Glavni meni

VWTransporter

Započeo ¾arko1983, 24 Oktobar, 2012, 09:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Sto je stajao 4 god? To se odavno ne pise u oglas.
Neregistrovan?
Max 550 eur!

Napomena: To sto prodavac rece da se podesi karburator, ne stoji - bokseri imaju 2 karburatora!

KIZA73

Citat: zarko1983 poslato 25 Oktobar, 2012, 21:14
Citat: dzimika poslato 25 Oktobar, 2012, 20:43
lepo ti napisi koja je njegova maksimalna dozvoljena nosivost u saobracajnoj a ne koliko si ti vozio
ako cemo tako ja sam u tranzitu vozio 3 tone opusteno ali dozvoljena nosivost mu je bila 1200kg a bio je maksimalno produzen i povisen
i zato je nemoguce da je tvom maksimalna dozvoljena nosivost 1100kg a svima ostalim u oglasima 800kg

i naravno da cu da poredim sa fordom jer je u odnosu na transporter 5x bolji kombi po svakom mogucem merilu
a ako cemo iskreno transporteru je cena neopravdano velika a i nesto nisam primetio hiljade transportera na ulicama vec fiat, citroen i peugeot, a inace najbolje se pokazao fiat sa 2,3 motorom, iskustvo Milsped-a koji ima bukvalno sve marke koje se prodaju u srbiji
Ja cu da skeniram saobracajnu i ako ima manju nosivost od 1100kg ja placam veceru za sve ucesnike u ovoj diskusiji do sada a ako ima manje placas ti...smes???? Meni je odgovaralo da ima manju nosivost zbog registracije, pokusao sam i da smanjim ali bezuspesno. Nisi primetio na ulicama zato sto su duplo jeftiniji zato ih i vidjas a i ti verovatno od automobila vozis francuza. Pa megan 2004 je 3500e a Audi, BMW i Mercedes u toj klasi 8000. Ovo sto ti uporedjujes je neuporedivo.
E, ajmo onda svi da se prikljucimo diskusiji jer ce deckonja morati da uzme kredit da bi nas sve nahranio...a i cenu da digne na bar 2000eurica.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

¾arko1983

Citat: dzimika poslato 26 Oktobar, 2012, 00:58
Citat: zarko1983 poslato 26 Oktobar, 2012, 00:14
Muka mi je vise od ovih proseravanja i pun kurac pametnjakovica.....bolji je megan od BMW hahaha verovatno i jaci i brzi i manje se kvari, ....aj neka obrise neko celu temu ne vredi raspravljati se sa bolidom....posle prozivate Hejtere a ovog ne primecujete, verovatno je slucajnost. I ko mi je dao -5. Necu postaviti ni jednu temu vise ako to zelite? Ovo je pitanje za urednike.
nije megan ali laguna jeste bolja od bmw-a za duplo manje para duplo vise opreme
ja shvatam da tebi fali nekih 1500e ali ako si ocekivao da cemo ovde da te tapsemo po ramenim i vicemo kako je to malo para e to vala necemo
ponovicu, ako nisi hteo da se komentarise trebao si odma zakljucati ili uopste i ne postaviti oglas

Ne fali meni para uopste, da mi fali dao bi ga 500 eura fali mi samo prostor, a ti verovatno nisi zaradio jos ni za biciklu jer ti je tata kupio auto, e pa meni nije tata kupio i znam kako se mukotrpno zaradjuje novac, i zato mi i smeta
kad se nadje neki pametnjakovic koji sve zna. Neko rece da ima dva karburatora...e pa nema IMA JEDAN I NOSIVOST MU JE 1170kg. Ovo o cemu vi pricate su transporteri sa 1600cm benz, sa vazdusnim hladjenjem i nosivoscu od 800 kg.

Lazic

Dobro bre, ¹to se odma' ljuti¹, kao da ne zna¹ gde si...:P [cheers]

con3

Citat: dzimika poslato 26 Oktobar, 2012, 00:58
Citat: zarko1983 poslato 26 Oktobar, 2012, 00:14
Muka mi je vise od ovih proseravanja i pun kurac pametnjakovica.....bolji je megan od BMW hahaha verovatno i jaci i brzi i manje se kvari, ....aj neka obrise neko celu temu ne vredi raspravljati se sa bolidom....posle prozivate Hejtere a ovog ne primecujete, verovatno je slucajnost. I ko mi je dao -5. Necu postaviti ni jednu temu vise ako to zelite? Ovo je pitanje za urednike.
nije megan ali laguna jeste bolja od bmw-a za duplo manje para duplo vise opreme
ja shvatam da tebi fali nekih 1500e ali ako si ocekivao da cemo ovde da te tapsemo po ramenim i vicemo kako je to malo para e to vala necemo
ponovicu, ako nisi hteo da se komentarise trebao si odma zakljucati ili uopste i ne postaviti oglas

