Glavni meni

Kawasaki Zx6r, prepravka motora za stunt.

Započeo Stuntoholic, 23 Oktobar, 2012, 15:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Stuntoholic

Ostavljam moje, samo cu staviti diskove od 05-06 modela.
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

borkos

Sigurno vec znas ali da stavim...  http://stuntride.com/vbstunt/forum.php
Ima mnogo dobrih fazona sta i kako od profi drajvera...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Stuntoholic

Da, tu sam i gledao sta cu da napravim i kako cu... Moram samo roll barove da vidim odakle cu poruciti, najverovatnije sa jokeriders.fr
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

borkos

Sick Innovations ima dobre ponude kitova (roll barovi u kompletu sa lancanicima)...Malo bi morao pricekati dok stigne ali svakako ide zima...

http://sickinnovations.com/sick/
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Stuntoholic

I morao bih carinu platiti. Ovako iz Francuske narucim kod rodjaka u Austriju i on mi donese i izbegnem carinu.
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

borkos

Super ako imas tu varijantu,odradi to,mada ima i decko koji je i ovde na forumu,nick mu je Siffaca...On odradjuje sta hoces (zaobidjes carinu) uz neku proviziju...Vidi u pod forumu prodavnice,tema on line kupovina...Cisto da imas info...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Stuntoholic

#27
Hocu.
Da li neko zna od kog skutera je kociono crevo rucne kocnice najduze, ali da je od zadnje kocnice i pancirno? Pada mi na pamet burgman, aerox, speedfight, jet force.
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

nano

Imas creva po meri... Cisto sumljam da neko stavlja pancirna na skuter.

Stuntoholic

Aerox i speedfight fabricki imaju pancirna creva :)
A i ovi maxi skuteri predpostavljam.
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

Stevan


ЯЭВОЛУТИОН

ma koliko delovalo cudno...pancirna creva ipak rade malo...bakarne cevi ne rade....kratko crevo od rucice do rama, pa bakar, a onda parce ko zadnje kandze......ako to rade na turerima sa ABSom, koima treba suluda sila kocenja da bi stali, ne vidim problm.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Simon69

Ovo odradi sto ti je revolution napisao.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

UFF

Siffaca mi je drugar i pomoci cu koliko mogu da njegova provizija bude sto manja i prodjes sto bolje pri kupovini

Stuntoholic

Brembo radijalna pumpa za rucnu kocnicu, tokico klesta i nissin pumpa za prednju.

[attachment deleted by admin]
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

ljubisa

nije najsretniji onaj koji ima najbolje, vec onaj koji najbolje koristi ono sto ima

Stuntoholic

Juce sam isao do Madjarske na proglasenje pobednika i kupio sam rezervoar vec spreman za stunt od svetskog prvaka Zoltana. Rezervoar osim ulubljenja ima i preradu na mestu gde se sipa gorivo.

[attachment deleted by admin]
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

Bori¹a

a jel mozes da nam kazes za sta sluze ta ulubljenja?

Stuntoholic

Kada radis trikove i sedis/stojis na rezervoaru, da ne spadas sa motora.
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

perlx