Glavni meni

VWTransporter

Započeo ¾arko1983, 24 Oktobar, 2012, 09:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

a ko æe da da za ovo 1600 eura??

CBRR1

Citat: mrle poslato 25 Oktobar, 2012, 15:59
a ko æe da da za ovo 1600 eura??
ma nemam blage veze,a i decko zna najbolje da li ce dobiti ili ne...ja nisam kupac...


dzimika

Citat: zarko1983 poslato 24 Oktobar, 2012, 09:15
Nosivost mu je 1100kg. Cena 1600e, moze zamena za imt....

koga li si podmazao da ti upise ovoliku nosivost samo da mi je znati, pa ovoliku nosivost nema ni potpuno novi kombi
pritom u ovo mozes da natovaris 1100kg samo ako vozis olovo posto drugacije ne moze ni cela paleta da stane u njega

Citat: zarko1983 poslato 25 Oktobar, 2012, 15:08
Citat: dzimika poslato 25 Oktobar, 2012, 15:04
ovo nije da je velika cena nego bije po usima, da ne ocekujes i da se naguzi neko za 1600e?
pre skoro 3 godine sam prodao 3x veci kombi za te pare i jos sa atestiranim plinom i registrovan godinu dana a ti za ovu kutiju sibica trazis te pare
Pa sta te boli kurac kad ionako nisi kupac.....

pa boli me kurac ali ako si ocekivao da ti ne komentarisu oglas onda ili nisi trebao da ga postavis na forumu ili si odmah trebao da zakljucas oglas
a inace garantujem da si na teskim drogama cim trazis za ovaj krs 1600e
komsija je prodavao do skoro fiat doblo teretni za 1700e 2002 god ili mladje a ne secam se samo za koje smesne pare je dao tranzita sa dvoja kliznih vrata 2001 godiste, mislim da je bila cena oko 3000e a mozda i manje

Citat: zarko1983 poslato 24 Oktobar, 2012, 09:15
VW Transporter '87 godiste 1.9 benzinac vodeno hladjenje, box motor, uvezen '96 iz nemacke i od tada je kod mene, sluzio je perfektno, presao 190000 km

a kad si ga uvezao imao je --200000km?

¾arko1983

Citat: dzimika poslato 25 Oktobar, 2012, 17:39
Citat: zarko1983 poslato 24 Oktobar, 2012, 09:15
Nosivost mu je 1100kg. Cena 1600e, moze zamena za imt....

koga li si podmazao da ti upise ovoliku nosivost samo da mi je znati, pa ovoliku nosivost nema ni potpuno novi kombi
pritom u ovo mozes da natovaris 1100kg samo ako vozis olovo posto drugacije ne moze ni cela paleta da stane u njega

Citat: zarko1983 poslato 25 Oktobar, 2012, 15:08
Citat: dzimika poslato 25 Oktobar, 2012, 15:04
ovo nije da je velika cena nego bije po usima, da ne ocekujes i da se naguzi neko za 1600e?
pre skoro 3 godine sam prodao 3x veci kombi za te pare i jos sa atestiranim plinom i registrovan godinu dana a ti za ovu kutiju sibica trazis te pare
Pa sta te boli kurac kad ionako nisi kupac.....

pa boli me kurac ali ako si ocekivao da ti ne komentarisu oglas onda ili nisi trebao da ga postavis na forumu ili si odmah trebao da zakljucas oglas
a inace garantujem da si na teskim drogama cim trazis za ovaj krs 1600e
komsija je prodavao do skoro fiat doblo teretni za 1700e 2002 god ili mladje a ne secam se samo za koje smesne pare je dao tranzita sa dvoja kliznih vrata 2001 godiste, mislim da je bila cena oko 3000e a mozda i manje

Citat: zarko1983 poslato 24 Oktobar, 2012, 09:15
VW Transporter '87 godiste 1.9 benzinac vodeno hladjenje, box motor, uvezen '96 iz nemacke i od tada je kod mene, sluzio je perfektno, presao 190000 km

a kad si ga uvezao imao je --200000km?

Ne kad sam ga uvezao imao je 90000km 8 godina star i kostao je 8500 maraka samo sto si ti na teskim drogama ili si prirodno takav poredis forda i fiata, pogledaj koliko kosta vw 2001 kombi pa onda komentarisi bolidu i pravi poredjenja....Ne mora da mi da niko ali sta tebe boli kita....ja ne mogu da razumem ovakve ljude i njihovu ulogu na forumu nikako.....da ti pojasnim 1100kg (hiljadusto) = (jednako) 22 (dvadesetdva) * (puta) 50 (pedeset)....22 dzaka po 50 kg a ja sam vozio pecurke sa njim i uvek je vozio 1000kg.... motor ne trosi ulje.... za 500 ga necu dati sigurno, sad cu da potrazim tvoje oglase da vidim tvoje cene......

