Glavni meni

Moj pocetak Trkacke karijere

Započeo Mad Max, 26 Oktobar, 2012, 23:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nano

Odlicna tema  [thumb_up]


Jerman sad u YART-u sa Hagom.


Gašpar

Igor da, Marko je vozio kod nas, realno je odrao sve tada. Tada je na Bataji bilo 4-5 SM-ista iz Hrvatske koji su predstavljali SM i tada je bilo reèi da æe se kod nas osnovati ¹ampionat, ali do sad ni¹ta od toga. Na ¾alost.

Evo ¹ta google ka¾e za Bataju 2006-e

KLASA 125sp

Poz. - Vozac - Klub - Vreme
1. ©ABANAGIÆ Almir - Duka Racing - 25:29.535
2. NESIC Milos - Mass Motosport - 25:55.802
3. ZORIC Balsa - Duka Racing - 26:38.967
4. BERBATOV Radovan - Zrenjanin - 25:36.371
5. VIDIC Grozdan - Markos - 26:18.544

Izvozio ispod 66% od prvog takmicara
6. JOVANOVIC Djordje - Dijamant - 8:23.376

KLASA 600sst

Poz. - Vozac - Klub - Vreme
1. VIDIC Veljko - Markos - 25:23.216
2. STOJANOVIC Nenad - Duka Racing - 25:38.401
3. BIRCANIN Petar - Duka Racing - 25:49.891
4. MILETIC Slavisa - Spped line - 26:31.254
5. MILOJEVIC Miroslav - Max Racing - 25:56.298

Izvozio ispod 66% od prvog takmicara
6. BULJIC Nikola - Mass Motosport - 1:07.602

KLASA Moto - happening

Poz. - Vozac - Klub - Vreme
1. STOJKOVIC Dejan - Duka Racing - 11:24.714
2. NIKOLOV Saso - Tumac - 11:24.949
3. JOVANOVIC Branislav - Duka Racing - 11:26.010
4. DUDAS Sasa - No limit - 11:50.895
5. DIMITRIJEVIC Milan - Sultan - 12:30.110
6. LJUMOVIC Rajko - Duka racing - 12:36.147
7. PANTOVIC Nenad - MASS MotoSport - 11:42.901
8. KRSTIC Dejan - Koton super bike - 11:52.063
9. SLAVKOVSKI Sinisa - Tumac - 12:11.205

Izvozio ispod 66% od prvog takmicara
10 102 MILENKOVIC Ivan - Katapult - 9:23.634
11 99 GASIC Stevan - Duka Racing - 6:22.559

KLASA 1000sst

Poz. - Vozac - Klub - Vreme
1. MILOVANOVIC Milos - Mass Motosport - 24:04.224
2. PETROVIC Nenad - Duka Racing - 24:07.879
3. TODOROV Darko - Markos - 24:49.485
4. PERISIC Dragoslav - Dijamant - 24:22.843
5. MAKSIMOVIC Borislav - Max Racing - 25:11.954

Izvozio ispod 66% od prvog takmicara
6. STANICIC Zeljko Dijamant - 9:40.960
7. STEFANOVIC Nenad - Pozarevac

farbach

Cekamo da se vratis sa pijace. Zasluzio si da imas najlepsu kacigu , proradio mi vremeplov pa sam se setio starih trka.

iva749


Lazic

Citat: farbach poslato 27 Oktobar, 2012, 11:56
Cekamo da se vratis sa pijace. Zasluzio si da imas najlepsu kacigu , proradio mi vremeplov pa sam se setio starih trka.

