Glavni meni

Suzuki V strom 1000 cc - 2013

Započeo MILJAN, 04 Oktobar, 2012, 15:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

farbach

Ne vredi porediti menadzerski sljam sa privatnih fakulteta i srednjoskolce. Oni da nesto vrede ne bi isli kod privatnika. U realnom poredjenju, sposoban i pametan covek sa fakultetom je uvek u prednosti u odnosu na onog bez. Jasno. Kao sto je jasno da pametan covek bez osnovne skole vredi vise od debila sa diplomom. Ljudi se dele na domacine i ludake. Domacin prihoduje, stvara, a ludak meri to sto je on stvorio i deo zadrzava sebi. Veci deo. Nema ih vise ali su bucniji i drze politiku, medije, vole da budu i trubaduri. Sve gde nema motike. Ne stvaraju NISTA. Kada umre iza njega ne ostaje nista. Drugi bez prvog ne moze zato sto je jalov, a domacin je sam sebi dovoljan. Ludaci  pljuju domacina da je primitivan, zaostao, lenj...samo im je neki napredak u glavi, dok domacin trpi, a kada mu prekipi bice im tesna planeta.

3006

Citat: farbach poslato 11 Oktobar, 2012, 17:24
dok domacin trpi, a kada mu prekipi bice im tesna planeta.
Suvi¹e lepo da bi bilo istinito...

prpa_zr

pozdravlja vas sve kolega sa diplomom privatnog fakulteta   [cheers]

pit


Boban_m

Nemam nista protiv privatnih fakulteta, pod uslovom da oni koji ih zavrse ne mogu da rade u drzavnom nego u privatnom sektoru. Ako stvarno znaju, imace vecu platu nego oni u drzavnom sektoru, pa ova "diskriminacija" ne bi trebala da im smeta.

dzimika

pa velika vecina koja je zavrsila privatne fakultete i radi u privatnim firmama, ovi koji vec rade u drzavnim sluzbama upisuju privatne da bi mogli da "napreduju"

Boban_m

To sto kazes pogotovo bi trebalo da vazi za te u drzavnim sluzbama kojima smeta kriterijum drzavnih univerziteta da bi dobili trazene kvalifikacije, ali im ne smeta drzavna plata koju osiguravaju dobijanjem diploma po skracenom postupku.

srbac

 Uskoro ce dr¾avni fakulteti biti pro¹lost.... a i dr¾ava.   :P :P :P :P :P :P :P :P :P

pit



Na drzavnim fakultetima se profesori ponasaju kao stoka prem studentima a nije ima strano ni uzimanje mita...cak stavise i sami potenciraju i praktiju da moras da kupis neke njihove scripte kao uslov .
        Vise od pola profesora sa drzavnih univerziteta bi trebalo da se najuri a ostale na psihijatrijski pregled pa ko pretekne neka predaje i naravno redovna kontrola vezana za uzimanje mita...a koga navataju 10 godine corka konfiskacija imovine i zabrana profesorovanja dozivotno.

MILJAN

Citat: pit poslato 12 Oktobar, 2012, 15:38Na drzavnim fakultetima se profesori ponasaju kao stoka prem studentima a nije ima strano ni uzimanje mita...cak stavise i sami potenciraju i praktiju da moras da kupis neke njihove scripte kao uslov .
        Vise od pola profesora sa drzavnih univerziteta bi trebalo da se najuri a ostale na psihijatrijski pregled pa ko pretekne neka predaje i naravno redovna kontrola vezana za uzimanje mita...a koga navataju 10 godine corka konfiskacija imovine i zabrana profesorovanja dozivotno.
svuda ti je isto...ove godine je zbog mita uhapseno 3 profesora privatne vise poslovne skole u Valjevu.Kriterijum na drzavnim je daleko stroziji za polaganje ispita.A na privatnim mnogo nizi a po negde i realan.Vlasnik privatnog fakulteta ne sme da dozvoli da zbog ostrog kriterijima sledece godine njegov faks upise manji broj studenata.gubi $$$$.Zato on daje instrukciju profesorima da smanje kriterijum.On to moze jer on placa te profesore.Ne pisem napamet, nego poznajem 4 vlasnika fakulteta i jednog vise skole...Jako se brzo zavrsavaju ti fakulteti.Medjutim, u KS, KV, NI.... imaju problem zaposljenja sa tim diplomama jer su firme i ustanove skepticne prema znanju tih studenata.To je problem i jako cesta situacija u Srbistanu.
Cave ab homine unius libri

con3

I gde su sad ti profesori sto su uhvaceni ?To se sve desavalo u vreme izbora pa zakljuci sam .

doktor

Citat: farbach poslato 11 Oktobar, 2012, 12:46
Moj skolski drug je radio u Sartidu, jos u Slobino vreme. Negativna selekcija je dovela dotle da im je visoku pec palio neki penzioner. VK majstor. Ortak ih zezao, sta cete kada umre. Alternativno resenje je bilo da nauce sami, ali im se nije dalo.

Ja sam stazirao 2004. na VMA. Vidim postoji vazdusna posta ali ne radi. Ja to prvi put video, lepo se odusevio...pa se raspitam kako to tako dobro, a ne radi...kazu umro covek koji je to odrzavao.
Bikers work is never done!

Raus-Junior

Mislim da ovaj prednji deo maske na novom Suzuki V-Strom-u vise podseca na Ducati Multistradu.....

idanijel


srbac

Za moj pojam poprilicno slaba zavrsna obrada . Plastike su mu kao da je kinez....

UFF


Mil@n

Citat: srbac poslato 06 April, 2014, 01:38
Za moj pojam poprilicno slaba zavrsna obrada . Plastike su mu kao da je kinez....

Gde misli¹ da mu je slaba obrada,koje plastike? Jesi li video motor u¾ivo?

srbac

Da, pre par dana sam ga o¹ecao u salonu u Parizu  i nekako mi je generalno izgledao jeftino.... ono kao kada udje¹ u Fiat Punto pa pogleda¹ plastiku  instrument table.....
Evo slika iz salona ali nisam njega slikao... ovaj narandzasti GSR  je opak...