Glavni meni

Honda cbr 929rr - iskustva i saveti

Započeo Ivan 1986, 17 Oktobar, 2012, 04:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan 1986

Zanimaju me iskustva sa ovim motorom,realna saznanja o njemu i cinjenice. Mislim da ova serija zauzima posebno mesto u opisivanju,S obzirom da ih relativno malo ima,tog nekog prelaznog dizajna i performansi u Hondi sto se tice R motora,pa i trenutne cene koja je identicna par godina mladjim motorima. Ja iz licnog iskustva mislim da je kvalitet ovog modela generalno neosporan,ali me zanimaju misljenja i iskustva drugih. Pozdrav za sve bajkere   :)

borkos

A sto te to sve zanima,hoces kupis ili sta...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Ripley

Prijatelj iz Bora je ima, kupio je za nekih 3.200 eura, 2002g. bio do Grèke, Crne Gore, vozika se stalno. Prezadovoljan je, jedino se zali na malo veæu potro¹nju 6,5 L na 120-140, ali je prethodni vlasnik stavio neki sportcki auspuh i izbacio lambda sondu.

SSZGO

Citat: Ripley poslato 17 Oktobar, 2012, 21:56
Prijatelj iz Bora je ima, kupio je za nekih 3.200 eura, 2002g. bio do Grèke, Crne Gore, vozika se stalno. Prezadovoljan je, jedino se zali na malo veæu potro¹nju 6,5 L na 120-140, ali je prethodni vlasnik stavio neki sportcki auspuh i izbacio lambda sondu.

2km vezanih ociju
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Ivan 1986

Zanima me prvo zbog samog motora :-),uliva mi poverenje nekako... Eto dokaza o ceni. Kad
Je kupio motor prijatelj?
2 km :-)???