Glavni meni

Kako se NE kreæe na more... [facepalm]...:-)))

Započeo Lazic, 08 Oktobar, 2012, 14:19

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Kalesin poslato 03 Jun, 2014, 11:08
Citat: Laziæ poslato 02 Jun, 2014, 23:33
Mudro zbori¹...;D Al' mi motor treba i ako ne idem nigde... Zaèas smislim razlog da odem ipak negde...;D
Ti da odes negde, pa dve nedelje pokusavasmo da te izvucemo da ides negde ali si se ukopao u svoju hobitsku rupu na 16tom spratu i nesi 'teo da izilazis...
eh sad, dve nedelje... :-*

Lazic


mali_zmaj

jin-jang

Lazic


Kalesin

Ko te dirao Ines nasa...oma da ga zmajovi pojedu :)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic


Mik

Citat: Laziæ poslato 30 Jun, 2015, 18:10
Malo sam prsnut k'o lajsna... :(

OFF
Sta je hobit?

(U recniku nisam nasao (skoro pa) nista sto odgovara upotrebi tog izraza, eto potrudio sam se pa ne znam. Samo nemoj da mi prodajes kompresiju jbt.  :) Dosta sam za 50 godina komprimovan, ne bi bilo lepo!  [hello])

clutch&brake

Hobiti su vrsta ljudi koji imaju malu visinu a veliki kompleks
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Mik

Citat: njanja poslato 01 Jul, 2015, 01:01
Hobiti su vrsta ljudi koji imaju malu visinu a veliki kompleks
Hvala!
"Kompleksno"u tehnici/matematici znaci nesto "slozeno", "kompleks" u drustvenim naukama (jebem li ga kako se to danas zove) pripisuje se nekom ko je umisljen, koji tvrdi da je sposoban da uradi nesto za sta nije sposoban.

P.S. Ne znam zasto je to "hobit" Lazicu stavljeno na breme, ne znam ga licno, ali sam nesto siguran da bilo sta od toga potpuno nije!

mareskin

Citat: njanja poslato 01 Jul, 2015, 01:01
Hobiti su vrsta ljudi koji imaju malu visinu a veliki kompleks

Misli¹ neki kao Ron D¾eremi? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Citat: The One poslato 13 Oktobar, 2012, 14:55
@svi mislili smo na vas al ne previ¹e i mogu samo reæi ¾ivot je prelep i prekratak da bi ga tro¹ili uzalud, tako da ispunjavajte svoje ¾elje kolikogod vam se nemoguæe èinile - pobedite statistiku! :-*
Neki su pobedili a neki æe tek...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: Laziæ poslato 10 Oktobar, 2012, 11:11
mrzim, ali mrzim jebene telefone, simbiane,  androide i ostale...:'(
Setih se, tad je par slika smora u roamingu iza¹lo 60e... :o ;D Busolovac me ne¹to podsetio na davne dane... :D

Lazic

Tako ti se ja svakih 4-5 godina setim raèuna za par slika... :o ;D


I Tarabiæevog kukanja... :D

Jo¹ uvek mi nisu zatrebali kre¹ barovi... :o ;D

ЯЭВОЛУТИОН

nego jel se javlja The Zlo .....bas mi preko vece pade na pamet....nije da mi nedostaje ali me podseti na nju jedna razocarana koja je digla ruke i predala se carima istopolnog sexa....pitao sam je dal te poznaje...i da li poznaje jovana ,,,,to su jedini likovi posle kojih znam da su devojke presle na drugu stranu....i tako :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

ma ne daj se prevariti,  ta igra za oba tima

Lazic

Javlja se redovno... Dobro je, mnogo bolje nego veæina ovde, pri tom ¾ivi  na moru, gde æe¹ bolje... Ne mogu da ka¾em da se zajebala ¹to je oti¹la, ovde je bilo puko pre¾ivljavanje sa sve diplomom dr¾avnog fakulteta... Èak su joj i faks priznali tamo...