Glavni meni

Mora da se radi

Započeo Dzambo, 24 Decembar, 2010, 00:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzambo

Nije me bilo na forumu ovih dana, delom zato sto sam prodao komp(Patak, nadam se da je prijatelj zadovoljan koliko sam i ja bio :) ), pa sam morao da osposobljavam stari a to je trajalo,  delom sto sam imao stvarno puno posla.

Rezultat svega je novi sajt firme u kojoj radim, pa ako vas ne mrzi bacite okce i iznesite neko svoje misljenje ovde, svaka sugestija je dobro dosla, nisam sujetan. :D
Gasa je vec rekao da preuzima neke ideje.  :D :D :D Bice jos redizajniranja i dodavanja funkcija, ali o tom po tom.

Kako god, evo ga.  [cheers] [cheers]

www.bosal.rs



Dzambo

Napomena da ne radi ni jedan jezik sem Srpskog jos uvek, za par dana ce raditi i ostali.  :)

Gašpar

Piiih, kakav je to sajt kad ne rade ostali jeziKi? :D

Panta Zemunac

Jedan veliki plus ali ne za vrata nego onu devojku koja se ogleda na naslovnici!! :P
Kako lep saaaajt!! [yahoo]

Dzambo

Xixixi Panto smekeru ti odmah primetis najbitnije stvari. :D :D
Prenecu koleginici tvoje pozdrave! :D

Panta Zemunac

Uff dobro je da sam bio pristojan kao i uvek...eto, nikad ne zna¹ kako mo¾e¹ da nastrada¹ i bez motora!! :o

Dr. Pop

hmmmmmm
interesantna koleginica, pozdravi je u moje ime , mo¾da me zna ........:)))
MK Arhangel

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

ubaci neki motor... na zadnjem tocku :D

Lazic

Ili kako pali gumu na semaforu...

srx

Svidja mi se. A najvise to sto koliko vidim nije radjen u onoj smarajucoj dzungli nego u htmlu. Mozda i gresim al nebi rekao. Ja bih jedino izbacio dole ono bosal sto pise. Mislim ne vidim razlog sta ce to tu? Isto tako i ta celija iznad? Ako je vec meni stavljan dole isto onda nek bude umesto te celije iznad tog velikog bosal. Moj predlog :)
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

Dzambo

Taj donjideo sluzi za novu funkciju koja ce uskoro biti aktivirana, tj vrata na akciji ili popustu. Za sada je ostao takav i "prazno" deluje ali ce biti ok. :)
Drago mi je da Vam se svidja! :)
Pogotovo zmaju :P :D