Glavni meni

Suzuki V strom 1000 cc - 2013

Započeo MILJAN, 04 Oktobar, 2012, 15:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

A kako ti mozes da vidis ko te ignorisao? ;D

Bori¹a

Citat: Che poslato 05 Oktobar, 2012, 23:42
Citat: MILJAN poslato 05 Oktobar, 2012, 22:08
Ja imam fotke na fejsu sa gs1150...A GS-a je pro¹log puta u Rusiji totalno olupao...Nebitan je taj Croat da pi¹em o njemu...A ti si si dosadan kao triper..

Ja Zeljana poznajem licno a ti gledaj i dalje po netu sta se desava.   [hello]
Taj covek je presao sa gs1200 vise od 95% ljudi koje znam. Tako da je itekako merodavan.

A za triper ... tipicno je kada nekome nestane argumenata onda pribegava vredjanju.
No, to vise govori o tebi samom.


Update:
Sad videh
Sledeæi korisnici vas trenutno ignori¹u
MILJAN
[rofl] [rofl] [rofl]

hvala hvalaaaaa ;D

MILJAN

Jebo te on...kao da je bitan.. mislim na kroata...Ima milion drugih primera in oposite way..pa sta? Ako ti je to argument onda imas  1% argumenata ....lol..Da se ne smaram vise..imam pametnija posla.. A ti bre kupi sta oces..
Cave ab homine unius libri

UFF

cek bre miljane imas pametnija posla nego da se raspravljas na forumu ali si opet morao da mu odgovoris umesto da radis ta pametnija posla? :)

i ti kazes da te forum zabavlja znaci zabavno ti da se raspravljas sa ljudima :D

TA96

@Misko ako sme da se umesam u temu oko kljuna.
Prevoshodno se montiraju na brze kvazi enduro i super moto motore jer svojim oblikom pri vellikim brzinama pritiskaju prednji kraj na dole kako bi tocak ostvario dobar kontakt sa podlogom. Bez njega bi pri velikim brzinama korman bio previse lagan, narocito u brzim krivinama.  Problem je jos izrazeniji kada je pozadi motor natovaren npr. suvozac i prtljag.
"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

velimlje

Miljane , prijatelju , teras me da citam ono sto me ne interesuje , samo da vidim dali si u pravu …

Citat: MILJAN poslato 04 Oktobar, 2012, 21:47
Lep je ali su se izbrukali sa pona¹anjem motora sa gorivom niske oktanske vrednosti.. Smr¾ili su se se u Argentini..Novi motori..detonacije..
evo kako su izgledali agregati oba nova gs 800 u tom putu...


a jos gori ti je ovaj komentar , citiram

Citat: MILJAN poslato 04 Oktobar, 2012, 22:05
A tek kako su se pederski pona¹ali u BMW-u---Mesec dana ima je trebalo da ljudima priznaju i po¹alju 2 nova agregata..A to su uradili jer su ovi obelodanili sve na netu pa im je bilo neprijatno...Oèigledno, 2 nova motora onako da popucaju je nesaobraznost robe... Ljudi su mesec dana proveli u latino americi u tri lepe i èekali da se ovi smisle-..-

Morao sam da shvatim o cemu se radi , guglujem ti ja i nadem ….

oni su sami postavili temu o tim problemima na Adv Rider

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=650877

gde se vecina slaze da je TAKORECI NEMOGUCE da dva motora razviju isti problem u isto vreme

a jos vise postaje slika jasnija kad se pogleda sledeci upis na njihovom blogu

http://nomi-beto-adventures.blogspot.com/2011_02_01_archive.html

ugleda prvo ova slika



i posle , izmedu zahvaljivanja BMW firmi , BMW Lime iz Perua i neznam kome jos , kazu

Could the engine damage have been done by one crazy bad tank of gas? Maybe

a to su i sami znali ….

Nista nije neunistljivo !

a BMW je po ko zna koji put dokazao da brine o svojim musterijama

jer greska nije bila u motorima , nego u gorivu , a cin DOBRE VOLJE je da jim je BMW sredio motore , to mozes da vidis i iz njihovog pisanja

Nema moto firme koja bi jim u istoj situaciji dala nove motore za manje od mesec dana , dok ne provere cinjenice , ali sam siguran da jih ima koji nebi uopste hteli da jim pomognu …

Citajuci njihov blog , samo jos vise volim BMW  !
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit

''Nema moto firme koja bi jim u istoj situaciji dala nove motore za manje od mesec dana , dok ne provere cinjenice , ali sam siguran da jih ima koji nebi uopste hteli da jim pomognu …''

              A malo ima i motora koji bi riknuli u takvim uslovima...mislim dva da crknu istovremeno govori samo u prilog tome da su krsine neopevane i da je bmw definitivno prestao da pravi kvalitetne motore ....pocevsi od GS 1200  pa nadalje.
                P.S. sto ne crkose silne Honde i Jamahe koje idu tim bespucima a i sirom sveta ....kako to da ''izdaje ''samo BMW.