Pa jel ti vozis opremu ili auto ?

dzimika

ono sto meni nikako nije jasno, ako kombi intezivno vozis prelazis minimum 20000km  godisnje bar ja prelazim do 30000km i kad to pomnozis sa 12 godina dolazis do cifre od 240000km i kad dodas onih 90000km koje je baba presla dok je isla subotom na pijacu dodjes do cifre od 330000km
ajd i to ne gledamo, na cenu od 1600e kad dodas 300e za registraciju i minimum 100e za gume (a mozda i 150e) i jos bar 100 ako ne i 200-300e da sredis sve na njemu da moze da se vozi posle 4 godine dolazis do cifre od preko 2200e i ako dodas jos i plin jer se jedino tako isplati voziti ovo cudo dodjes na 2500e a za te pare vec mozes da nadjes dizelasa koji je i veci tj ima veci tovarni prostor

mrle

ako dobije¹ 500 eura, da se ¹utira¹ u dupe od sreæe.





A neæe¹ ni to.

¾arko1983

Citat: dzimika poslato 26 Oktobar, 2012, 10:26
ono sto meni nikako nije jasno, ako kombi intezivno vozis prelazis minimum 20000km  godisnje bar ja prelazim do 30000km i kad to pomnozis sa 12 godina dolazis do cifre od 240000km i kad dodas onih 90000km koje je baba presla dok je isla subotom na pijacu dodjes do cifre od 330000km
ajd i to ne gledamo, na cenu od 1600e kad dodas 300e za registraciju i minimum 100e za gume (a mozda i 150e) i jos bar 100 ako ne i 200-300e da sredis sve na njemu da moze da se vozi posle 4 godine dolazis do cifre od preko 2200e i ako dodas jos i plin jer se jedino tako isplati voziti ovo cudo dodjes na 2500e a za te pare vec mozes da nadjes dizelasa koji je i veci tj ima veci tovarni prostor
Ja sam rekao da sam vozio pecurke sa njim ali ti ne znas kad se rade pecurke ali evo pojasnicu ti- pecurke se rade 2 meseca u prolecnoj sezoni i 1 mesec u jesenjoj, i tada je samo vozen, za deset godina je godisnje prelazio 10000, 4 godine stoji odjavljen, uvek sam imao jos neki auto pa je samo sluzio da preveze nesto, ne volim da me neko naziva lazovom a to ti radis sada, nemam naviku da lazem pogotovo bez razloga, sto se tice guma aj ponovo da napisem stavljene su sve cetiri NOVE gume marke matador nesto pre parkiranja kombija, ako si poznavalac kao sto pricas onda znas koliko kostaju gume za teretni kombi- C gume? Ne znam cemu prozivka, nadji mi u oglasima identican transporter i stavi link slobodno....1936cm benz, neces ga naci jer je redak motor i pokazao se bolje od dizelasa....
A za tebe mrle je misaona imenica 500e i ti treba da cutis, posto mogu da naslutim sta imas u tvom voznom parku

mrle

#48
Citat: zarko1983 poslato 26 Oktobar, 2012, 12:25
A za tebe mrle je misaona imenica 500e i ti treba da cutis, posto mogu da naslutim sta imas u tvom voznom parku
samo lièno ja ili  i moj æale, burazer, keva, ¾ena...

Ja lièno imam Kawu i Punta. (na moje ime). i svako od gore pomenutih vozi ne¹to.

A to da li je 500 eura za mene misaona imenica nema nikakve veze sa kombijem koji ni za 500 eura ne mo¾e¹ da proda¹.
A jo¹ da ti se na forumu pravdam koliko zaraðujem meseèno i koliko  nekretnina imam ba¹ u Beogradu, a ne po nekim selima ne pada mi na pamet.

¾arko1983

Pa
Citat: mrle poslato 26 Oktobar, 2012, 12:49
Citat: zarko1983 poslato 26 Oktobar, 2012, 12:25
Citat: dzimika poslato 26 Oktobar, 2012, 10:26
A za tebe mrle je misaona imenica 500e i ti treba da cutis, posto mogu da naslutim sta imas u tvom voznom parku
samo lièno ja ili  i moj æale, burazer, keva, ¾ena...

Ja lièno imam Kawu i Punta. (na moje ime). i svako od gore pomenutih vozi ne¹to.

