Glavni meni

Suzuki V strom 1000 cc - 2013

Započeo MILJAN, 04 Oktobar, 2012, 15:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Zna li se kolika je cjena diplome,pardon V-stroma,ako sam pogodio temu... poèeo sam uèit za ispit....,totalna konfuzija,recitacija ili monolog...     :o    [rofl] 
jin-jang

Major


Taraba

Ovo je samo koncept. Finalni proizvod ne mora obavezno da izgleda isto.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mi¹ko_kolo

Kako god. Ostade Pera detliæ. Svi kojima sam ga pokazao su imali isti utisak.

MILJAN

Citat: miško_kolo poslato 09 Oktobar, 2012, 13:25
Kako god. Ostade Pera detlić. Svi kojima sam ga pokazao su imali isti utisak.
Nemoj neko da pita "koji Pera":-) :-) :-) :-) Da  ne bi dobio bezobrazan odgovor..:-) :-) :-)
Cave ab homine unius libri

pit

   Miljane pozdravio te Nune [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

MILJAN

Cave ab homine unius libri

mi¹ko_kolo

A obojicu Skender! Onaj ¹to vas uz gelender!

MILJAN

i tebe ovaj Kosta ispod mosta :D
Taj most je kod mesta MIletinaèuka :D
Cave ab homine unius libri

pit


mi¹ko_kolo

Zaboravih, pozdravio vas Zr Prpa. Onaj ¹to vam strpa. :D

prpa_zr

Citat: mi¹ko_kolo poslato 10 Oktobar, 2012, 13:32
Zaboravih, pozdravio vas Zr Prpa. Onaj ¹to vam strpa. :D

molim da me se ne me¹a u ove poslove da Vas ne pozdravi Febo ..
:D


MILJAN

Citat: prpa_zr poslato 10 Oktobar, 2012, 17:05
Citat: mi¹ko_kolo poslato 10 Oktobar, 2012, 13:32
Zaboravih, pozdravio vas Zr Prpa. Onaj ¹to vam strpa. :D

molim da me se ne me¹a u ove poslove da Vas ne pozdravi Febo ..
:D
:D :D :D :D
Cave ab homine unius libri

apu

Citat: MILJAN poslato 08 Oktobar, 2012, 01:15
Zavr¹i se supermen.. :D
Niko genijalan da odgovori za¹to sa samo oni sa fakultetom nazivaju intelektualci u Srbiji? ;) Za¹to metaloglodaèa ne nazivaju intelektualcom? ;)

E a zar nije pravilno INTELEKTUALCEM??

Elem, kao neko ko nije zavr¹io fakultet u ovoj banani od dr¾ave (niti ga, na¾alost zavr¹io preko) imam pitanje za tebe.

Za¹to mene, konstantno, zovu ljudi sa FAKULTETSKIM diplomama da im objasnim, recimo, kako se formatira tekst u word-u, kad se pi¹e jer a kad je l', da li se "neznam" pi¹e zajedno ili odvojeno, ¹ta se de¹ava kad im kompjuter odbija poslu¹nost i onda moram da im objasnim kako to pozitivno utièe na moju finansijsku sliku i naravno gomilu sliènih stvari koje bi PROSEÈAN INTELEKTUALAC u Srbiji MORAO da zna.


Inaèe, u kancelariji od nas petoro zaposlenih (dodu¹e jedan je sad oti¹ao ali je bio do pre neki dan tu) jedini sam ja BEZ FAKULTETSKE DIPLOME. Troje od njih èetvoro su glupi kao nekuvana noga. Trebalo bi mi dva foruma da doèaram tu kolièinu gluposti koja svakodnevno navire...

Primer: kolega koga "intrigiraju ljudi koji..." a zapravo je tra¾eni termin bio "iritiraju" i sl. To je samo jedna kap u moru gluposti.

Ali, da se nadove¾em na prièu ostatka kolegijuma koji konstantno mene pita kako se ne¹to radi i pritom svaki put aludira na postojanje njegove/njene menad¾erske diplome. Sve dok ja jednom nisam pitao, posle 1000. pitanja, pa zar vas ne uèe na fakultetu to??!? E onda zna¹ kako im proradi sujeta :D Onda ustvari shvate koliko su glupi i slepi kod oèiju.

