Glavni meni

BMW 1200GS Iskustva i saveti pri kupovini

Započeo spale82, 21 Oktobar, 2012, 15:08

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

ja se lièno ne vidim kao sekta¹ i volio bih da posjedujem sve i jedan motor,tj. svaku marku,nikad nisam hvalio svoj bmw,tj. svadjao se sa nekim,ubjedjivao nekog da je ta marka supeiorna,zato ¹to nije,svaki se kvari i svaki je dobar,nema greske,samo je bitno sta neko hoæe,i kakav tip motocikla voli...,ja kod svoga bmw najvi¹e volim koènice i udobnost,i to me privuklo,sad pravim nejkeda od njega,jer me njegov nadaleko poznata za¹tita od vjetra ubila u pojam,kuvao sam se kao prase u teheranu!! znaèi mokar sam od znoja bio na njemu poslije dve minute...,ko hoæe da se vozi u januaru,topla preporuka....
jin-jang

Panco.KV

Citat: mali_zmaj poslato 25 April, 2013, 18:39
ja se lièno ne vidim kao sekta¹ i volio bih da posjedujem sve i jedan motor,tj. svaku marku,nikad nisam hvalio svoj bmw,tj. svadjao se sa nekim,ubjedjivao nekog da je ta marka supeiorna,zato ¹to nije,svaki se kvari i svaki je dobar,nema greske,samo je bitno sta neko hoæe,i kakav tip motocikla voli...,ja kod svoga bmw najvi¹e volim koènice i udobnost,i to me privuklo,sad pravim nejkeda od njega,jer me njegov nadaleko poznata za¹tita od vjetra ubila u pojam,kuvao sam se kao prase u teheranu!! znaèi mokar sam od znoja bio na njemu poslije dve minute...,ko hoæe da se vozi u januaru,topla preporuka....
Odlicno druze si ovo rekao svaki je dobar samo da je iz Japana

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 25 April, 2013, 18:39
sad pravim nejkeda od njega,jer me njegov nadaleko poznata za¹tita od vjetra ubila u pojam,kuvao sam se kao prase u teheranu!! znaèi mokar sam od znoja bio na njemu poslije dve minute...,ko hoæe da se vozi u januaru,topla preporuka....

[rofl] [rofl] [rofl]

takav motor i ne vredi voziti sa kacigom, jer onda gubi¹ svaku ¹ansu da se bar malo rashladi¹...:o

mali_zmaj

kaciga vi¹ak! jo¹ vizir na motoru nije bio podignut na max,èak ni na sredinu,bio na minimum,vjetar u kosi gubi svaki smisao! a sva toplina usmjerena iz motora udarau noge! vjerujem da je extra za neku kasno-sezonsku ili rano-seonsku voznju ali sve preko
+20 je patnja!!
jin-jang

Lazic

Ali to i nije tako lo¹e, sad poskida¹ sve ¹to mo¾e, pa vrati¹ na jesen...:D  Mo¾e¹ da vozi¹ cele godine...[hello]

UFF

Citat: Panco.KV poslato 28 April, 2013, 13:19
E sad ovako posto je TDM govno ja prihvatam opkladu sa 40konja jacim motorom biraj KV -Usce ili Zlatibor-Kokin Brod moze po bilo kakvom vremenu kisa ,toplo,po nocu kako god ustvari necu da se trkam nisakim to nije dobro donelo nikom i tacka znam koliko znam za sebe

Citat: Panco.KV poslato 28 April, 2013, 13:26
Izleteo sam sa ponudom za trku zbog ono TDM govno ali povlacim rec ne zelim da ugrozavam niciji zivot.
eto
i posle kazu vozaci bmw-a sektasi  [facepalm]

Panco.KV


PECA BMW

Citat: UFF poslato 29 April, 2013, 00:54
Citat: Panco.KV poslato 28 April, 2013, 13:19
E sad ovako posto je TDM govno ja prihvatam opkladu sa 40konja jacim motorom biraj KV -Usce ili Zlatibor-Kokin Brod moze po bilo kakvom vremenu kisa ,toplo,po nocu kako god ustvari necu da se trkam nisakim to nije dobro donelo nikom i tacka znam koliko znam za sebe

Citat: Panco.KV poslato 28 April, 2013, 13:26
Izleteo sam sa ponudom za trku zbog ono TDM govno ali povlacim rec ne zelim da ugrozavam niciji zivot.
eto
i posle kazu vozaci bmw-a sektasi 
[facepalm]

da dovoljno je da pogledas da u 15 strana najvise ispisali oni koji nemaju ili ne vole bmw ... ali ako za to valjda forumi i sluze ...  [cheers]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

iskreno laziæu ne pada mi na pamet da bilo ¹ta vraæam,jel ne mo¾e¹ da priðe¹ nièemu na motoru dok ne poskida¹ svu tu skalameriju,ma ¾iva zajebancija,kad napravim bajk ima sav taj vi¹ak da ide na ebay ili na MM na prodaju...  nemam svoju garazu pa tako da nemam prostora za skladi¹tenje djelova,a svakako se zimi ne planiram voziti,tako da vraæanje plastika nije opcija,a i motor je dobrano lak¹i... a i farbat cu ga u crno,a da farbam i plastike tj. masku koja ce da stoji ko zna koliko... nema smisla!   [neampojma]
jin-jang

Lazic


mali_zmaj

jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

jin-jang

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

sta kenjas kad vidis da je suva podloga....dakle sneg je samo dekoracija...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


castor

Bo¾e mili, koliko sviranja kurcu… Jeb'o vas i BMW i Yamaha i Ducati i Honda i Kawasaki i Triumph i Aprilia i svi ostali. [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]

Svako vozi ono ¹ta mu se sviða, jer se na kraju na to, samo na to i jedino na to i svede.

Ajde, ko æe ovdje iskreno da ka¾e kako je kupio motor koji mu se ne sviða, ali je zato pouzdan. I samo zato ga je uzeo i iz ni jednog drugog razloga.
Niko

I ko æe da ka¾e da kad bi imao moguænost da bira bilo koji motor na svijetu da dobije kao poklon, da ne bi izabrao onaj koji mu se najvi¹e sviða?
Niko


Svi (99.999% nas) vozimo ili motore koji nam se sviðaju ili motore za koje smo imali novce da ih kupimo. Samim time se i nekim manama progleda kroz prste i zaborave neki problemi. Jer kad sjedne¹ na ma¹inu, ono ¹to osjeti¹ zajebe sve mane i probleme, pa koliko god da su...


Ne svirajte kurcu…  [neslusam] [neslusam] [neslusam] [neslusam]


:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P


I odgledajte ovaj video, sasvim sluèajno sam naletio na njega...

http://www.youtube.com/watch?v=8kdthBV6kfg
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

nahvalise bmw-a kako je kvalitetan i prefinjen
ktm-a kao najbolji offroad motor
triumph-a kao najboljeg za ulicu ali loseg za stazu (zar se to nije moglo odmah zakljuciti po alu felnama da nije offroad orjentisan?)

a gde je honda crosstourer??

Panco.KV


UFF

ma za teneru su samo rekli da je slab agregat i da mora stalno da se salta