Glavni meni

Kawasaki Zx6r, prepravka motora za stunt.

Započeo Stuntoholic, 23 Oktobar, 2012, 15:18

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Tihi_ZR

Citat: revolution poslato 21 Februar, 2013, 11:53
vi niste bili u svicarskoj.....tamo i kad prdnes malo glasnije neko se zali...dakle samo TIHOMIR
Ko me zvao?

Stuntoholic

My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

UFF



Damnmoto


dr32

Sad jos samo da nalepis sto vise sponzorskih nalepnica i oznaka za osvojene titule ;) Cekamo snimke sa treninga!
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

mkt


AndreyRR

odlicno ruzan motor,mada to i nije tako bitno koliko
tvoje umece u stantiranju,nek je sa srecom  [cheers]

gogo42

dobro izgleda obar roll bar ili bull bar kako se vec zove !!!!!!
Hocel biti kakvog saranja felgi???
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Simon69

Ova ploca,nosac zadnjih celjusti mi se ne uklapa u celokupnu sliku ali to nije ni bitno.Bitno je da je funkcionalno i sad opleti po treningu da sazvaces tu masinu.
Ipak je skuter skuter a ovo ce zahtevati dobar i kondicioni trening. [hello] [thumb_up]
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

djolevidak


Stuntoholic

U utorak idem da vozim prvi put, do sada sam se provozao par puta da legnu kocnice  i to.. Hvala na komentarima i kritikama, sledeci projekat je pravljenje celicnog rama. Dali smo sve od sebe drugar i ja da motor izgleda vrhunski, jedan od razloga sto je ovoliko trajala priprema jeste to sto nismo imali sve delove, vec sam jedno po jedno kupovao i pravio. Sve sto je pravljeno  je radio moj drugar Nikola Krezic, nekima poznatiji kao visestruki sampion Srbije u motocrossu.
Vidimo se uskoro na nekom od predstojecih nastupa!
:)
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

Gvozden


mkt


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

zVuk

Citat: Stuntoholic poslato 03 Mart, 2013, 04:46
U utorak idem da vozim prvi put, do sada sam se provozao par puta da legnu kocnice  i to.. Hvala na komentarima i kritikama, sledeci projekat je pravljenje celicnog rama. Dali smo sve od sebe drugar i ja da motor izgleda vrhunski, jedan od razloga sto je ovoliko trajala priprema jeste to sto nismo imali sve delove, vec sam jedno po jedno kupovao i pravio. Sve sto je pravljeno  je radio moj drugar Nikola Krezic, nekima poznatiji kao visestruki sampion Srbije u motocrossu.
Vidimo se uskoro na nekom od predstojecih nastupa!
:)

ne zaboravi da napravis snimak voznje.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

djolevidak


Hurricane

...sjajno bratac  [clapp]
najbolji nacin da se skrati zima je : prepravka!
Sa srecom na vezbu i vidi nekad kad ne treniras da otvoris neku temu - tutorijal - o stuntu tj tehnici kako se sta radi, savetima i sl, ti si kompetentan..
Malo da ima svasta nesto na forumu, a ima i nas sto bi pitali svasta a glupo nam..