Glavni meni

Auto plac u kraljevu iskustva?

Započeo PECA BMW, 28 Oktobar, 2012, 22:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Ima li neko iskustva sa auto placem u Kraljevu .. zove se Lazarevic auto (brisite ako smatrate kao reklamu) ..

treba da idem da gledam jedan auto , valjda uvezen iz Italije pa cisto da znam vredi li uopste ici . dal su neki prevaranti ili ozbiljna firma .. dal rade mucke i te stvari ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

WOLVERINE



Budi svestan da sve sto dodje iz Italije je u losem stanju i sa velikom kilomertazom...

PECA BMW

kilometraza deluje realno jer je ogromnaaa
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kengur

Citat: WOLVERINE poslato 28 Oktobar, 2012, 22:15


Budi svestan da sve sto dodje iz Italije je u losem stanju i sa velikom kilomertazom...

Ne bih se slozio bas sa tobom...
Nema tu pravila, dok ne vidis auto ne znas. Znam ljude koji dovlace iz IT i imaju korektna kola, tako da to nema veze odakle je... Krs je krs...

jerej

Ja sam imao golfa 4 iz Italije i bio sam prezadovoljan sa njim. od zamene do zamene nisam potrosio ni grama ulja, presao sam pola evrope i uvek me je vracao kuci bez ikakvih problema. Sinoc takodje kupih jednog golfa Italijana i na prvi pogled mi deluje sasvim ok, tako da ja nikad ne bih bezao od Italijanskih vozila. Povedi dobrog majstora i neka sve detaljno pregleda..

CBRR1

Auuu kakva tema...e aj da je iskoristim...IMA KOD MENE MINIMARKET ''BOKI'',kakvi su mu suhomesnati proizvodi..?Ako zna neko..? [facepalm]

pit



               ''Mene zanima kavurma ako znas da ima neka kod tebe u kraju dobra da se nadje''

Bori¹a

mene zanimaju pitovi kroasani sa kremom, a pre toga sa sunkom... ;D

CBRR1

Citat: Bori¹a poslato 30 Oktobar, 2012, 00:08
mene zanimaju pitovi kroasani sa kremom, a pre toga sa sunkom... ;D
Ali prvo moras da zasluzis,okreni se i sagni se...Piteee..????

pit


                Mali je bre jos  [nono]..de da jebem decu si lud [rofl] [rofl] [rofl]

UFF


pit



Kako je krenulo nastradace Borisa....


Bori¹a

jebali te kroasani kupicu to u cacku ;D

pit

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]Ma nije problem donecu ti ja i u Cacak ako ih toliko zelis... [djavo]

CBRR1

Citat: Bori¹a poslato 30 Oktobar, 2012, 00:29
jebali te kroasani kupicu to u cacku ;D
a nee neee dolazi u obzir,znam Pita i on ce te ispostovati,a ako hoces jogurt ostani tako povijem,samo okreni glavu ka Pitu...

Bori¹a

hahaha neces pogoditi, naravno ako dolazis da mi pretis kao sto neki ovde nisu pogodili adresu hahahaha malo se sjebali ;D

Nadalina

Citat: Bori¹a poslato 30 Oktobar, 2012, 00:34
hahaha neces pogoditi, naravno ako dolazis da mi pretis

Da prevali tol`ki put samo da bi ti pretio?!
Da l` ti on lici na tol`ko zaludnog?? ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

Bori¹a

nemam pojma, neki su bili toliko zaludni...
al jbg sjebo ih google maps ;D

Nadalina

Joj, Borisa, sine, da l` moras bas u svaku temu da se trpas...
Gori si od margarina - on se u sve mesa, al` ti ga za*eba samo tako! :D


Ae, uzivaj dok oni trpaju tebe! :D
Dzukela u podznaku