Glavni meni

Auto plac u kraljevu iskustva?

Započeo PECA BMW, 28 Oktobar, 2012, 22:04

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Pa jeste idi bre pravi bureci.  :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pit

Citat: UNCLEBOB poslato 01 Novembar, 2012, 23:06
Pa jeste idi bre pravi bureci.  :D

   Dobro bre jebali te bureci vise si dosadan sa ''idi pravi bureci pa pravi bureci''.Umes li ti nesto drugo da kazes kad ti estanu argumenti.Jel ja tebe pitam sta radis ?

jerej

Citat: pit poslato 01 Novembar, 2012, 23:08
Citat: UNCLEBOB poslato 01 Novembar, 2012, 23:06
Pa jeste idi bre pravi bureci.  :D

  Dobro bre jebali te bureci vise si dosadan sa ''idi pravi bureci pa pravi bureci''.Umes li ti nesto drugo da kazes kad ti estanu argumenti.Jel ja tebe pitam sta radis ?

Pite evo i ja da ti kazem da ides da pravis "bureci" i ne lupas previse.. Trazis argumente u poredjenju golfa i stila? stvarno si smesan majke mi.. Ja sam imao samo WV vozila u zadnjih ko zna koliko godina i vise sam nego zadovoljan sa njima, a da nisu toliko dobri, sigurno se ne bi toliko ni vozili.. Gde god se okrenes vidis neki WV.. A da je stilo dobar jeste, ali samo motor, kazu da je mozda i bolji od WV motora, ali je zato unutrasnjost ubij Boze.. Crveni stilo i plava sedista ili zuti punto i plava sedista.. toliko o opremi..

pit

Citat: jerej poslato 01 Novembar, 2012, 23:21
Citat: pit poslato 01 Novembar, 2012, 23:08
Citat: UNCLEBOB poslato 01 Novembar, 2012, 23:06
Pa jeste idi bre pravi bureci.  :D

   Dobro bre jebali te bureci vise si dosadan sa ''idi pravi bureci pa pravi bureci''.Umes li ti nesto drugo da kazes kad ti estanu argumenti.Jel ja tebe pitam sta radis ?

Pite evo i ja da ti kazem da ides da pravis "bureci" i ne lupas previse.. Trazis argumente u poredjenju golfa i stila? stvarno si smesan majke mi.. Ja sam imao samo WV vozila u zadnjih ko zna koliko godina i vise sam nego zadovoljan sa njima, a da nisu toliko dobri, sigurno se ne bi toliko ni vozili.. Gde god se okrenes vidis neki WV.. A da je stilo dobar jeste, ali samo motor, kazu da je mozda i bolji od WV motora, ali je zato unutrasnjost ubij Boze.. Crveni stilo i plava sedista ili zuti punto i plava sedista..

     Popoe za tebe cu da napravim bureci sa beli bubrezi i da dodjes zajednom sa ujacom da ih izedete.Gde sam ja reko da je Golf los....samo da je go ko pistolj u odnosu na Stila.
          Tvoja 4 -rka je tehnoloski zaostala sa Stilom citavu jednu generaciju.Stilo koga ja voozim se pravio kad i g -4 a od opreme ima ABS,ASR,ESP,8 vazdusnih jastuka...daljnisko zaklucavanje 5 vrata(kod tebe je na kljuc)elektro podizace na 4 prozora,klimu koja radi,brave koje sve rade i ne zaglavljuju,bord kompjuter koji povremeno izbzcuje neke greske ali mu ne smeta da ide.tempomata i jops milon nekih dzidza bidza koja nisam imao vrena da provaljuje jer me mrzi...a unutrasnjost mu je crna sa crnim sedistima i instrument tabla mu svstli ko novogodisnja jelka....za razliku od Golfova dva sata jedan koji pokazuje kolo ides a drugi kolko ima sati u njemu .

Uncle Bob

Citat: pit poslato 01 Novembar, 2012, 23:08
Citat: UNCLEBOB poslato 01 Novembar, 2012, 23:06
Pa jeste idi bre pravi bureci.  :D

   Dobro bre jebali te bureci vise si dosadan sa ''idi pravi bureci pa pravi bureci''.Umes li ti nesto drugo da kazes kad ti estanu argumenti.Jel ja tebe pitam sta radis ?
Idi pravi pitu sa sirom al, me¹anim a ako oæe¹ da zna¹ ¹ta radim najvi¹e volim da radim radoznale. :P
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pit


              Pa sta da ti kazem ...idi kupi dva praseta pa ih cuvaj da porastu pa prodaj i tako ukrug.

