Glavni meni

Vrhunska Enduro Tura Po Karpatima

Započeo patak, 26 Oktobar, 2012, 22:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

patak

Evo teme za razmi¹ljanje i planiranje vrhunske enduro vo¾nje. Za ovu godinu je kasno, ali od proleæa ...

http://enduro-tarcu.6te.net/home.html

Mi smo bili pro¹li vikend, vo¾nja i tereni su vrh vrhova. Mogu voziti svi vozaèi, za svaki nivo znanja postoji pregr¹t staza i terena kroz vrhunske predele. Domaæini su Srbi iz Rumunije ( Simiæi ), sme¹taj i hrana su odlièni, atmosfera je opu¹tencija, skoro svi govore srpski. Postoji varijanta vo¾nje sa vodièem, ili da vam u GPS ubace rute po kojima æete sami voziti. Obeæali su nam da æemo imati popust i da æe cena noæenja sa doruèkom i veèerom biti 20 eura, a ako neka grupa hoæe da iznajmi vodièa to bi ko¹talo oko 50e za ceo dan vo¾nje od ujutro do uveèe, ili srazmerno kraæoj vo¾nji - manja cena, ¹to bi znaèilo da ako u grupi ima 7-8 motora, platili bi oko 6-7 eura po èoveku za vodièa za ceo dan. Mesto je udaljeno od Beograda taèno 265 km. Mi smo krenuli iz Beograda u petek popodne, vozili subotu , nedelju do 15:00, spakovali se, krenuli kuæi, i bili u Beogradu oko 20:00-21:00. Nas je kompletan aran¾man po èoveku ko¹tao:
- noæenje i klopa   - 40e
- gorivo za kola    - 30e  (ukupno 7000 dinara, dva èoveka u kolima)
- gorivo za motore  - 20e  ( potro¹ili oko 14 litara )
¹to ispadne ukupno 90 eura za vrhunski enduro do¾ivljaj.

Jefta

Jel su to njihovi motori? Njihova oprema?

srbac

Za te pare ne bi mogao ni bicikl da dobijes..... [klanjam_se]

zozon


grber

Ovo zvuèi vrlo interesantno  [thumb_up]

Samo nisam shvatio, viii ste vozili va¹e motore tamo? Iznajmljivanje njihovih se plaæa 80e na dan?

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

farbach

U spisku troskova nema stavka motori

Vlajko

Sve je jasno ko dan.. samo èekam kad æe kod nas da krene tako ne¹to.. [thumb_up]

Dotad moramo sami da se organizujemo.. a ovu turu bi mogli stvarno da izvozamo..

mo¾da èak i ove godine, a Popadiæu ?  ;D

od srede opet lep¹e vreme  [zvizdi]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

srbac

Molimo Mad maxa da nastavi a ostale neka budu strpljivi .....

srbac


Popsy

Citat: Vlajko poslato 27 Oktobar, 2012, 14:32
Sve je jasno ko dan.. samo èekam kad æe kod nas da krene tako ne¹to.. [thumb_up]

Dotad moramo sami da se organizujemo.. a ovu turu bi mogli stvarno da izvozamo..

mo¾da èak i ove godine, a Popadiæu ?  ;D

od srede opet lep¹e vreme  [zvizdi]
mda .... definitivno...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

skijash

Mo¾e, taman dok kupim neki hard-enduro :)

patak


BANE BROTHERHOOD

Citat: patak poslato 27 Oktobar, 2012, 17:50
Vozili smo na¹e motore.
ovo zvuci jaaakoooo primamljivo  [yahoo]   a i cena je vishe nego povoljna  ;D  kada smo bili na erzberrgu neki momci su nam davali neke flajere isto za zajebanciju i organizovani enduro kamp ali je u pitanju bugarska  a koliko sam skapirao ovde se radi o rumuniji tako da je definitivno blize   ;D  jos samo da kupim  motor i  onda se dogovaramo  da odemo     ;)  a i nekako mi ovo bolje zvuchi od trkanja i  takmicenja   [neampojma]   drustvo priroda i udri po gasu uuu .... u prevodu odmor za dushu   [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

VladaSD

Odlièna ideja za turizam.....ovako ne¹to treba organizovati i kod nas.
Kad bih ¹orao BMB95, bilo bi mi lak¹e u ¾ivotu :-)

dzimika

vec se organizuje, kod kepe na prolece, krajem maja najcesce

FZ1


Vlajko

 Ovi ljudi imaju neku zaradu..a Kepo uglavnom tro¹ak..

Niko to jo¹ ovde ne radi na taj naèin..bar da ja znam..èuo sam da ima u Bosni neke sliène fore..

Nego kad ide prva tura?  [yahoo]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor