno dugme za start

UFF

Honda XL600LM

Dosla od kepe, sredio malo, vozio pa prodao nekom starijem liku sa ceraka kome je to prvi motor i voli offroad a ova rucno sklapana ko trafika na plin pa to bre suvog zlata vredi  :)

[attachment deleted by admin]

UFF

Honda CRM125

Malo se igrao po stepenicama, u stvari nije ni bila moja, samo sam je neko vreme vozio a imam dobre slike pa da ga okacim umesto onih koje nisam ni slikao  8)

[attachment deleted by admin]

UFF

Yamaha TDM850

Tu ulete neki raspali motor sto ne moze na njivu, provozao ga malo, dolio litar ulja, smorio se, tezak, lose ide, lose koci, ruzan.. i menjao ga za dominatora

[attachment deleted by admin]

UFF

Honda NX 650 Dominator

Bila mu polupana maska far i cajgeri pa namontirane lepse plastike od ktm-a napred
Jako se lepo vozio i cak sam razmisljao da ga prepravljam u sm

[attachment deleted by admin]

UFF

Yamaha XT 600

Od drugara ali bio kod mene, malo vozio, malo testerisao drva, malo sa wolwerinom sredjivao i farbao rezervoar da bi sad misa-pei mogao da tera jare :)
Kurbla only ali lak za paljenje zbog automatskog dekompresora (palile ga i zene  dok nije presao na muskarce   [rofl])

[attachment deleted by admin]

UFF

Honda CB500S

Kicma pocela da jebe, rekoh dosta sa traktorima aj sad malo da se vratimo na ulicne motore

Nekad je izgledala ovako, sa malom kilometrazom i u fabrickom stanju

UFF

A onda stam stavio akrpa.... primio se na zvuk a neiskusan i sustigao sleper na ibarskoj sa 150kmh  [veryangry]

Tako sam i upoznao abdulu100k-u stao covek da mi pomogne i odveze me do kuce

Uzvratio sam mu uslugu kasnije kad je slomio kljucnu kost na stazi pa sam dizao dirty sanchez-a sa njega (milo za drago) jer za to prijatelji sluze  :-*

UFF

Prepravih je ja nekako u naked-a i prodade je mazzi-u da se uci pa on skijasu i posto su se svi na njoj ucili svako je bar po jednom pao sa nje ali nije joj nista, i dalje se vozi  [yahoo]

UFF

Kawasaki GPZ500S

Drugar ga uzeo, bio u ok stanju, radili mu izduve kod roberta, farbali kod farbacha ali dzabe i dalje je kantasaki...
ja posle uzeo da prodam, nemam pojma, lepo ide ali malo losije koci...

UFF

Suzuki GS500F

Ukratko?            Bicikla

500 kuba koji se lako voze ali i lose idu kao 250ccm

Ne da nema snage nego je duplo losiji i od cb500 i od gpz500 ali je zbog oklopa lepsi pa je otisao nekom pocetniku koji je insistirao da mu na njega vratim fabricki izduv  [ludak]

Vazi rekoh i dzimika uzeo protocni trioval za trandzu

UFF

Kawasaki KLX 650 SM

Zavrsili smo i sa motorima ispod 500cmm pa idemo dalje..

Pljuvajuci vatru i pucajuci iz auspuha otisao kod stilgara

[attachment deleted by admin]

UFF

Suzuki DL650 V-Strom

Menjao auto za njega (za autobus), nadrkao ga sa svom mogucom opremom i onda menjao u jagodini za horneta

sTROM ali dobar putni motor ako ne zelite da silazite sa asfalta i ne ocekujete neku snagu

[attachment deleted by admin]

UFF

Honda Hornet 600

Uzeo u zameni za stroma, bio polupan napred pa stavljena koso digitalna tabla i siri korman, bio sam bas zadovoljan kako se motor vozio pa sam malo divljao po gradu jer sam bio dosta opusteniji nego na fazeru zato sto bi bila i manja steta ako preteram :D
Prodao ga vakcini sa foruma koji ga jos uvek vozi

[attachment deleted by admin]

UFF

Yamaha FZ6 Fazer

Slabija verzija sa 80 konja (na tog fazera sam mislio kad sam pricao o opustenom divljanju  ;D)
Veoma lep i povozan ali mu je falilo snage ako bas hoces da ga peglas, nisam imao drugih zamerki

UFF

Yamaha MT-03

Zaljubio se u izgled, kupio novu, (tad i verovatno vise nikad) bio srecan ali sve sto je lepo kratko traje jer sam probao ktm (koji mi to qrac u zivotu trebalo) i odmah je prodao drugaru iz nisa

jbg shvatio da je lepo kad je motor lep ali da je mnooogo lepse kad je laksi, jaci, bolje ide i koci a lezi kako treba sa ogibljenjem koje mozes da stelujes i zicanim felnama za gradsku voznju bez nesavladivih prepreka

[attachment deleted by admin]