Glavni meni

Moj gsxr 750-sta mislite?

Započeo raka nis, 24 Oktobar, 2012, 08:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

raka nis

Voleo  bih  da cujem ako imate koju rec za ovaj model koji je od skoro u mom vlasnistvu?

TEEfqd

ja vozim 600 isto godiste, prvi mi je motor. po meni najlepsi suzuki do sada. sto se tice performansa otkud znam, ne umem da ga poredim sa drugima jer ni jednog drugog nisam vozio ali sam veoma zadovoljan.
motor se vozi kao bicikla, odma sam usao u saobracaj sa njim, ozbiljan je tek od 8k rpm pa na gore. ja se pakujem na njega kao da je pravljen za mene (178cm)
fabricke gume dobre za polu agresivnu voznju, ali ne i za izdrkavanje. voleo bih da mu mu malo bolje kocnice i to je sve. sve u svemu, savrsen, jos 750...ma idi... mnogo je dobar :) bojim se jedino
da sa snagom koju ima 750ica kocnice nisu dorasle zadatku ako su iste kao za 600 model.
u svakom slucaju, sve sto bih voleo da je malo bolje to su uradili za noviji model (brembo, showa bpf) zato ga nisanim, a fabriku ne menjam :)

srbac


Ripley

Suvisni su bilo kakvi komentari za ovaj motoric, a ti se to kanda falis  ;D prelepo, nema sta da se tu prica, jos i sa ovom Josom  [yahoo] u zdravlju da se navozas, pa da kupis jos bolji!

Koliko znam 750 su uvek bile bazirane sto se tice ogibljenja i kocnica na 1000kama, pretpostavljam da je i za nove modele ista prica.

Za strucno misljenje, tu je uvek sudija UFF, on je najmerodavniji za ocenjivanje  :D

Major

750 zlatna sredina. Jos ova boja mu je skroz lepo cucnula.
Jel to neki model za USA trziste jel mislim da ga nisam video u toj boji za EU?

marckony

Mora da mi das na par dana da probam, pa cu ti reci sta mislim  :D :D :D

UFF

drkanje kako izgleda
a i kolore sema je odlicna, lepsa bar nekoliko puta od najcesce plavo-bele

raka nis

Citat: Major poslato 24 Oktobar, 2012, 11:11
750 zlatna sredina. Jos ova boja mu je skroz lepo cucnula.
Jel to neki model za USA trziste jel mislim da ga nisam video u toj boji za EU?

ima ih brate sigurno  desetak samo u srbiji.motor je kod nas kupljen

Major

Nisam video. Vidjam uglavnom plavo-belu varijantu.
Inace odlicno mu cucnula boja  [thumb_up]

mkt

 [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]
izgleda ko da je sa druge planete  ;D

Mik

Ja nesto ne videh ni bolje ni lepse od toga! (Sve od 2008-me ispade ili cemerno ruzno ili ukvarljivo ili i jedno i drugo.).




[attachment deleted by admin]

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Jefta

http://www.polovniautomobili.com/oglas2146950/suzuki_gsxr_750/

Јел ово твој мотор или си ти тај купио пошто кажеш да је код тебе од скоро?

Брука добре боје.

cone

nije isti motor na linku i ovaj sa slike, zagledaj se malo :)

Jefta

Citat: cone poslato 29 Oktobar, 2012, 15:56
nije isti motor na linku i ovaj sa slike, zagledaj se malo :)
Bogami ima razlike. Nisam dobro pogledao...

raka nis

Jos jedna slika

[attachment deleted by admin]

Major


Jefta

auu jebote koliko je dobar. Kada vidim gsxr opet bi ga kupio :) najlepsi eR od svih

Havarisan

meni se najvise svidja nevidljivi nosac auspuha  :D

raka nis

hahaha,u pravu si-farba se u crno,mada treba jos par stvari da mu se dorade  do proleca,rucice,creva u boji itd...