Glavni meni

Suzuki V strom 1000 cc - 2013

Započeo MILJAN, 04 Oktobar, 2012, 15:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

u masona :D
A ovaj malopre napisa da svako mo¾e da zavr¹i visoku ¹kolu-.Samo da ima para i volje.. lol... [yahoo]  ...Kako smi mi pametna nacija...Pa mi nismo ni svasni toga..bravo... :D
Cave ab homine unius libri

UFF

Mene zivo interesuje sta je farbach zavrsio.. i koje mu zanimanje pise u na poslednjoj diplomi ili radnoj knjizici
Predpostavljam da ima fax ali ako nema onda si miljane definitivno usro motku :)

dzimika

koji ste bre smaraci, potrosio sam pola sata na citanje ove teme ocekujuci da cu videti bar jos neku sliku stroma kad ono kurac

inace cisto da znate, to sto neko ima diplomu i srednje skole ne znaci da je ista naucio, isto tako i za fax, to sto neko nabuba knjigu od 1000 strana za bilo koje vreme ne znaci da je on ista razumeo sto je napisano, ima brdo primera gde ljudi uce da bi polozili ispit a ne da bi razumeli to sto su ucili (to su krivi egoisticni i iskompleksirani profesori koji knjige pisu da bi svake godine zaradili dodatne pare i da bi na ispitu znali sa koje strane je odgovor ako student ne zna)
jedan od gostujucih profesora sa ekonomskog na mom faxu je imao dobru politiku za ispite "nije mi cilj da nadjem koliko ne znate jer uvek cu nesto naci, vec da vidim koliko znate i koliko ste razumeli ono sto ste ucili"
Iako privatni fax, imao sam kolege toliko pametne i inteligentne da su mogli bilo koji drzavni fax da zavrse i zahvaljujuci njihovim skriptama koje su pravili za sebe pa nama delili i mnogi od nas su zavrsili fax, neki od njih su upisali master na raznim drzavnim fakultetima i dosta su uspesni u poslovnom svetu

inace, faktor srece igra mnooooogo veliku ulogu od samog prijemnog pa sve do kraja faxa, evo i primera
Od ortaka burazer je moze se reci pametan, ali ne toliko koliko je slihtara i slatkoreciv, dosao je do pozicije asistenta na fonu a recimo taj fax svojom pamecu i inteligencijom verovatno nikada ne bi upisao da nije imao nenormalnu srecu da sretne ortaka iz srednje, kome je cale neki bogatas koji je nekome platio da sinu donose resenja na prijemnom, a on sedne iza njega na prijemnom i ovaj mu samo prosledjuje resenja
Daleko od toga da je taj fax lagan, ali kad udjes dalje je dosta lakse


MILJAN

Citat: UFF poslato 08 Oktobar, 2012, 01:18
Mene zivo interesuje sta je farbach zavrsio.. i koje mu zanimanje pise u na poslednjoj diplomi ili radnoj knjizici
Predpostavljam da ima fax ali ako nema onda si miljane definitivno usro motku :)
Uh....kuku meni.... Pa zar bre nisam napisao da je Generalno a da postoje izuzeci? Jer sam znao da æete da se pozivate na pojedince..Pogledaj prosek ljudi koji  pi¹u na forumu.Eto ti mikro uzorak..
edit: ma bre u pravu si..Svi su pametni i mogu da zavr¹e sve fakultete..Kapaciteti....  [clapp]  Apsolutno svi!!  Da ne tro¹im vreme vi¹e..  [cheers]
Cave ab homine unius libri

UFF

Znaci nije u redu da se generalizuju stvari ali generalno gledano svako ko nema fax je glup?

ako sam dobro razumeo :D


i u pravu si skroz
zabavan je ovaj forum :)

MILJAN

Zar nisi proèitao da sam napisao da ne mora da znaèi da je neko............ ako nema faks..I gde sam napisao da je neko glup.:Odakle ti taj kompleks ? :D Nigde nisam napisao to..
edit. zaista je zabavan forum..vidi¹ da si umislio da sam napisao da si glup :D
Cave ab homine unius libri

Bori¹a

metalobrusaca? ili je glodac u pitanju? ;D

MILJAN

#147
jebaè je u pitanju :D
Cave ab homine unius libri

rtaku

Citat: MILJAN poslato 08 Oktobar, 2012, 01:15
Zavr¹i se supermen.. :D
Niko genijalan da odgovori za¹to sa samo oni sa fakultetom nazivaju intelektualci u Srbiji?

