Glavni meni

WiFi Hack...

Započeo aleks89rd, 19 Oktobar, 2012, 16:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aleks89rd

Nemam ovde u Rotterdam-u u stanu net, a znacio bi mi za Skype jer je net skup, mora ugovor na vise meseci, a i ceka se dostava do 5 nedelja. Probao sam sa komsijom na fino.
"Dobar dan, kako ste, itd" i ponudim da mu dam 50eura da do 10og decembra koristim njegov net. Ali komsija dzukac nece da da, i nesto mi promrmlja u bradu na holandskom, verovatno mi je opstio sa familijom, namcor.

Ajde drugovi manijaci administratori velikih sistema dajte pomoc bratu manijaku da se bespravno prikaci komsiji. Kao sto to mi u srbiji radimo za struju i vodu. ;D ;D ;D Jel sna neko kako da hack-ujem komsiji WiFi? Castim. [cheers] [cheers]


DaChaS

pa ako nece on nadji neku komsinicu :D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aleks89rd

Nista ti ja moj prijatelju ovo ne razumem   [dunce]
Ja sam glup za ove stvari  [facepalm]

DaChaS

reko ti ja ili komsinica ili komsija pa ti biraj :D

aleks89rd

Moram da povalim komsinicu da bih pricao sa devojkom.  [ludak] There is something wrong... ;D ;D ;D ;D

Gašpar

Ako si na Windowsu, zaboravi. Ako si na Linuxu, moze nesto da se iskombinuje.

aleks89rd

Windows 7... :( znaci no way  [sutirakamen]

Gašpar

Pokusaj, ne kosta te nista

http://www.egyhacks.net/2012/02/how-to-hack-wifi-network-in-windows.html

Ali koliko sam ja slusao, sa windowsom je skoro pa nemoguca misija.

DaChaS

a ako u holandiji ne moze da nadje free hotspot onda neznam gde moze ......mozda neces moci od kuce ali malo se setaj vataj signal

MIGE

taj problem bi ti sigurno resio debeli zmaj da nije opet banovan  [thumb_up]

aleks89rd

Citat: DaChaS poslato 19 Oktobar, 2012, 17:53
a ako u holandiji ne moze da nadje free hotspot onda neznam gde moze ......mozda neces moci od kuce ali malo se setaj vataj signal

to je tacno ali je ovo dobilo i drugu dimenziju. sjebati komsiju koji je drkadzija  ;D
mogu ja da ostanem u firmi do ponoci i pricam na skajp, imam kljuc i uzasno jebeno prejak net ali ja bih malo da pricam iz kreveta. cyber sex i ti fazoni  :P :P :P :P

bucko

Citat: aleks89rd poslato 19 Oktobar, 2012, 18:06
Citat: DaChaS poslato 19 Oktobar, 2012, 17:53
a ako u holandiji ne moze da nadje free hotspot onda neznam gde moze ......mozda neces moci od kuce ali malo se setaj vataj signal

to je tacno ali je ovo dobilo i drugu dimenziju. sjebati komsiju koji je drkadzija  ;D
mogu ja da ostanem u firmi do ponoci i pricam na skajp, imam kljuc i uzasno jebeno prejak net ali ja bih malo da pricam iz kreveta. cyber sex i ti fazoni  :P :P :P :P
pa to mozes i na ulici

perlx

Antena i hotspot. Ili Linux. Ili prenesi krevet u firmu, mozda dobijes i povisicu :P

Bori¹a

#14
meni u skoli 4mb/s net, al zakljucan WiFi..
jel ima neka muljevina da provalim sifru preko telefona?
android je u pitanju

Gašpar

E ako je 4 miligrama po sekundi, nemoguce ga je provaliti.

Major

4 miligrama :D Borisa kralju

Bori¹a

moja greska, nije miligrama nego kilograma ;D ;D :P :P


UFF

Citat: aleks89rd poslato 19 Oktobar, 2012, 17:21
Nista ti ja moj prijatelju ovo ne razumem   [dunce]
Ja sam glup za ove stvari  [facepalm]

a sta mislis jel tvoj komsija placa zato sto je pametan?

Hurricane


Za sjebavanje kom¹ije otvori novu temu, jer æe¹ ovde sigurno dobiti zilion pametnih tehnika za to ali da hoæe¹ samo to ti bi to re¹io i sam, jer si odavde..
Ipak bih rekao da je tebi prioritet taj kiborg sx.. U tom sluèaju ako to hoæe¹ na laptopu probaj pronaæi na gajbi neku drugu mre¾u i pojaèaj je windsurf antenom
do kreveta ( alu folija pola metra savijena luèno i postavljena da laptop bude izmeðu antene i emitera bli¾e anteni )
Ako to ne re¹ava problem imaju kartice u onim kioscima po pristupaènim cenama paketa internet saobraæaja ( bilo ih je lane )