Glavni meni

Transfãgãrãºan

Započeo Gašpar, 25 Decembar, 2010, 16:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DaChaS

Auuuu bas sam uzivao u citanju ...lepo opisivanje dobre fotkice uzivancija  [clapp] [clapp] [clapp]

Cale

Citat: Panta Zemunac poslato 14 Februar, 2011, 18:34
Prelep, sirov putopis! Onako iz daha, u komadu...to je to! [clapp] [clapp] [clapp]
Dobro de, daj drugi! [neampojma]
Ok.Bice i drugi.Samo da uhvatim vreme.Glupo je da ga pisem dve nedelje a trebealo bi jednu.Sve pisem iz glave a imam hrpu diskova ispred sebe i trebam odredjenu fotografiju da pronadjem u oredjenom momentu.

Cale

Citat: Gaspar poslato 14 Februar, 2011, 12:08
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Pisi i taj drugi putopis ako te ne mrzi. Uzivao sam u ovome, i moram da se iskombinujem da odem na taj put pre ili kasnije...
Hocu-pisacu.Nego,daj mi pomozi gde da nadjem ovakve geografske karte kao sto je ova gore ? Da se vidi i reljef i putevi samo da je preciznija.

Cale

Citat: doktor poslato 14 Februar, 2011, 23:58
Delim sa tobom ove emocije...i meni se Rumunija posebno svidela, narocito priroda.
Ubaci neke slike ako imas.

Cale

Citat: Branko poslato 15 Februar, 2011, 01:02
Svaka cast Cale na putopisu ja nameravam ove godine da obidjem tu destinaciju nadam se da ce ici jos neko, nego reci nam koliko dana je trajalo to putesestvije .
Organizujte se i picite.Jedino ne znam da ti kazem  kojim motorom da ides jer su oba za RU prva liga.RR je za ovo o cemu ja pisem odlican ali mnogo ljudi tamo ide enduracama.Mislim da je RU jako dobra za enduro,moto kros i sve sto ima veze sa off road.Tereni za te stvari su po meni jako dobri ali posto ne vozim tu vrstu motora,mislim da nisam dovoljno kompetentan da o tome pricam.Inace,tamo postoji neko evropsko takmicenje u moto krosu,pa ima to Red Bull,postoji neki raly koji se vozi na endurima...Prosle godine su kod mog drugara bila tri Slovenca koji su isli na taj raly i po njihovoj prici ono je luda stvar.Nesto slicno enduransu-njih trojica voze jedan motor i menjaju se.No,sto se tice duzine ovog putovanja,ono je trajalo tri dana.Krenuli smo u sredu u 05.oo a dosli u subotu oko 01.oo.To je,cini mi se, bilo kratko pa smo vec sledece godine putovanje organizovali tako da se dnevno prelazi manje km i da ima vise vremena za zajebanciju,stajanje i obilaske koje-cega.I bilo je dosta bolje ali moze i ovako.

Panta Zemunac

Citat: Cale poslato 15 Februar, 2011, 10:24
Citat: Gaspar poslato 14 Februar, 2011, 12:08
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Pisi i taj drugi putopis ako te ne mrzi. Uzivao sam u ovome, i moram da se iskombinujem da odem na taj put pre ili kasnije...
Hocu-pisacu.Nego,daj mi pomozi gde da nadjem ovakve geografske karte kao sto je ova gore ? Da se vidi i reljef i putevi samo da je preciznija.

Ne znam da li si probao sa Google Earth ...izgugluj, skoni program i pikiraj iz svemira pravo na adrresu koju otkuca¹ (ili zemlju, kontinent). ¹to se vi¹e pribli¾ava¹ zemlji, pojavljuju ti se putevi i mesta...

evo i par mapa...

http://www.viamichelin.com/

http://www.reiseplanung.de/

Maki

Cale, imas Pivo od mene kada otopli. Ima nas par sto bi na leto da obidje ovo i dobro bi nam doslo par saveta, a dao Bog, nismo daleko!  :)
"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz

Cale

Citat: Panta Zemunac poslato 18 Februar, 2011, 18:44
Citat: Cale poslato 15 Februar, 2011, 10:24
Citat: Gaspar poslato 14 Februar, 2011, 12:08
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Pisi i taj drugi putopis ako te ne mrzi. Uzivao sam u ovome, i moram da se iskombinujem da odem na taj put pre ili kasnije...
Hocu-pisacu.Nego,daj mi pomozi gde da nadjem ovakve geografske karte kao sto je ova gore ? Da se vidi i reljef i putevi samo da je preciznija.

Ne znam da li si probao sa Google Earth ...izgugluj, skoni program i pikiraj iz svemira pravo na adrresu koju otkuca¹ (ili zemlju, kontinent). ¹to se vi¹e pribli¾ava¹ zemlji, pojavljuju ti se putevi i mesta...

evo i par mapa...

http://www.viamichelin.com/

http://www.reiseplanung.de/
Probacu sa Earth-om.

Cale

Citat: Maki poslato 18 Februar, 2011, 20:18
Cale, imas Pivo od mene kada otopli. Ima nas par sto bi na leto da obidje ovo i dobro bi nam doslo par saveta, a dao Bog, nismo daleko!  :)
Tu sam sta god trebalo.

Gašpar

Bio je i hornY na Transfagarasanu, samo se ne hvali  [thumb_down] :D

UFF

Pa onda cemo mi to da uradimo za njega dok se on ne oglasi ;)

UFF

Kaze da je bas uzivao u prirodi a i decka je nasao tamo  [gej]

Lazic

Ja bih voleo da idem, ali ne bi da zavrsim u krevetu sa muskarcem...

UFF

Nema oces-neces to je paket aranzman :)

Lazic

jel mogu bar da biram...?

Gašpar


Ivan1979

jel bi isao neko u periodu od 25.07 do  6.08.  na par dana ( 2-3-4 ) 


:)

Lazic

Citat: Gaspar poslato 13 Jul, 2011, 12:36
Citat: Lazic poslato 13 Jul, 2011, 12:31
jel mogu bar da biram...?

Sto? Ti bi crnca?  :D

`si lood, pa da propadnem u zemlju od blama...

hornY

Imam 24GB sa GoPro. Samo da ispregledam, pa da se izmontira.

markodjurovic

Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje