Glavni meni

preko sarajeva do ostroga pa nazad

Započeo goranvojska, 18 Oktobar, 2012, 22:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

jednog lipog dana posao je on


 
    i naravno ogladneo .
    zidarski dorucaki idemo dalje

 
    stigli do kusturice pozdravismo se sa njim i odosmo dalje
397_SDC11516_122_155lo.JPG[/IMG][/URL]

    rucak i pravac sarajevo397_SDC11516_122_155lo.JPG[/IMG][/URL]

    posto smo obisli familiju prespavali krecemo preko tjentista za gacko trebinje i ulazimo u herceg novi .posto sam spojio posao i put u perastu uzimam mere kuce za stolarij malo se kupamo na praznoj plazi i krecemo preko niksica za ostrog.

 

    posto stizemo u niksic oseca se hladno i oblacimo se jos.pogledom na zadnju gumu vidim da je ostala do platna.odlucujemo da idemo za manastir gde nocimo i u 11h posle sluzbe krecemo za danilovgrad a onda...........

 

    zadnja guma umire i onda ceo dan juri do danilovgrada,podgorice pa nece niko da montira pa jedva i uvece krecemo nazad preko foce,visegrada uzica cacka i kuci.datum na slikama nije tacan posto sam zaboravio da ga promenim.tura od 1300km u 3 dana.ima jos more slika ali nisam hteo da davim njima tako da je to to.

pit


goranvojska



    posto sam zajebo sa postavljanjen tj pojedine slike nisu izasle evo dopuna.pluzine gorivo,pocinje mrak i odosmo kuci

mareskin


Lepa tura.

Malo ti zavidim :D
Meni se jo¹ vozi ove godine. Eh, kad bi ¾iveo negde gde nema snega i gde je gorivo jeftino :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Sunac mu poljubim, jo¹ nisam video da guma stigne tako do potke a da nije auto put ili paljenje...
Dobro je da si isplivao na kraju.  [thumb_up]
Sjajna tura!  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Lepo  [thumb_up] Samo ti se malo istumbalo sve ;)

goranvojska

Citat: Major poslato 19 Oktobar, 2012, 12:02
Lepo  [thumb_up] Samo ti se malo istumbalo sve ;)

mator konj uci da radi na compu pa je i za ocekivati ovakav rezultat.cuti i ovo je sjajno.imam ja toga jos.

goranvojska

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Oktobar, 2012, 11:37
Sunac mu poljubim, jo¹ nisam video da guma stigne tako do potke a da nije auto put ili paljenje...
Dobro je da si isplivao na kraju.  [thumb_up]
Sjajna tura!  [cheers]
kad sam polazio na turu guma je bila extra ko nova.doneo mi prijatelj iz svabije.potrosila se do niksica .kad sam mu pricao o tome on kaze pa ja sam ti to doneo sa staze kad smo isli da vozimo i onda skapiram da je ovo bila trkacka guma i 1000km maksimummoze da izdrzi sto se pokazalo kao tacno ali zato vozi se ko po sinama drzi put extra.a naci gumu u podgorici je nemoguca misija.

UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Oktobar, 2012, 11:37
Sunac mu poljubim, jo¹ nisam video da guma stigne tako do potke a da nije auto put ili paljenje...
Dobro je da si isplivao na kraju.  [thumb_up]
Sjajna tura!  [cheers]

imam ja par komada takvih
nista paljenje nista auto put



gorane jel si ti to poneo rezervnu gumu sa sobom?

goranvojska

ma ne kupio novu u podgorici,pa muke posle sve taksijem,kostala djavo ipo

goranvojska


goranvojska


 
     vrelo bosne.ja i gospoja

CBRR1