Glavni meni

VWTransporter

Započeo ¾arko1983, 24 Oktobar, 2012, 09:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Zare koliko cenis kombi,koja mu je cena?

Havarisan

Citat: bokilic poslato 26 Oktobar, 2012, 15:09
Citat: zarko1983 poslato 26 Oktobar, 2012, 13:18
Ja nisam ni planirao za ove vec za 1400e. Na svoje ime imam ovaj kombi, Audi 100, BMW 320d E46, SRAD 750 i Yamahu XT 3tb
pa ti bese prodade taj audi 100..
inace uz duzno postovanje mislim da je cena prevelika..pogledaj po oglasima videces i sam...
milak moj komsija jedva mecku udao za 1600e,i to registrovana odlicna bila 100mb..jedva,i to posle 2 meseca oglasavanja,ssvi mu nudili kompenzacije,prvi koji doso sa kes lovom dao je,,da je cifra 600 do 700e pa i da razumem,ja se bavim po malo preprodajom tih krseva, godiste mu nije ni malo zlatno,niti je reg,
kakv mu je motor limarija trapovi,o tome se moze diskutovati do sutra..dok se reg,prenese,dok se odradi servis,ulja filteri svecice,ono ovo, malo trapovi,trte mrte izadje on podosta para i 5ooe da ga platis...a kesa nema nigde..mislim ima al se nedaje tako lako...
kupci za kombi su specificni,pogotovu strogo teretni, i nema ih bas na svakom cosku..
taxiro sam par godina kombijima, ford je bolji za teret nego tvoj kombic..tvoj kombic je nesto udobniji za vozaca..
a taj 2.0 sto voli da popije,,taj vw je dobar samo sa dizel motorom,,a po meni najbolji je 1.6 terorist,najudobniji...
u tog vw a nemoze motor da stane ceo da se lepo upakuje i preveze,nema pozadi lepa vrata,predvidjen samo za gajbe,,ali lep kao kamper i tako te namene,laki tereti..imo i njih svih vrsta i forda i mecku.. ford produzeni sa 4 tockica pozadi,najbolji za teret, ma za sve,jes ono malo ko turcin ali jeb...
ali ...samo terorist,model pre ovog moz da dodje u obzzir,,,meni je najbolji..
no dobro odaljismo se od teme..sve sto dobijes vise od  pola...pa malo manje od toga sto si zarctao,,bice dobro..
mb100 malo kilav, ali odlican kombi!

bokilic

Citat: Havarisan poslato 26 Oktobar, 2012, 15:39
Citat: bokilic poslato 26 Oktobar, 2012, 15:09
Citat: zarko1983 poslato 26 Oktobar, 2012, 13:18
Ja nisam ni planirao za ove vec za 1400e. Na svoje ime imam ovaj kombi, Audi 100, BMW 320d E46, SRAD 750 i Yamahu XT 3tb
pa ti bese prodade taj audi 100..
inace uz duzno postovanje mislim da je cena prevelika..pogledaj po oglasima videces i sam...
milak moj komsija jedva mecku udao za 1600e,i to registrovana odlicna bila 100mb..jedva,i to posle 2 meseca oglasavanja,ssvi mu nudili kompenzacije,prvi koji doso sa kes lovom dao je,,da je cifra 600 do 700e pa i da razumem,ja se bavim po malo preprodajom tih krseva, godiste mu nije ni malo zlatno,niti je reg,
kakv mu je motor limarija trapovi,o tome se moze diskutovati do sutra..dok se reg,prenese,dok se odradi servis,ulja filteri svecice,ono ovo, malo trapovi,trte mrte izadje on podosta para i 5ooe da ga platis...a kesa nema nigde..mislim ima al se nedaje tako lako...
kupci za kombi su specificni,pogotovu strogo teretni, i nema ih bas na svakom cosku..
taxiro sam par godina kombijima, ford je bolji za teret nego tvoj kombic..tvoj kombic je nesto udobniji za vozaca..
a taj 2.0 sto voli da popije,,taj vw je dobar samo sa dizel motorom,,a po meni najbolji je 1.6 terorist,najudobniji...
u tog vw a nemoze motor da stane ceo da se lepo upakuje i preveze,nema pozadi lepa vrata,predvidjen samo za gajbe,,ali lep kao kamper i tako te namene,laki tereti..imo i njih svih vrsta i forda i mecku.. ford produzeni sa 4 tockica pozadi,najbolji za teret, ma za sve,jes ono malo ko turcin ali jeb...
ali ...samo terorist,model pre ovog moz da dodje u obzzir,,,meni je najbolji..
no dobro odaljismo se od teme..sve sto dobijes vise od  pola...pa malo manje od toga sto si zarctao,,bice dobro..
mb100 malo kilav, ali odlican kombi!
jes ono u startu,al moze da povuce kolko hoces,uvek ide skoro pa isto,i udoban, i pouzdan, a bogami,i u explataciji se pokazao odlicno
brmmmm