I to bez lozinke... [hello] :D

UFF

tad lozinka jos nije postojala :)

Mad Max

lazicu, lozinku znamo samo ja i farbach,  malo slika moram da ubacim, pa cemo dalje
Brzi od smrti, Jaci od bola

CBRR1


Mad Max

ovo je nesto brzinski sto sam nasao, da vidite cudesni bus, koji je stvarno to i bio. evo od pocetka prema kraju, dva sedista + sofer, odmah iza ugao i sto, kuhinja, frizider,plinski sporet.... onda dolazi kupatilo, tus kabina-lavabo-ogledalo.... kreveti 5 kom.... i zadnji deo je garaza za motore, tovarili smo 4 kom nazad i 125-icu izmedju kreveta.  inace u pitanju je setra 240ps hanomag motor, sa retarderom i diskovima napred, godina proizvodnje koliko je star izlizali se brojevi sa saobracajne :D :D
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

nadam se da ce gaspar naci vremena i plasmane, mozda negde "slazem" jer ne znam ni ja tacno u milimitar, uglavnom negde sam u zlatnoj sredini bio na kvalifikacijama. jos nesto vrlo vazno, posto je 04 god napravljena klasa 600 sp sport production (prvobitni naziv)  radi smanjenja troskova, do tad se vozila 600 ss super sport (motori sa maximalnim izmenama preradama agregata i sveka moguceg osim rama)  niko nije znao kako ce to da ide pa su se vozile zajedno. tu je i nastao problem, a videt cete u nastavku zasto.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

osvanula nedelja, lepo vreme upeklo, ma sve super, dorucak, ma kakvi, kuva u meni, mislim samo kako sto kasnije zakocit i strugat kolena. malo pomalo, primice se podne, a stim i gledaoci pristizu, posto smo bili ruzno parkirani, u samom cosku skroz nazad, tako da i ne vidimo stvarnu kolicinu gledalaca. nisam puno setao van box-a trema-nervoza ubija, u jednom trenutku sam morao do cesme da se osvezim, a imao vodu u busu, trema i te vrste nervoze su cudo, uglavnom ja razgledam tu masu naroda i vidim da 40% naroda poznajem, au jbt, pa doslo pola Bijeljine-moj grad. znam da nisu zbog mene, nego Bobana. nema veze, ipak trema jos vise raste, moji ljudi, jest da se ne lizem sa svima, al i onog sto ne volim videti, tu kad sam video bilo mi drago i milo. 
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

izlazimo na start, guzva motora ludilo, ja ne znam ni gde ni kud cu, trema ubija, srce lupa, hoce ispadne, daj samo da krenemo. warm up krug vozimo, ma nije krv vise u venama nego cisti adrenalin. start, slozili se, crveno se iskljuci, kud koji mili moji, gas. przim ja samo puca, prolazim neke, na kocenjima ubijam, ajoj sta je ovo, la nikako da dodjem na celo, ispred 4-5 motora i nikako njih da obidjem, uhvatim jednog, klanje zivo, kocenje tras uzmem ga, pravac, ode covek, e ufaticu te makar ne zavrsio, sta ceu nego kocenje sve vise i vise upustam, ali vec je na granici dal cu ostat il isklizat. uzmem ja njega, odlazni pravac u dvojci, a tu neki slivnik reko cele staze, skace motor ko jare ne znam sam kako ostane na tockovima. sad gas, treba stici ove ispred, dva kruga posle obilazenja, tras, izklizam na laktu, isto gde i na treningu, skacem, trci, dizi motor, dizem ja, al noge slajdraju, jedva digao, alnasujem alnasujem ko lud, al ni da pipne, ma godinu stojim vec, svi prodjose, doslo mi da guram motor i placem u isto vreme. upali se meni lampa u onoj frci, crash senzor, moram ponovit kontakt, upali masina i gas, ne znam ja sad ni gde sam, koji sam, nit vidim gde one moje, sad neki novi samnom, sta je ovo boze. piste motori cika ih stoji, sta cu gas obilazi vozi snjima, pa posle da vidimo ko, sta, kuda.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Plazma Keks