Bori¹a

cbrr1 imam ja zastavu kratku ahhh :D to je za kupus :P

dzimika

lepo ti napisi koja je njegova maksimalna dozvoljena nosivost u saobracajnoj a ne koliko si ti vozio
ako cemo tako ja sam u tranzitu vozio 3 tone opusteno ali dozvoljena nosivost mu je bila 1200kg a bio je maksimalno produzen i povisen
i zato je nemoguce da je tvom maksimalna dozvoljena nosivost 1100kg a svima ostalim u oglasima 800kg

i naravno da cu da poredim sa fordom jer je u odnosu na transporter 5x bolji kombi po svakom mogucem merilu
a ako cemo iskreno transporteru je cena neopravdano velika a i nesto nisam primetio hiljade transportera na ulicama vec fiat, citroen i peugeot, a inace najbolje se pokazao fiat sa 2,3 motorom, iskustvo Milsped-a koji ima bukvalno sve marke koje se prodaju u srbiji

¾arko1983

Citat: dzimika poslato 25 Oktobar, 2012, 20:43
lepo ti napisi koja je njegova maksimalna dozvoljena nosivost u saobracajnoj a ne koliko si ti vozio
ako cemo tako ja sam u tranzitu vozio 3 tone opusteno ali dozvoljena nosivost mu je bila 1200kg a bio je maksimalno produzen i povisen
i zato je nemoguce da je tvom maksimalna dozvoljena nosivost 1100kg a svima ostalim u oglasima 800kg

i naravno da cu da poredim sa fordom jer je u odnosu na transporter 5x bolji kombi po svakom mogucem merilu
a ako cemo iskreno transporteru je cena neopravdano velika a i nesto nisam primetio hiljade transportera na ulicama vec fiat, citroen i peugeot, a inace najbolje se pokazao fiat sa 2,3 motorom, iskustvo Milsped-a koji ima bukvalno sve marke koje se prodaju u srbiji
Ja cu da skeniram saobracajnu i ako ima manju nosivost od 1100kg ja placam veceru za sve ucesnike u ovoj diskusiji do sada a ako ima manje placas ti...smes???? Meni je odgovaralo da ima manju nosivost zbog registracije, pokusao sam i da smanjim ali bezuspesno. Nisi primetio na ulicama zato sto su duplo jeftiniji zato ih i vidjas a i ti verovatno od automobila vozis francuza. Pa megan 2004 je 3500e a Audi, BMW i Mercedes u toj klasi 8000. Ovo sto ti uporedjujes je neuporedivo.

dzimika

nisu duplo jeftiniji zato nemoj da lupas, ja pricam o novim kombijima, cena transportera je ista kao i bilo kog drugog kombija u klasi samo sto transporter ima manju nosivost i manji tovarni prostor i zbog toga je transit jos 80tih bio popularniji od transportera a transportera su uzimali samo oni koju su menjali starog bubinog za noviji
fiat, pezo i citroen jesu nesto jeftiniji ali bar mozes da biras za ostatak para opremu koju hoces i da biras koliko hoces da ti bude vislji ili duzi dok kod transportera mozes samo malo da ga povisis i to se pooooosteno naplacuje

naravno da vozim francuza jer mi za mnogo manje novca pruza vise opreme nego nemac, a to sto je nemcima cena velika je samo kod nas zato i sada imas budale koje traze 1500e za golfa 2 88 godiste tako imas i likova koji za bmw audi i mercedes traze 8000e a realno vreme izmedju 4000 i 6000e
i nisam lud da kupim nemca kome redovno menjanje ulja kosta 100e
ako nista drugo, mogu za male pare da uzmem mlad auto, sto su moji i uradili, kupili za 5000e megana 2008 godiste koji ima manju potrosnju nego bmw, audi ili mercedes u istoj klasi, manju registraciju i manje cene delova i sad ti meni reci sta je tu nerazumno?
ja jedino nerazumno, kod kombija od 26 godina, vidim cenu od 1600e za neregistrovan kombi, koji trosi preko 10l benzina, bez plina, koji ko zna koliko je presao (sigurno ga nije vozila baba samo do pijace u nemackoj)