Znanje treba steæi a ne "zavr¹iti faks" :D to je moje viðenje diplome...

ЯЭВОЛУТИОН

Pa Apu, diploma jeste dokaz da si isao na fax, a ne da znas...bilo sta....o poslu koji radis, o zivotu....Fakultet na zapadu sluzi za sticanje poznanstava...i studenti koji su zavrsili prestizne fakultete imaju bolja poznanstva....a strucnjake ce i onako da uvezu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach

Moj skolski drug je radio u Sartidu, jos u Slobino vreme. Negativna selekcija je dovela dotle da im je visoku pec palio neki penzioner. VK majstor. Ortak ih zezao, sta cete kada umre. Alternativno resenje je bilo da nauce sami, ali im se nije dalo.

stefgi

Citat: apu poslato 11 Oktobar, 2012, 10:00
Citat: MILJAN poslato 08 Oktobar, 2012, 01:15
Zavr¹i se supermen.. :D
Niko genijalan da odgovori za¹to sa samo oni sa fakultetom nazivaju intelektualci u Srbiji? ;) Za¹to metaloglodaèa ne nazivaju intelektualcom? ;)

E a zar nije pravilno INTELEKTUALCEM??

Elem, kao neko ko nije zavr¹io fakultet u ovoj banani od dr¾ave (niti ga, na¾alost zavr¹io preko) imam pitanje za tebe.

Za¹to mene, konstantno, zovu ljudi sa FAKULTETSKIM diplomama da im objasnim, recimo, kako se formatira tekst u word-u, kad se pi¹e jer a kad je l', da li se "neznam" pi¹e zajedno ili odvojeno, ¹ta se de¹ava kad im kompjuter odbija poslu¹nost i onda moram da im objasnim kako to pozitivno utièe na moju finansijsku sliku i naravno gomilu sliènih stvari koje bi PROSEÈAN INTELEKTUALAC u Srbiji MORAO da zna.


Inaèe, u kancelariji od nas petoro zaposlenih (dodu¹e jedan je sad oti¹ao ali je bio do pre neki dan tu) jedini sam ja BEZ FAKULTETSKE DIPLOME. Troje od njih èetvoro su glupi kao nekuvana noga. Trebalo bi mi dva foruma da doèaram tu kolièinu gluposti koja svakodnevno navire...

Primer: kolega koga "intrigiraju ljudi koji..." a zapravo je tra¾eni termin bio "iritiraju" i sl. To je samo jedna kap u moru gluposti.

Ali, da se nadove¾em na prièu ostatka kolegijuma koji konstantno mene pita kako se ne¹to radi i pritom svaki put aludira na postojanje njegove/njene menad¾erske diplome. Sve dok ja jednom nisam pitao, posle 1000. pitanja, pa zar vas ne uèe na fakultetu to??!? E onda zna¹ kako im proradi sujeta :D Onda ustvari shvate koliko su glupi i slepi kod oèiju.

Znanje treba steæi a ne "zavr¹iti faks" :D to je moje viðenje diplome...

A zasto mene koji sam zavrsio dobar i trenutno najcenjeniji faks u drzavi zovu ljudi bez diplome da im popravim komp, namestim mobilni telefon,podesim televizor? Zasto me zovu da im dotegnem lanac na motoru ili zamenim ulje? Ili me pitaju da li se i kada koristi zajedno cu ces ce cemo cete ce?

Msm, ne znam koje ti je to merilo. Covek na fakultetu uci i da uci i spoznaje svet oko sebe na vise nacina. Student je tu gde jeste da bi mogao sutra da bude gde zeli. Ne znam cemu opvrgavanje truda coveka koji je posvetio 4,5,6 godina u usavrsavanju sebe. Pa uzmi samo 6 godina radi trbusnjake pa ces biti zadovoljan makar stomakom.

p.s. i covek glup ko kuvana noga i ona teza "da samo zagrejena stolica zavrsava faks", ce moj lakat da daju ispit iz matematike ili statistike kad nikad nisu isti ni slicni zadaci od onih iz zbirki ili proslih rokova......

Major


apu

ma neæu se nastavljati.... :D rekao sam ¹ta sam imao :D