Glavni meni

Moj pocetak Trkacke karijere

Započeo Mad Max, 26 Oktobar, 2012, 23:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

Ovo je u Pazovi, neki lokal preko puta benziske pumpe, dal je Nova ili Stara, ne secam se.
Brzi od smrti, Jaci od bola

dzimika

stara pazova, kafana na prvom spratu preko puta pumpe

Mad Max

Citat: dzimika poslato 21 Jun, 2013, 12:41
stara pazova, kafana na prvom spratu preko puta pumpe
Da, na prvom, nisu mi stepenice odgovarala pri odlasku
Brzi od smrti, Jaci od bola

Lazic

©to bi rekao æale od dr. Popa, stepenice su problem kad si u beste¾inskom stanju...:D

dzimika

Citat: Mad Max poslato 21 Jun, 2013, 19:22
Citat: dzimika poslato 21 Jun, 2013, 12:41
stara pazova, kafana na prvom spratu preko puta pumpe
Da, na prvom, nisu mi stepenice odgovarala pri odlasku
ozbiljna je to kafana, svaki vikend je tamo ludnica, dolaze i iz BG tamo na svirke

ljubovasic

Kad mozemo ocekiati neki nastavak? Prepoznao sam puno likova u tvom tekstu pa cak i BONDA 007. Svaka cast, zivis san mnogih!

Lazic

Kad se ¹vicarac nakani, 'bem ga blentava...:D

ljubovasic

Hahahah, za temu sve pohvale! Vec sam poceo da trazim sponzore... :D

Lazic

Kuku, evo ga jo¹ jedan koji æe sa skutera na stazu...:o :P :D

Chris_SM

ti bi da se trkas? :D
ja bi voleo da se trkam ;)

Lazic


losmi

Da te priupitam Mad Max, sto me uvek zanimalo, kako si dosao do tog nivoa voznje da krenes da se trkas, jesi bio u nekom klubu ili nesto drugo?? Ne videh da si pisao o tome, a mozda sam i propustio...

ljubovasic

Koliko bi mi trebalo kesa da izguram jednu sezonu u 125sp? Imam neke prijatelje koji bi uletili sa kesom. :D

Lazic

Citat: losmi poslato 09 Septembar, 2013, 03:29
Da te priupitam Mad Max, sto me uvek zanimalo, kako si dosao do tog nivoa voznje da krenes da se trkas, jesi bio u nekom klubu ili nesto drugo?? Ne videh da si pisao o tome, a mozda sam i propustio...

palo mu na pamet posle jedne noæi u kafani...:D Odatle tradicija da se pred svaku truku uvo¹ti...:o [rofl]

Mad Max

Citat: Laziæ poslato 09 Septembar, 2013, 10:51
Citat: losmi poslato 09 Septembar, 2013, 03:29
Da te priupitam Mad Max, sto me uvek zanimalo, kako si dosao do tog nivoa voznje da krenes da se trkas, jesi bio u nekom klubu ili nesto drugo?? Ne videh da si pisao o tome, a mozda sam i propustio...

palo mu na pamet posle jedne noæi u kafani...:D Odatle tradicija da se pred svaku truku uvo¹ti...:o [rofl]

He he he he, skoro pa da je tako

Motocikli su porodicna tradicija, Stric vozi od kad zna sebe, uvek imao ful i nov motor, BMW R 90, Kawa unitrak, Gsxr 1100, Exup, R1.... ovo je nesto sto ja znam.

Detalj je sto nije samo vozio, nego cepao, e sad, a sam sa 4-5 god snjim se uveliko vozio (na zadnjem kraj kuce obavezno) cak sam jednom zaspao, pa me vezao kaisem za sebe.

95 god poceo na susrete da idem snjim konstantno, to je bilo ludilo

Zadnjak pun gas, ma ludilo, samo jednom u KG-u ispustimo motor u okretanju, bila velika brzina :)

Uvek sam voleo i hteo, Cale nije dao, stric kupovao, ali sve je bilo dok ne dodje Gama 250

svaki treci dan prevrtanje i tako pocese problemi, Stric nije smeo pomislit da me pusti na trke.

Prodam, da kupim bolje vece, al prc, cale uzme pare i trte mrte, nema motora nema para

slepao me opet Stric, on uzeo R1 meni Exup, posle nekog vremena otvorim kafic, Boban nos vec vozio sez-dvije

i jedno vece padne dogovor da se kupi bus, ja kupim motora jos nigde i skupljaj lovu i uzmem R6

tako je ludilo pocelo, imao sam dosta km iza sebe, sto na zadnjem sedistu, sto samostalno

+ uopste smo soferska porodica, sa 18 odmah za Madjarsku sa sleperom po cement

Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

Za 125 sp, generalno ne treba puno love

gume jedan do dva set-a celu sezonu moze da izgura

samo su problem klipovi i cilinderi, u slucaju da crkava motor

kako god, probaj sa minimalnim ulaganjem, pa ces videti dal ti odgovara

bolje nego po ulici se smucat
Brzi od smrti, Jaci od bola

gogo42

zaboravio si napisati da smo imali dvije sezone na Hondi XLV 750 (kamila) tu je dosta kilometara napravljeno :D
Sto se tice 125sp,,, razgovarao sam sa ljudima iz Classic-a i Nebojsom Jagerom...ovi iz Classica su zainteresovani za izmjenu pravilnika ili otvaranje jos jedne klase...ima dosta vozaca koji imaju preko 21god. a vozili bi se na stazi. Cak ima par ljudi koji imaju oko 40godina.
Mozda u tu Klasu da bi usli stariji GP i nabudzene Aprilie RS125.

Trenutno stanje u Klasi 125sp stoji (za pohvalu) moze klip sa jednom karigom, auspuh po izboru, dozvoljen je i karb.od 34mm(al se nehvale nesto sa njim bas,ima bolja opcija), laki tockovi,,i sve drugo po starom
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

makinjo

Dve noci nisam spavao ali sam morao sve procitati. Svaka cast Mad Max  [clapp]  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]. Pored svega trebalo je izdrzati pritisak od roditelja i konstantne svadje i izgurati po svome  [thumb_up]

Radanovic


Gligoric

Stvarno neverovatna prica,procitao sam svako slovo koje si napisao u ovoj temi...
Odusevljen sam sa koliko je emocija to sve prezivljeno i kolika si ti ljudina..
Zivim u Novoj Pazovi i svake godine gledam trke na batajnickom aerodromu,ali tek kada sam video R6(2006) koju si vozio,u trkackim bojama..
Odmah sam te se setio,ali iskren da budem u to vreme nisam imao pojma ko si :(
Jos jednom ti svaka cast,ako budes u Batajnici ponovo objavi to ovde u ovoj temi,verujem da necu biti jedini koji ce te potraziti da ti cestita.
Kura* ce moj sin slusati price o ivici i marici,ovo ce biti jedina prica koju ce znati :)))))