Glavni meni

Martin Garaza

Započeo Mad Max, 05 Oktobar, 2012, 21:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

dugo kratko, kao i on off se ne vraca samo, gde su prekidaci nema na levoj strani ispod sirene dugme za vremena.  nema MODE nema na tabli ni jedno dugme, nista mi nije jasno
Brzi od smrti, Jaci od bola

aleks89rd

daj neku slika mozda ce ti onda bolje pomoci [cheers]

Mad Max

ne mogu sad silazit u garazu, sutra, model 2007, novi
Brzi od smrti, Jaci od bola

gogo42

tabla je tu ista kao na RS125,,, moras da nadjes dugme koje ponistava trip za kilometre kad sipas gorivo ili mjeris neke udaljenosti,,na njemu se to radi! Ja sam zaboravio gdje to dugme,,al znam da se ponistava (pritisnes,kratko drzis,das kontakt,,zatrepce i pusti) Mada, zna da pokaze u mjestu brojanje km,,onda ponovo,,,jer je to inspekcija reda radi (glupi kompijuter)
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Mad Max

sutra cu detaljno pregladat, al nema na tabli dugmeta, nista mi nije jasno
Brzi od smrti, Jaci od bola

mkt

taman slikaj ako mozes

cone

Citat: Mad Max poslato 30 Novembar, 2012, 18:11
Citat: cone poslato 30 Novembar, 2012, 17:49
uu lepe igrackice :)

kolko se krece aerox u finom stanju tamo ?  [cheers]
u finom stanju je od 1000fr-3000fr, da nije zardjo i raspadnut, a zardjali u dobrom stanju (svaki je dobar, samo sto su zardjali i ne odrzavaju se) od 400-1000fr, negde se naleti povoljnije, ali ne bas cesto, aerox je naprodavaniji skuter

off malo:
gledao sam po oglasima, ali sve neke astronomske cene, a i deluju lepo na oko, nema nijedan los.. uzeo bi jednog, da kazem loseg, pa ja da ga stedjujem i farbam, da se zanimam malo.. jel bi moglo tako nesto da se nadje povoljno ?  [cheers]

Mad Max

dok platis prevoz i ostale gluposti mislim da ce biti skupo, a tesko da ce ti ko prodati za 300fr ako ovde nadje, jer npr. ja ga malo ofarbam, promenim kocnice stavim novu bateriju i on ode ko cokolada, a i da ti pomognem, nadjem ga npr od mene 200km, moram otici po njega, pa naci prevoz, odevsti tom nekom sto prevozi bla, bla, bla, opet izade kolko hoces. jedino ako imas nekog ovde pa da trazi i ucini ti.
Brzi od smrti, Jaci od bola

cone

kolko se krecu ti sto ih ti sredjujes ? u kom si gradu, imao bi mozda nekog da iskombinujem, za sad samo razmatra..

Mad Max

okolina St. Gallen, meni e sad problem sto nemam prevoz, mnogo sam ih ispustio radi toga, a nemam racun da rentiram na dale relacije jer 1fr je km
Brzi od smrti, Jaci od bola

cone

uu daleko si, bar mi se tako na mapi cini, ovi sto su mi mozda veza su u cugu cini mi se..

Mad Max

radovi su super protekli, masina zavrsena
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

malo sam je probao, ali sneg ne sustaje, tako da sam odustao od zezanja i moguceg klizanja
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

mode dugme sam nasao, e sad situacija je ovakva, drzim ga i upalim kontakt, servis blinka par puta i opet ostane ukljucen, na svako gasenje kontakta i ponovno paljene, bez pustanja  MODE, menja radnju, tj. izbaci km pa jacinu baterije pa stopericu.... kako da iskljucim servis, jel neko mozda saznao.
Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

Moras pokusati vise puta.....dakle pritisnes dugme 5 sekundi, das kontakt ne pustajuci dugme....kad pocne da blinka posle petnaestak sekundi pustis...trebalo bi da se kljuc ugasi...ako ne tad pri sledecem davanju kontakta.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mad Max

Citat: revolution poslato 03 Decembar, 2012, 18:48
Moras pokusati vise puta.....dakle pritisnes dugme 5 sekundi, das kontakt ne pustajuci dugme....kad pocne da blinka posle petnaestak sekundi pustis...trebalo bi da se kljuc ugasi...ako ne tad pri sledecem davanju kontakta.....
probat cu, ali pri sledecem davanju kont. a ne pustanja mode, onda prebaci na npr. jacinu baterije, mislim da ne postoji druga opcija, moracu ga umorit pa da ponisti :)))
Brzi od smrti, Jaci od bola

gogo42

ja sam na RS125 rijesavao lampicu Service bas ovako kako Revolution kaze!

RS50 izgleda prelijepo,,, mislim da ce se dobro prodati! Izgleda mi mnogo bolje nego Tzr50,,mada i on je uradjen perfektno
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Mad Max

Citat: gogo42 poslato 03 Decembar, 2012, 18:57
ja sam na RS125 rijesavao lampicu Service bas ovako kako Revolution kaze!

RS50 izgleda prelijepo,,, mislim da ce se dobro prodati! Izgleda mi mnogo bolje nego Tzr50,,mada i on je uradjen perfektno
pokusat cu, er dok ne ugasim service, nema nista od prodaje, lepsa je zato sto je motor spicast i ima ostrih ivica, sto nije slucaj kod TZR, sad videcu kako ce prodaja proci, mada sad sumnjam da ce bilo ko pitati, sneg je zavejao samo tako.
Brzi od smrti, Jaci od bola

gogo42

nevrijedi sad zuriti sa prodajom,,jer se rad i trud nece isplatiti !!!
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

ЯЭВОЛУТИОН

probaj da doteras do ukupne predjene kilometraze...ODO i drzi pritisnuto 15 sekundi....trebalo bi da ponisti.....kad imaju dva dugmeta mode i reset, obicno se na mode dotera do ODO, pa se onda drzi reset desetak sekundi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11