Zato i jesmo tu gde smo, narocito sada sa diplomom od privatnika.

MILJAN

Biv¹i guverner narodne banke je prvog radnog dana zvao kadrovsku slu¾bu i tra¾io da mu donesu dosije onih sa dr¾avnom ¹kolom i onih sa privatnim fakultetima.. One sa privatnim je odvojio na stranu i rekao da mu ne trebaju-.--- TO mi je rekao dr¾avni sekretar koji lièno poznaje ¹efa kadrovske slu¾be u  narodnoj banci..
Cave ab homine unius libri

rtaku


Gašpar

Miljane, za ne¹to vi¹e od godinu dana æu imati fakultetsku diplomu, vrlo priznatog dr¾avnog fakulteta èija se diploma uglavnom tra¾i u konkursima za poslove (dodu¹e, prema tvojim ar¹inima, ni¹ta osim Pravnog fakulteta nije priznat fakultet) i odgovorno mogu da ka¾em da svako ko ima volje i motivacije mo¾e da zavr¹i fakultet.
Gledam amebe koje nemaju osnovno obrazovanje, a imaju 10.0 prosek. Da ih pita¹ ne¹to nevezano za fakultet, gledaæe u tebe kao tele u ¹arena vrata.
S druge strane ima¹ mene, koji pola¾e sve ispite, ne jurim prosek, jurim se sa ispitima do oktobra dva i, bez la¾ne skromnosti, za sebe mogu da ka¾em da sam pametniji od istih tih "10.0" likova. Ako ni¹ta drugo, bar imam to znanje "iz ¾ivota", koje njima nedostaje.

Prema tvojoj teoriji, te amebe su pametnije od mene, zar ne, jer on ima 10.0 a ja 7.5?
Takoðe imam drugara koji programira od malih nogu, fax ga ne zanima, upisao neki privatni, èisto da ima diplomu. Deèko se ubija od posla, a i nije ni malo glup  ;)


Nadalina

Citat: MILJAN poslato 08 Oktobar, 2012, 01:36
Biv¹i guverner narodne banke je prvog radnog dana zvao kadrovsku slu¾bu i tra¾io da mu donesu dosije onih sa dr¾avnom ¹kolom i onih sa privatnim fakultetima.. One sa privatnim je odvojio na stranu i rekao da mu ne trebaju-.--- TO mi je rekao dr¾avni sekretar koji lièno poznaje ¹efa kadrovske slu¾be u  narodnoj banci..

Al` je zato vise od polovine savetnika raznih ministara sa diplomama privatnih fakulteta, domacih naravno...
Mozemo mi pricati do prekosutra o tome da l` necija diploma vredi ili ne, da li je merilo znanja ili nije, da li ovo ili ono...
Ali, sta znaci tom nekom da zavrsi fakultet, i to neki ozbiljno tezak, kad nece imati gde u Srbiji da unovci svoje znanje ako nema neku vezu koja ce ga pogurati? A, takvih primera je kol`ko `ocete...
I, samo nemoj sad neko da mi kaze da se fakultet zavrsava zbog licne satisfakcije! Jeeeeeste, dodji juce! ;D
Zbog licne satisfakcije se vise posvetim odredjenim predmetima ili izucavam nesto sto me zanima, a fakultet(e) zavrsavam kako bih sebi u buducnosti mogla da priustim mnogo vise nego bez tih diploma.

I, da.... Ne smatram sebe nesto natprosecno pametnom (vise natprosecno ludom i nenormalnom kad upisah jos jedan fakultet) al` sebe smatram ozbiljno ambicioznom!  [cheers]
Dzukela u podznaku

Gašpar

Zaboravih da dodam da nam je i predsednik dr¾ave intelektualac, ima èovek diplomu [rofl] [rofl] [rofl]

Che

Citat: MILJAN poslato 08 Oktobar, 2012, 01:11
Gde sam ja to napisao?...Aj ne seri... Napisao sam da je to roba sa pojaèanim stepenom rizika... To nisi proèitao?

Citat: MILJAN poslato 04 Oktobar, 2012, 21:40
Hrvatima se svaki BMW pokvario zadnju 5 godina na njihovom testu

Cudi me da mozes se dicis sa knjigom od 1300 strana koju si nabubao za metar dana a ne mozes da zapamtis sta si pisao pre 2 dana?!?

