Glavni meni

Honda CBR1000F-K

Započeo Hurricane, 17 Oktobar, 2012, 17:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

Zanima me sve ono ¹to bi i Vas da planirate kupovinu istog, kvaliteti i mane istog, prema iskustvu svakako, jer tehnièki znam otprilike
¹ta oèekivati..
Takoðe mi treba i informacija o èemu treba voditi raèuna prilikom kupovine.
Hvala!

Hurricane

..bilo bi dobro da se ne¹to napi¹e do sezone 2013..
Mo¾da do tada i sam zakljuèim ne¹to u vezi posedovanja te Honde..

CBRR1

Citat: hurricane poslato 17 Oktobar, 2012, 22:48
..bilo bi dobro da se ne¹to napi¹e do sezone 2013..
Mo¾da do tada i sam zakljuèim ne¹to u vezi posedovanja te Honde..
ima vremena polako,daleko je sezona 2013.. ;D

Hurricane

..daleko malo sutra, januar 2008 i 2009 bilo skroz suvo  :D, dodu¹e 'ladno..
ba¹ sam u radoznalosti nekoj a i cene sad idu dole.. 

Patrick Wilding

Evo kad nece niko ja cu.
Vozio CBR 1000F sc21 87g,sluzila me neke 3,5-4g i nekih oko 30.000km bez i jednog jedinog problema i i dalje sluzi komsiju kojem sam je prodao.Koliko ja znam nemaju neku manu,jedina za sto znam je lezaj na trokutu kod vecine nevalja pa rucke malo tresu.Ja mjenjao gume,balansiranje skidao felgu par puta misleci da je kriva i na kraju nadjem na nekom njemackom forumu da je taj lezaj uzrok i sto je najbolje i bio.Set zamjenskih zatvorenih 29,95eura ja nista drugo osim ulja,svjecica,lanca i lancanika nisam mjenjao
kad sam mogao,nisam mogao sad kad mogu nemogu

Major

Citat: Patrick Wilding poslato 18 Oktobar, 2012, 16:31
Evo kad nece niko ja cu.

Nije da nece.. nego nesam skolovala na vreme ;D

Hurricane

©ta je bre ovo, tamo za neki BMW sto postova, a za ovaj svemirski brod nista niko da zna? (zahvalio se izuzecima)
ni¹ta nemam protivu BMW, da ne bude frke neke..

CBRR1

Citat: hurricane poslato 23 Oktobar, 2012, 20:05
©ta je bre ovo, tamo za neki BMW sto postova, a za ovaj svemirski brod nista niko da zna? (zahvalio se izuzecima)
ni¹ta nemam protivu BMW, da ne bude frke neke..
aj kad si trazio...imao sam ja tu hondu i jedini problem sam imao sa variabilnim magnetom..avo drugo sve ok... [hello]

Hurricane

Odlièno, samo mi reci jel to misli¹ na fero-magnetik varijabilne reluktanse koji slu¾i kod levitacije, nadam se samo da nije taj, imam lo¹e iskustvo s tim..

CBRR1

Citat: hurricane poslato 23 Oktobar, 2012, 20:27
Odlièno, samo mi reci jel to misli¹ na fero-magnetik varijabilne reluktanse koji slu¾i kod levitacije, nadam se samo da nije taj, imam lo¹e iskustvo s tim..
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
sve si reko  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Hurricane

taj nema nigde..
uvek mene snaðe da kupim ne¹to pa posle nigde nema da se naðe deo.. dobro je da nisam jedini i da sam to saznao pre kupovine... :D

Zokowmali

Ja rek'o da osvezim temu,malo zamrla...







©alterski slu¾benici. Kaæe dumru?

ЯЭВОЛУТИОН

otkud im ideja da na frizideru prave kolornu semu.....moz bide silver grebani alumin i beli klot.....

p.s.
sad pogledah ima ih i crvenih
http://www.appliance-reviews.co.uk/ProductImages/large/RETRO60R_RD_fridge_freezer_FR_L.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zokowmali

Jel ima neka skela u ovoj kolor semi? :D
©alterski slu¾benici. Kaæe dumru?

ЯЭВОЛУТИОН

znam da podupiraci idu generalno u toj kolor shemi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11