A to da li je 500 eura za mene misaona imenica nema nikakve veze sa kombijem koji ni za 500 eura ne mo¾e¹ da proda¹.
A jo¹ da ti se na forumu pravdam koliko zaraðujem meseèno i koliko  nekretnina imam ba¹ u Beogradu, a ne po nekim selima ne pada mi na pamet.
Ako ti ne pada onda cuti, ili si mozda merodavan da procenjujes sta koliko kome vredi....Ja sam registrovan na mnoge forume domace i strane nikad se nisam nikom proseravao po temama, ovde ima par ljudi kojima to pricinjava zadovoljsto, da li je to dusevna hrana ili sta vec ne mogu da skapiram

mrle

Sad kad si krenuo...

A ¹ta ima¹ ti od voznog parka na svoje ime? Ne na æaletovo, burazerovo, dedino...

I javno pi¹em, ako ti to proda¹ za te pare, go æu provozati kawu krug oko slavije i svi koji budu do¹li na moj raèun vodim na piæe u Balansero.   Otvoriæu se i za kotliæ.

Lazic

Kotliæ, Balansero...:D  [watching]  [rofl] [rofl] [rofl]

mrle

Citat: Laziæ poslato 26 Oktobar, 2012, 13:10
Kotliæ, Balansero...:D  [watching]  [rofl] [rofl] [rofl]

prvo da on proda ovo.

A da vidim da li sme da revan¹ira opkladu? Ako ne proda...

balcan girl

za ovo cu da dodjem u bg :D go po slaviji???? niceee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

¾arko1983

Ja nisam ni planirao za ove vec za 1400e. Na svoje ime imam ovaj kombi, Audi 100, BMW 320d E46, SRAD 750 i Yamahu XT 3tb

mrle

ajd spu¹tam.
Ako ga proda¹ za 1400 ostajem pri datoj izjavi iz prethodnog posta.

mrle

A ako ne proda¹ za te pare?

...


Ti vozi¹ krug i vodi¹ prisutne na piæe?

Gašpar

Samo da se ukljuèim i ja, nemo posle kad se ide u kafanu na mene da zaboravite :D

mrle

Citat: mrle poslato 26 Oktobar, 2012, 13:46
A ako ne proda¹ za te pare?

...


Ti vozi¹ krug i vodi¹ prisutne na piæe?

i u ovom sluèaju ja se otvaram za kotliæ

bokilic

Citat: zarko1983 poslato 26 Oktobar, 2012, 13:18
Ja nisam ni planirao za ove vec za 1400e. Na svoje ime imam ovaj kombi, Audi 100, BMW 320d E46, SRAD 750 i Yamahu XT 3tb
pa ti bese prodade taj audi 100..
inace uz duzno postovanje mislim da je cena prevelika..pogledaj po oglasima videces i sam...
milak moj komsija jedva mecku udao za 1600e,i to registrovana odlicna bila 100mb..jedva,i to posle 2 meseca oglasavanja,ssvi mu nudili kompenzacije,prvi koji doso sa kes lovom dao je,,da je cifra 600 do 700e pa i da razumem,ja se bavim po malo preprodajom tih krseva, godiste mu nije ni malo zlatno,niti je reg,
kakv mu je motor limarija trapovi,o tome se moze diskutovati do sutra..dok se reg,prenese,dok se odradi servis,ulja filteri svecice,ono ovo, malo trapovi,trte mrte izadje on podosta para i 5ooe da ga platis...a kesa nema nigde..mislim ima al se nedaje tako lako...
kupci za kombi su specificni,pogotovu strogo teretni, i nema ih bas na svakom cosku..
taxiro sam par godina kombijima, ford je bolji za teret nego tvoj kombic..tvoj kombic je nesto udobniji za vozaca..
a taj 2.0 sto voli da popije,,taj vw je dobar samo sa dizel motorom,,a po meni najbolji je 1.6 terorist,najudobniji...
u tog vw a nemoze motor da stane ceo da se lepo upakuje i preveze,nema pozadi lepa vrata,predvidjen samo za gajbe,,ali lep kao kamper i tako te namene,laki tereti..imo i njih svih vrsta i forda i mecku.. ford produzeni sa 4 tockica pozadi,najbolji za teret, ma za sve,jes ono malo ko turcin ali jeb...
ali ...samo terorist,model pre ovog moz da dodje u obzzir,,,meni je najbolji..
no dobro odaljismo se od teme..sve sto dobijes vise od  pola...pa malo manje od toga sto si zarctao,,bice dobro..
brmmmm