A za to sta cu ja da jedem... tako pricaj sa zenom ako je imas, nemoj samnom.
Cudi me da takav recnik ima neko ko se predstavlja za "intelekutualca" ;)

MILJAN

#155
Citat: Ga¹par poslato 08 Oktobar, 2012, 01:50
Miljane, za ne¹to vi¹e od godinu dana æu imati fakultetsku diplomu, vrlo priznatog dr¾avnog fakulteta èija se diploma uglavnom tra¾i u konkursima za poslove (dodu¹e, prema tvojim ar¹inima, ni¹ta osim Pravnog fakulteta nije priznat fakultet) i odgovorno mogu da ka¾em da svako ko ima volje i motivacije mo¾e da zavr¹i fakultet.
Gledam amebe koje nemaju osnovno obrazovanje, a imaju 10.0 prosek. Da ih pita¹ ne¹to nevezano za fakultet, gledaæe u tebe kao tele u ¹arena vrata.
S druge strane ima¹ mene, koji pola¾e sve ispite, ne jurim prosek, jurim se sa ispitima do oktobra dva i, bez la¾ne skromnosti, za sebe mogu da ka¾em da sam pametniji od istih tih "10.0" likova. Ako ni¹ta drugo, bar imam to znanje "iz ¾ivota", koje njima nedostaje.

Prema tvojoj teoriji, te amebe su pametnije od mene, zar ne, jer on ima 10.0 a ja 7.5?
Takoðe imam drugara koji programira od malih nogu, fax ga ne zanima, upisao neki privatni, èisto da ima diplomu. Deèko se ubija od posla, a i nije ni malo glup  ;)


Gde sam ja napisao da je samo pravni fakultet  priznat? Èak sam pominjaop i fiziku, filozofiju... Znaèi, povr¹no si èitao ¹ta sam pisao i ne zaslu¾uje¹ da ti repliciram jer te nije zanimalo ¹ta pi¹em..
edit: gre¹i¹ jer san napisao "generalno" ...Ako misli¹ da generalno ljudi sa fakultetom su proseèno pametni a sa srednjom i osnovnom su vanproseèno onda ti svaka èast..Ne èita¹..Vi¹e puta sam pisao "Generalno"... Izuzetak ima uvek( pa sam èak pisao i da ima ljudi koji su krajnji mo¾dani kapaciteti a imaju srednju i vode neki biznis)---... Znaèi, ako replicira¹, èitaj bre intelektualac.,.,  ;)
Cave ab homine unius libri

MILJAN

#156
Citat: Che poslato 08 Oktobar, 2012, 02:14
Citat: MILJAN poslato 08 Oktobar, 2012, 01:11
Gde sam ja to napisao?...Aj ne seri... Napisao sam da je to roba sa pojaèanim stepenom rizika... To nisi proèitao?

Citat: MILJAN poslato 04 Oktobar, 2012, 21:40
Hrvatima se svaki BMW pokvario zadnju 5 godina na njihovom testu

Cudi me da mozes se dicis sa knjigom od 1300 strana koju si nabubao za metar dana a ne mozes da zapamtis sta si pisao pre 2 dana?!?

A za to sta cu ja da jedem... tako pricaj sa zenom ako je imas, nemoj samnom.
Cudi me da takav recnik ima neko ko se predstavlja za "intelekutualca" ;)
reènik  prilagoðavam profilu sagovornika ili replicienta jer to njegova frekvencija... NE dr¾im predavanje u privrednoj komori  nego tebi pi¹em jer to razume¹...I nisam ti pisao ¹ta da jede¹ nego da ne .....  ÈItaj kada se poziva¹ na pamæenje genije..
Proèitaj moto puls--- oèigledno nisi..
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: Ga¹par poslato 08 Oktobar, 2012, 02:03
Zaboravih da dodam da nam je i predsednik dr¾ave intelektualac, ima èovek diplomu [rofl] [rofl] [rofl]
zna¹ da je notorna èinjenica da je kupio diplomu jer nije mogao da zavr¹i faks..Upisao prava pa nije uspeo.,Posle krenuo jo¹ jedan u BG pa nije uspeo..I posle kupio... Nije lako da grobar zavr¹i faks..
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: rtaku poslato 08 Oktobar, 2012, 01:44
Bivsi ?
©o¹kiæ---Mada je sada Jorgovanka opet uzela u tim njegove kadrove..TU nema¹ ljude sa dipl. privatnih fakulteta..
Cave ab homine unius libri

zVuk

ovih poslednjih pet-ses' strana bi ovi admini mogli slobodno da premeste u odgovarajucu temu......
Ko se ljuti, uleti mu kruti