Glavni meni

BMW 1200GS Iskustva i saveti pri kupovini

Započeo spale82, 21 Oktobar, 2012, 15:08

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

Vrlo moguæe. A da je Ewan izginuo to bi tek bio publicitet. [rofl]
There is no such thing as bad publicity!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

prpa_zr


Lazic

Citat: spale82 poslato 24 Oktobar, 2012, 12:00
Recimo udobnost pri vo¾nji na turio od 2000-3000 km. :) Dosta!? Ili da nabrajam dalje!? :P

Daj ne¹to bolje, sa investicijom od 50eu sam re¹io problem sa udobno¹æu sedi¹ta, prelazio sam do 700km odjednom, nije ba¹ da je dupe bilo najsreænije, ali mogao sam jo¹ da vozim bez problema...:D

Nego kad æe taj motor, pa da ti manijaci doðu u posetu, kad se veæ ti neæka¹...? :D

goranvojska

brate koliko ja vidim ti nisi dosao za savet vec da se hvalis da kupujes to.pogresan si forum izabrao .ovde je sirotinja raja koja vozi po neki japanac bmw gleda i druzi se lepo.idi bato na bjb i tamo trazi savet i kurci se do mile volje,nemoj nas da diras,posto mi tebe ne diramo a nismo te ni zvali da dodjes da nam solis pamet.

CBRR1


Prièa¹ o motoru 2011 godina i oti¹la mu lamela!? hehe toliko o kvalitetu....OVO JE IZJAVA JEDNOG SPALETA...SMESNO...




ok...ali za 8000 km ja sam na r1 promenio tri zadnje gume,a kupi GSa i daj ga na mesec dana moje voznje gde necu ni jednom sici na los put,nego na staklenom asfaltu ako treba,pa cu ti vratiti GSa i dati broj revolucije da ti izmenja ne samo lamelu nego i joj brdo stvari,aj ne lupaj o kvalitetu yamahe molim te...ispadas glup...e i da tockiraj GSa toliko puta ko ja pa se javi o problemu sa lamelama,aj ne lupaj vise...

Lazic


borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Lazic


Jefta

Citat: goranvojska poslato 24 Oktobar, 2012, 19:38
brate koliko ja vidim ti nisi dosao za savet vec da se hvalis da kupujes to.pogresan si forum izabrao .ovde je sirotinja raja koja vozi po neki japanac bmw gleda i druzi se lepo.idi bato na bjb i tamo trazi savet i kurci se do mile volje,nemoj nas da diras,posto mi tebe ne diramo a nismo te ni zvali da dodjes da nam solis pamet.
Evo coveka koga moram da citiram jer je u jednom postu objasnio i svako dalje pisanje je suvisno.
Gorane svaka ti cast.

Lazic

©to ste takvi, ja bih ba¹ voleo da imamo i bemveja¹a u na¹im redovima... [yahoo]

edit:
a da nije Neskez(mnogo mator bmw), i da je iz inostranstva...:D

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Ne bre Mi¹o, on ima od onih starih, neuni¹tivih... :D Setio sam se Ne¹keta, ali misao je i¹la: to definitivno nije dana¹nji "moderan" bmw, i samim tim je van konkurencije...;D

misa-pei

E, BMW je BMW... Nikad se ne zna. Da ne bude "povampireli se vampiri".
A jebem ti motor koji neæe da upali jer mu se malo izduvala guma ili mu cikn'o optièki kabl od tri metra i 1000e.
Država je najveći neprijatelj naroda

Che

Citat: cbrr1 poslato 24 Oktobar, 2012, 20:25

Prièa¹ o motoru 2011 godina i oti¹la mu lamela!? hehe toliko o kvalitetu....OVO JE IZJAVA JEDNOG SPALETA...SMESNO...




ok...ali za 8000 km ja sam na r1 promenio tri zadnje gume,a kupi GSa i daj ga na mesec dana moje voznje gde necu ni jednom sici na los put,nego na staklenom asfaltu ako treba,pa cu ti vratiti GSa i dati broj revolucije da ti izmenja ne samo lamelu nego i joj brdo stvari,aj ne lupaj o kvalitetu yamahe molim te...ispadas glup...e i da tockiraj GSa toliko puta ko ja pa se javi o problemu sa lamelama,aj ne lupaj vise...

Jel si razmisljao da nekada pustis kvacilo do kraja kad shaltas? :D

Taraba

Citat: Che poslato 24 Oktobar, 2012, 23:31
Citat: cbrr1 poslato 24 Oktobar, 2012, 20:25

Prièa¹ o motoru 2011 godina i oti¹la mu lamela!? hehe toliko o kvalitetu....OVO JE IZJAVA JEDNOG SPALETA...SMESNO...




ok...ali za 8000 km ja sam na r1 promenio tri zadnje gume,a kupi GSa i daj ga na mesec dana moje voznje gde necu ni jednom sici na los put,nego na staklenom asfaltu ako treba,pa cu ti vratiti GSa i dati broj revolucije da ti izmenja ne samo lamelu nego i joj brdo stvari,aj ne lupaj o kvalitetu yamahe molim te...ispadas glup...e i da tockiraj GSa toliko puta ko ja pa se javi o problemu sa lamelama,aj ne lupaj vise...

Jel si razmisljao? :D

Evo ispravio sam ti pitanje... da ga prilagodimo borèancu [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


CBRR1


Kengur

Pusti ih bre, kvacilo je za pic*ke...  To koriste samo ovi sa autobusima...

CBRR1

Citat: Kengur poslato 25 Oktobar, 2012, 05:17
Pusti ih bre, kvacilo je za pic*ke...  To koriste samo ovi sa autobusima...
ma to kaze taraba,koji kad bi trenirao odbojku bio najbolji upijac malo malo pa asfalt,a onaj Che vozi tdm,a cuo da je to najbrzi i najbolji motor,rekao mi Pit... [facepalm] :D :D :D

Lazic