Uncle Bob

Citat: pit poslato 01 Novembar, 2012, 23:43

              Pa sta da ti kazem ...idi kupi dva praseta pa ih cuvaj da porastu pa prodaj i tako ukrug.
Ne moram da kupujem silovao je  veterinar krmaèu tako da za cirka 100 dana nove gude prasiæ a od pite najbolje volem krmenadle. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pit


Bori¹a

Citat: pit poslato 01 Novembar, 2012, 23:43

              Pa sta da ti kazem ...idi kupi dva praseta pa ih cuvaj da porastu pa prodaj i tako ukrug.
ne dva, tri komada i mozes da snimis film prema bajkama

pit



jerej

Citat: pit poslato 01 Novembar, 2012, 23:30
Citat: jerej poslato 01 Novembar, 2012, 23:21
Citat: pit poslato 01 Novembar, 2012, 23:08
Citat: UNCLEBOB poslato 01 Novembar, 2012, 23:06
Pa jeste idi bre pravi bureci.  :D

  Dobro bre jebali te bureci vise si dosadan sa ''idi pravi bureci pa pravi bureci''.Umes li ti nesto drugo da kazes kad ti estanu argumenti.Jel ja tebe pitam sta radis ?

Pite evo i ja da ti kazem da ides da pravis "bureci" i ne lupas previse.. Trazis argumente u poredjenju golfa i stila? stvarno si smesan majke mi.. Ja sam imao samo WV vozila u zadnjih ko zna koliko godina i vise sam nego zadovoljan sa njima, a da nisu toliko dobri, sigurno se ne bi toliko ni vozili.. Gde god se okrenes vidis neki WV.. A da je stilo dobar jeste, ali samo motor, kazu da je mozda i bolji od WV motora, ali je zato unutrasnjost ubij Boze.. Crveni stilo i plava sedista ili zuti punto i plava sedista..

    Popoe za tebe cu da napravim bureci sa beli bubrezi i da dodjes zajednom sa ujacom da ih izedete.Gde sam ja reko da je Golf los....samo da je go ko pistolj u odnosu na Stila.
         Tvoja 4 -rka je tehnoloski zaostala sa Stilom citavu jednu generaciju.Stilo koga ja voozim se pravio kad i g -4 a od opreme ima ABS,ASR,ESP,8 vazdusnih jastuka...daljnisko zaklucavanje 5 vrata(kod tebe je na kljuc)elektro podizace na 4 prozora,klimu koja radi,brave koje sve rade i ne zaglavljuju,bord kompjuter koji povremeno izbzcuje neke greske ali mu ne smeta da ide.tempomata i jops milon nekih dzidza bidza koja nisam imao vrena da provaljuje jer me mrzi...a unutrasnjost mu je crna sa crnim sedistima i instrument tabla mu svstli ko novogodisnja jelka....za razliku od Golfova dva sata jedan koji pokazuje kolo ides a drugi kolko ima sati u njemu .

Bubrege da ostavis sebi, pa uzivaj u njima.. a sto se tice opreme, lupas brate kao nenormalan.. otvori malo oglase pa pogledaj sta se sve nudi od opreme u golfovima, pa ces videti da ti stilo i nije toliko opremljen kao sto mislis..  a stila sam imao, nije da nisam i evo posle svega, opet sam na wv.. svaki golf ima daljinsko zakljucavanje, ti si to verovatno mislio na golfa dvojku kad si rekao da nema daljinsko.. ;)

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Bori¹a

rekao pit ujaku bobu da kupi DVA praseta

a moze da kupi TRI PRASETA i da snima crtane filmove ;D

p.s

prosli put kad sam kenjao slicno za neku bebu sam dobio bananu, tako da se izvinjavam ;D
ne znam sta mi je ovo trebalo...

borkos

 [dunce]Sto da kupuje prasice ako ce da snima CRTANE filmove 
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

pit


           Ma ok to sa opremom to zavisi od modela do modela ....mada je meni licno Golf 4 debelo zastareo sa dizajnom i ima neopravdano visoku cenu sa obzirom sta pruza krut,neudoban,prednji trap mu ko od stakla ....

Bori¹a


pit


Bori¹a

haha izvinjavam se, evo ne pisem na forumu nista 24h, sam sam se banovao

dzimika

moram samo da vam kazem da je pit u pravu
stilo sa troja vrata je meni duplo lepsi od golfa 4, 1.9jtd je kvalitetan isto koliko i 1.9tdi od vw, stilo ima u osnovi duplo vise opreme a to sto golf ima isto brdo opreme kad se kupuje kosta duplo vise nego stilo sa istom opremom a isto tako je polovna cetvorka duplo skuplja sa istom opremom od stila