ЯЭВОЛУТИОН

Transporter je odlicno vozilo...ali u diesel varijanti u opremi Caravelle.....sve ostalo....neupotrebljivo....previse mek za teretno vozilo, previse slab za teretno vozilo cak i sa 2000 motorom.....sada vec problematican motor....ali ja bi voleo jednu ovaku
http://www.freewebs.com/vwkombisite/autowp.ru_volkswagen_t3_caravelle_-bluestar-_1.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

upravo to, samo je putnicki bio upotrebljiv

2001 godine, cale resio da konacno posalje ladu specijalku u penziju i resio da pazari kombi, isli na pijacu, gledali po oglasima i brdo transportera izmedju ostalih
pozvao cale jedan oglas koji nije imao cenu i dogovore se da cale ode da ga vidi, dolazi na vidikovac i cale primeti dok je prilazio onaj papir od pijace na kome pise 8000dem, cale mu samo rece ne moras izlaziti dovoljno sam video, mislim da je bio 86 ili 88 godiste
posle 3 dana ode sa komsijom u sabac i kupi tranzita koji nikada veliki teret nije vukao a maksimalno povisen i produzen, koristili ga peraci prozora u nekoj firmi u svici, ostale bile i neke cetke unutra, a jos plus ugredjeno sve da moze i kao kamper da funkcionise, tj imao uticnice od 220v, komsija ga od sapca do bg terao 140 i to starim putem preko obrenovca, cena 4200dem sa sve registracijom (2100e za one koji se nesecaju odnosa)
a ovaj ludak oce da proda sada kombi za 1600e
jedino da se vrati kroz vreme spocetka 2001 :D

CBRR1

Citat: revolution poslato 25 Oktobar, 2012, 21:55
Transporter je odlicno vozilo...ali u diesel varijanti u opremi Caravelle.....sve ostalo....neupotrebljivo....previse mek za teretno vozilo, previse slab za teretno vozilo cak i sa 2000 motorom.....sada vec problematican motor....ali ja bi voleo jednu ovaku
http://www.freewebs.com/vwkombisite/autowp.ru_volkswagen_t3_caravelle_-bluestar-_1.jpg
pa ciganin hoce caravelu..ava kari so mungos banana...

¾arko1983

Muka mi je vise od ovih proseravanja i pun kurac pametnjakovica.....bolji je megan od BMW hahaha verovatno i jaci i brzi i manje se kvari, ....aj neka obrise neko celu temu ne vredi raspravljati se sa bolidom....posle prozivate Hejtere a ovog ne primecujete, verovatno je slucajnost. I ko mi je dao -5. Necu postaviti ni jednu temu vise ako to zelite? Ovo je pitanje za urednike.


CBRR1

Citat: zarko1983 poslato 26 Oktobar, 2012, 00:14
Muka mi je vise od ovih proseravanja i pun kurac pametnjakovica.....bolji je megan od BMW hahaha verovatno i jaci i brzi i manje se kvari, ....aj neka obrise neko celu temu ne vredi raspravljati se sa bolidom....posle prozivate Hejtere a ovog ne primecujete, verovatno je slucajnost. I ko mi je dao -5. Necu postaviti ni jednu temu vise ako to zelite? Ovo je pitanje za urednike.
samo reci da si prodao i da ide u lock..

Milomir27

kada ga ni cbrr nece [stop] to je vec za razmisljanje

Kengur

Mogao si odmah da trazis zakljucavanje...
Ovo je forum, ne znam sta ocekujes od urednika i zasto se ljutis... Da vecini misli da dzimika nije u pravu, verovatno bi mu izlupala minuse...

Bori¹a

cbrr1 imam za tebe 549 1993 uradjena generalna pre 2 nedelje, radi k'o doxa...
dogovorili bismo se izmedju 5 i 6000...
eto bas prijateljski..

dzimika

Citat: zarko1983 poslato 26 Oktobar, 2012, 00:14
Muka mi je vise od ovih proseravanja i pun kurac pametnjakovica.....bolji je megan od BMW hahaha verovatno i jaci i brzi i manje se kvari, ....aj neka obrise neko celu temu ne vredi raspravljati se sa bolidom....posle prozivate Hejtere a ovog ne primecujete, verovatno je slucajnost. I ko mi je dao -5. Necu postaviti ni jednu temu vise ako to zelite? Ovo je pitanje za urednike.
nije megan ali laguna jeste bolja od bmw-a za duplo manje para duplo vise opreme
ja shvatam da tebi fali nekih 1500e ali ako si ocekivao da cemo ovde da te tapsemo po ramenim i vicemo kako je to malo para e to vala necemo
ponovicu, ako nisi hteo da se komentarise trebao si odma zakljucati ili uopste i ne postaviti oglas

Kanarinac