Glavni meni

Kako se NE kreæe na more... [facepalm]...:-)))

Započeo Lazic, 08 Oktobar, 2012, 14:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin


Posle ostanem sa cbrrom i njegovim ortakom na doruèku i piæu, pa tek posle 12h na posao.
Sva sreæa da sam vlasnik firme inaèe pade otkaz.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Inace zlo i naopako imaju tendenciju....prilepe se ko pijavica, danima ne moy da ih se resis....eeee kad sam se ja te napasti oslobodio.....valjda.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: revolution poslato 09 Oktobar, 2012, 19:27
Inace zlo i naopako imaju tendenciju....prilepe se ko pijavica, danima ne moy da ih se resis....eeee kad sam se ja te napasti oslobodio.....valjda.

Njima curka ulje pomalo :) Ba¹ mi prièali kako jedva èekaju da se vrate, pa da te obiðu ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

castor

Anfakingbilivable!

Vas treba postaviti na ADVRider…

Sretan put i lijep provod. ©ta drugo reæi...
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mareskin poslato 09 Oktobar, 2012, 19:44
Citat: revolution poslato 09 Oktobar, 2012, 19:27
Inace zlo i naopako imaju tendenciju....prilepe se ko pijavica, danima ne moy da ih se resis....eeee kad sam se ja te napasti oslobodio.....valjda.

Njima curka ulje pomalo :) Ba¹ mi prièali kako jedva èekaju da se vrate, pa da te obiðu ;)
Kad bi ja nekoga zamolio da sklopi motor bez ijednog novod dihtunga, ne bih ocekivao da negde ne curi ulje, ili voda...ili sta god....pa nisam ja duh iz boce da ispunjavam zelje....curka...odlicno, znaci jos ga ima u karteru....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zemunboy

Citat: revolution poslato 09 Oktobar, 2012, 21:57
Citat: mareskin poslato 09 Oktobar, 2012, 19:44
Citat: revolution poslato 09 Oktobar, 2012, 19:27
Inace zlo i naopako imaju tendenciju....prilepe se ko pijavica, danima ne moy da ih se resis....eeee kad sam se ja te napasti oslobodio.....valjda.

Njima curka ulje pomalo :) Ba¹ mi prièali kako jedva èekaju da se vrate, pa da te obiðu ;)
Kad bi ja nekoga zamolio da sklopi motor bez ijednog novod dihtunga, ne bih ocekivao da negde ne curi ulje, ili voda...ili sta god....pa nisam ja duh iz boce da ispunjavam zelje....curka...odlicno, znaci jos ga ima u karteru....
jesi tu foru pokupio od Borishe???? :P

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

curkala i njima zbog sajbne pa opravili.ulje ce doliju i no problem.nego el stigose na to more?

mareskin


Stigli su. Sad æu da proverim jesu li na¹li sme¹taj.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1

 mareskin full full lik,lazic vec znate a jadna Una pored njega...a ja sinoc pivo danas vutra,eto kako Lazic utice na mene...ahahaha

zemunboy

Citat: cbrr1 poslato 09 Oktobar, 2012, 23:24
mareskin full full lik,lazic vec znate a jadna Una pored njega...a ja sinoc pivo danas vutra,eto kako Lazic utice na mene...ahahaha
sledece: cbrr1 moli adnine da mu menjaju nick u KLEAfrica...

srbac

Продајем акумулатор од КЛЕа са фабричким рупицама за таблицу:::

Lazic

stigli oko pola n8, posle kraæe neuspele potrage, utrapili se æaletovom kumu na gajbu, na obali, prona¹li ga uz pomoæ lokalne prodavaèice. .. more je kao bara, slike sutra. ..
@mi¹a pei:
usput smo izgubili db kiler, cvikno ¹raf i æaooo... primetili posle 100km.. .

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 10 Oktobar, 2012, 01:23
@mi¹a pei:
usput smo izgubili db kiler, cvikno ¹raf i æaooo... primetili posle 100km.. .

Opet ¹raf pravi muku...?! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

lord_oblivion

Onako radio k'o bojler SA db kilerom? Kako li se tek sad èuje?  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

WOLVERINE

 

Ovo moras da patentiras.... Ovi u kawasaki ce se oduseviti.... AKUMULATOR NOSAC TABLICE... samo si na ta dva srafa trebao da postavis i sijalicu i tablica bi bila osvetljena...





srbac

Svetle srafofi od usijanja , doduse ne dugo....

Lazic

#77
dobro jutro sa mora :-P

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

Lazic

#78
slike su retrospektivne [yahoo]

@vlast:
a ovaj MM market niste pominjali...  :P


[attachment deleted by admin]

Lazic

#79
mrzim, ali mrzim jebene telefone, simbiane,  androide i ostale...:'(

[attachment deleted by admin]