Glavni meni

Upozorenje onima koji planiraju da kupe k3 600ccm sa oglasa

Započeo ¹omik3, 25 Oktobar, 2012, 23:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

¹omik3

Ukatko, ukoliko neko gleda ovaj motor i planira da predje 300km jer vlasnik kaze da je odlican bez ulaganja NEMOJTE. Motor je les, ja sam ga gledao pre 9 meseci i opet sam se sada iznervirao kada sam video, presao sam 300km da bih video koje je to govno od motora. Krenem da ga probam 40km/h i stisnem kocnicu a ono motor sve u sesnest... Boze kako moze da napise da je dobar... uzas... IZNERVIRAH SE [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid]
http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/suzuki-gsxr-oglas-62012/
[djavo]
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

borkos

Sto si i isao ako si ga gledao vec i znas da je les?
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Ripley

Pa gledo ga pre 9 meseci, pa ga ponovo video u oglasima, nije isao ponovo :)

Havarisan


¹omik3

Citat: Ripley poslato 25 Oktobar, 2012, 23:27
Pa gledo ga pre 9 meseci, pa ga ponovo video u oglasima, nije isao ponovo :)
Upravo tako.
Citat: Havarisan poslato 25 Oktobar, 2012, 23:28
ima sto puta gorih. nije ovaj toliko los.
Veruj mi da jeste! ovako nesti nisi probao, na izgled je i meni delovao "ok", malo se ulozi, malo nasminka i bice sve to ok, ali u voznji je blago receno KATASTROFA
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

¹omik3

Citat: balcan girl poslato 25 Oktobar, 2012, 23:09
da to slucajno nije neki ciganin??
Nije, tj nije po romske nacionalnosti ali je cigan u dusi sto me iscimao.
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

balcan girl

ok cula sam isto za neki suzuki u boru al moguce da sam pomesala :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Havarisan


¹omik3

Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

©eki

Prijatelju moj dragi.... ovaj motor je koliko ja znam bio na VA table, jel? E onda je to biv¹i motor (èitaj kr¹) od mog druga iz Mionice. Promenio je mnogo vlasnika i vadjen ispod kamiona, bud¾ena instalacija, prednja vilju¹ka je od 750ccm, bud¾ane dizne, uvek je ne¹to ¹tucao, ka¹ljao, bio prehladjen... a nikad kod pravog lekara da ode  ;D ;D...  promenio je samo u Mionici 3 vlasnika, koliko ja znam... i to za vrlo kratko vreme. Mnoge je ko¹tao ¾ivaca i to puno a niko se nije navozao sa njim. Toliko od mene  [cheers]

¹omik3

opis odgovara mottoru koji sam ja probao. Cudno i radi, naglo povuce na 4000obrtaja itd... ali pravi sok mi je bio kada sam hteo da stanem sa 40km/h... vuce na sve strane samo ne pravo.
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo


mareskin


Korisna tema. ©ta se sve prodaje kao sipaj gorivo i vozi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu