Glavni meni

Honda Transalp SM

Započeo Dzonsi, 28 Oktobar, 2012, 16:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Malo je knap, ne èini li ti se...:D

Gašpar

Citat: Lazić poslato 30 Oktobar, 2012, 15:04
Malo je knap, ne čini li ti se...:D

Jbt kad se Lazic zabrinuo da li ce dobro raditi, tu nesto ne valja...

Andreja

Auu... Mnogo dobra stvarèica, svaka èast matori. Daj neki snimak, da vidimo kako to le¾i u krivinama :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Sigurno bolje nego to tvoje govance sa avatara...:D

rboban

Citat: Andreja poslato 30 Oktobar, 2012, 16:18
Auu... Mnogo dobra stvarèica, svaka èast matori. Daj neki snimak, da vidimo kako to le¾i u krivinama :)

Mislim da ce bas da legne.... DOSLOVNO!!!
Ride It Like You Stole It

Andreja

Citat: Laziæ poslato 31 Oktobar, 2012, 09:36
Sigurno bolje nego to tvoje govance sa avatara...:D

Hahahaha, al' zato ovo prevræe kad ga toèkari¹, nisi ni svestan :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Dzonsi

Sve je do vozaèa koliko smije oboriti :D
Burn the rubber not your soul!

Lazic

Citat: Andreja poslato 31 Oktobar, 2012, 16:39
Citat: Laziæ poslato 31 Oktobar, 2012, 09:36
Sigurno bolje nego to tvoje govance sa avatara...:D

Hahahaha, al' zato ovo prevræe kad ga toèkari¹, nisi ni svestan :D

:D

gogo42

Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

dzimika

sta bi sa ovim ? cekamo jos slika :D

Stevan



MIGE

kako smo krenuli,nestace svima kokica  [watching]

Dzonsi

Jbg ljudi istièe mu tehnièki uskoro pa moram vraæati fabrièke toèkove i ostale sitnice pa ga vracati u Nemaèku jer je motor registrovan gore.... Bas cu ga danas uslikati da vidite na sta sad lici povraæa mi se kad ga pogledam :)

Sastavljanje bi trebalo negdje u februaru biti a dotad skupljanje svih sitnica neophodnih..

Imam ogroman problem sa usisom vazduha ne znam kako cu to rijesiti motor se gu¹i sa gljivom umjesto fabrickog filtera.Fabricki filter nema mjesta vise gdje da stoji moracu to izgatati nekako da rijesim :)
Burn the rubber not your soul!

dzimika

sada dobijas mnogo vise vazduha, trebalo bi karburatore da prestelujes da uvlace malo manje vazduha

ЯЭВОЛУТИОН

Ili su ti filteri pregusti pa guse motor...i jedno i drugo je resivo...ovo prvo vecim diznama, a ovo drugo redjim filterom.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dzonsi

Ma znam da je sad smje¹a lo¹a jer kako ima 2 usisa malo jedan zaèepim rukom i motor svræe obrtaje bruka. Motor je dosao sa redukcijom usisa zbog kojih je imao manje konja i ja sam to izvadio. Sad me zanima da nisu mozda i manje dizne pa mozda sad i njih treba mjenjati? Postavicu jedan klip cisto da vidite o cemu se radi :)
Burn the rubber not your soul!

UFF

volim zamene i manje izmene/radove ali mrzim budzenje (i probleme koji iz toga proizilaze)
koliko bi dobro bilo da svi imamo dovoljno da kupimo sta pozelimo pa makar zbog toga bili retardirani kao amerikanci

a na tu temu iako znam da nije ispravno mislim da bi pristao pre da ga prozivim virtuelno ali po meni savrseno (sex,hrana,motor...) nego stvarno a bljutavo jer sta ga u stvari cini stvarnim osim nase percepcije?

Agent Smith and Cypher

srbac

Extra projekat, pratim...
Nekako mi zice deluju da su dosta tanke, ili mi tako zbog jako velike felne? Od koliko su milimetara  zice ?

Dzonsi

Srce je od aprilie rx125 vidjecemo hoce li praviti probleme dosta su tanje nego npr njen fabricki tocak ali otom potom :)

Za Uff-a vjeruj da mi je ovo jedini motor da ne vjerujem da bi ga ovoliko prepravljao i davao pare na motor star 20+ godina ali ovako po nekad nesto sa strane dam i dobro zato sam i rastegao jbg :)
Burn the rubber not your soul!