Mad Max

moram da se vratim na klase sastavljene, 600 sp i 600 ss, posto je meni druga trka bila, a uopste niko nije se ni potrudio da mi objasni, jer nisam bio zanimljiv, a ja sam dosao da samo vozim kakvi bodovi i sampionat, zar i to postoji. onaj sto sam se klao snjim obisao ga i izklizao, to je bio alexandar paroci iz ns, koji je vozio 600 ss i bio zadnji u svojoj klasi 4-5 toliko ih je bilo, ja sam izbio na celo svoje klase i vodio, ali posto nisam znao da su to dve podeljene klase, ja ko sivonja samo gas, da se probijem do prvog mesta. moji iz boxa su to skontali za vreme trke, neko im je rekao, oni su pomerili 2m zastitnu ogradu, mlateci meni da usporim i da se ne ganjam sa parocijem, prvi sam covece bio au jbt. dok sam se borio sa motorom da upalim, moji iz boxa su umrli, jer je bilo opasno klanje svo vreme, mislili su da sam zestoko olizo asvalt. trku sam zavrsio negde u sredini, sa zakrivljenom polugom kvacila, ma mogao sam i bez nje koliko sam popizdeo.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

ulazimo u park ferme, vlada estrada trci i klap po glavi, galami nesto kenja, ma malo falilo da ga udavim, stani makar da skinem kacigu, daj mi pivo i cigaru pa radite sta hocete. dobijo ja sve sto me sleduje, pivo i cigara,  to je posle bio ritual na zavrsetku svake trke. njih 10 u isti glas, nesto kontam, al ne mogu sve da razumem, stani neka jedan prica, dal si normalan, masemo ti svo vreme trke da usporis a ti ko budala gas. alo ljudi nisam krenuo na kafu u grad, vozim trku gledam kako da stanem, necu u vas. pa ludace jedan bio si prvi, nisi trebao se ganjat sa parociem, to je ss klasa, dobro de, objasnite prvo sta je ss. dobio ja objasnjenja i opet proveravam dal sam bio prvi, da jesam, au jbt, ja prvi bio, druga trka, e pa bice svega, ima da vas poderem sledecu, uopste nisam razocaran, cak presrecan, jebes pehar i plasman, bitno je da ja mogu biti prvi, znaci da znam.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

boban je bio presrecan i sav zbunjen kao i svi ostali, dolaze svi u box, oooo mali vozis ti to, nisi za bacanje. treba to ovako, onako, ma pljuste saveti na sve strane. ne cujem ja nikog meni u glavu samo odzvanja datum sledece trke KRALJEVO. pakujemo se kuci, cepam setru pun gas, sutra dan vadi sve iz busa, kuci RATNO STANJE ne sustaje. brze motor kod jadranka, skuzili smo da se rucica kvacila i kocnice zasece pri kraju i tako u slucaju blagog pada puca samo kraj, ne cela rucica. pravimo mi to, oklope malo skrpili, izlepio trkackom trakom. da jos nesto, kad smo dosli na bataju, stavim nove plocice i spalim ih za 3 kruga, sta je tamo vamo, kad treba skinuti limice da ima bolji protok vazduha i hlade se brze.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Borko_motorko

Dugo nisam èitao zanimljiviji èlanak. Posebno moram da pohvalim ¹to je pisan od srca, onako direktno iz du¹e. Ja ne pratim moto sport ali priznajem da me ovo odu¹evilo. Svaka ti èast na hrabrosti i ¾elji. Samo tako nastavi!
Sa budalama se ne vredi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dokusure iskustvom!

Mad Max

hvala motorko, pisem direktno sta mi je u glavi i nas onako kako sam ja dozivljavao. svaka trka je zabelezena kamerom, snimaka ima milion, moram da sve prebacim na dvd pa postavljam lagano. uskoro nastavak
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar


Mad Max

ne moze to za dva dana se napisat, moram malo slika da pripremim i da me pukne inspiracija, premoren sam.
Brzi od smrti, Jaci od bola