misa-pei

Ih, ¹to nemam pare, dao bih 1 400, ma i 1600 samo da vidim Mrleta kako go vtti krug po Slaviji (ni¹ta gay :P) :D :D :D
Lady Godiva :D :D :D :P :P :P

***On topic***
Stvarno je mnogo, brate. Eno mi ga takav, dizela¹, ima sedi¹ta i prozore, funkcionalniji znaèi, odlièno oèuvan, plaæen 800e. Vozi ga moj ¹urak.
No, tvoja robas, tvoja cena, ovo shvati kao dobronamerni savet. Mo¾da ti se stvarno vi¹e isplati da ga èuva¹ i povremeno koristi¹. Cene svega su oti¹le u podrum. Samo radi neka d¾orka.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Citat: mrle poslato 26 Oktobar, 2012, 14:54
Citat: mrle poslato 26 Oktobar, 2012, 13:46
A ako ne proda¹ za te pare?

Ti vozi¹ krug i vodi¹ prisutne na piæe?

i u ovom sluèaju ja se otvaram za kotliæ

[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [kralj] [kralj] [kralj] [cheers]

hagor

mozda se i varam al od kako se pojavila ponuda za opkladu cisto sumanjam da ce se opet javiti prodavac ovde :)
RIde or Die

dzimika

e ljudi, covek je u pravu, kombi stvarno vredi te pare a evo i zasto: u pitanju je oldtajmer

ЯЭВОЛУТИОН

Pa da je model HIPPIE ja bi mu odmah dao te pare...dakle model pre '65 i bilo bi lepo da ima prozorcice okolo i soferke  koje se podizu
http://img179.imageshack.us/img179/1158/vwbus1.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

e sad i ti puno trazis, da je taj model vredeo bi bar 10000e

misa-pei

To je "Samba" i vredi vi¹e nego ekvivalentna te¾ina u zlatu.
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

zaboravio si revolution da stavis (c) Lazic :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

prvo urlam ko Brango, onda kapsujem ko Zverka, sada Lazic....otisao sam u kurac
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

¾arko1983

 Bio sam malo banovan......  :P

misa-pei

Neka, neka, lepo da si se odbanovao :P :P
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Citat: zarko1983 poslato 27 Oktobar, 2012, 20:07
Bio sam malo banovan......  :P

Mukica... [rofl]

Dobrodo¹ao nazad, pa da nastavimo sa sprdaèinom...:-*

Bori¹a


¾arko1983

Ne smem vise, jel vidite koliko ste mi nalupali minusa..... [neampojma]

Lazic

Kako ono neko reèe, koga je zmija ujela i u jogurt duva...[rofl] [cheers]

pit

Citat: zarko1983 poslato 28 Oktobar, 2012, 05:37
Ne smem vise, jel vidite koliko ste mi nalupali minusa..... [neampojma]

    Ribice...