velimlje

Citat: pit poslato 06 Oktobar, 2012, 16:43
''Nema moto firme koja bi jim u istoj situaciji dala nove motore za manje od mesec dana , dok ne provere cinjenice , ali sam siguran da jih ima koji nebi uopste hteli da jim pomognu …''

               A malo ima i motora koji bi riknuli u takvim uslovima...mislim dva da crknu istovremeno govori samo u prilog tome da su krsine neopevane i da je bmw definitivno prestao da pravi kvalitetne motore ....pocevsi od GS 1200  pa nadalje.
                 P.S. sto ne crkose silne Honde i Jamahe koje idu tim bespucima a i sirom sveta ....kako to da ''izdaje ''samo BMW.

Pite , da karikiram slucaj

ako imas dve Laverde ( da ne pominjem japance , ali slucaj je isti za bilo koji motor )

u isto vreme jim sipas dizel

vozis i 50 km dalje oba riknu

ko je tu kriv ?



Ne budimo naivni toliko , molim te ....


I samo da podsetim , mi smo izgleda zaboravili , ovo je tema o V Stromu ....
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit



    Cekaj jer njima tankiran dizel ili benzin sa malo manje oktana.....jer ako je dizel onda nije cudno ALI ako je benzin onda je simptomaticno jer u toj zemlji se voze i automobili i motocikli na taj isti benzin pa ne riknjavaju tek tako .Cinjenica je da je to nezan motor u svakom pogledu i da je samo za asfalt po Evropi.....a sad sto ga predstavljaju kao kralja bespuca i navuku neobavestene naivce to njima(bmw-u) neka ide na cast.......ali u biznisu i prodaji je sve dozvoljeno.

velimlje

Citat: pit poslato 06 Oktobar, 2012, 16:58


    Cekaj jer njima tankiran dizel ili benzin sa malo manje oktana.....jer ako je dizel onda nije cudno ALI ako je benzin onda je simptomaticno jer u toj zemlji se voze i automobili i motocikli na taj isti benzin pa ne riknjavaju tek tako .Cinjenica je da je to nezan motor u svakom pogledu i da je samo za asfalt po Evropi.....a sad sto ga predstavljaju kao kralja bespuca i navuku neobavestene naivce to njima(bmw-u) neka ide na cast.......ali u biznisu i prodaji je sve dozvoljeno.

dali je samo za asfalt ili ne , necu da ulazim

ali je cinjenica , ako citas njihov blog , da se i oni ''prave mutavi'' kako je to moglo da se desi

da sam ja zajebao motor , shvatio gresku i shvatio koliko ce to da me kosta

i ja bi postupio isto

niko jih ne krivi

ali je CINJENICA da su sanse da dva Tomosa riknu U ISTO VREME radi ISTOG problema ravne NULI !!!

Da nisu digli toliku medijsku frku , kao jadni , daleko od kuce ( a ko jih je terao ? )

NIKO , pa ni BMW jim ne bi popravio motore za dzabe !!!
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

velimlje

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit


          Velimlje opusti se malo ...jebes bmw ....cuj 1600 gt.....kupi bre Goldvinga 1800 i bog da te vidi...i nikad neces imati problema.

velimlje

Citat: pit poslato 06 Oktobar, 2012, 17:21

           Velimlje opusti se malo ...jebes bmw ....cuj 1600 gt.....kupi bre Goldvinga 1800 i bog da te vidi...i nikad neces imati problema.

ma opusten sam ja prijatelju .....

bio sam nedavno malo po juznoj Srbiji , kolima ( sve i da imam motor , neznam dali bi se usudio njime u ta bespuca ...  :o ... )

vodopad Bigar , Pirot , kanjon reke Jerme .... predivno        katastrofa putevi , ali predivno  [clapp]

nisam svracao u Nis , inace bi mozda i dosao da probam taj cujeni burek ....  [cheers]



a vidis sta Slaninar kaze , Pismenost je opasnost

cak sam i ja , bez jednog jedinog dana nastave srpskog jezika uspeo da ubacim T , dva puta  

mozda bi bilo bolje da smo svi nepismeni ?    [ludak]
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit



      E zameram ti sto nisi svratio u Nis da znas a morao si da prodjes ...imao si i mob i sve.Inace juzna i jogoistocna Srbija je fenomenalna stvarno ima sta da se vidi.

velimlje

Citat: pit poslato 06 Oktobar, 2012, 17:37


      E zameram ti sto nisi svratio u Nis da znas a morao si da prodjes ...imao si i mob i sve.Inace juzna i jogoistocna Srbija je fenomenalna stvarno ima sta da se vidi.

Mozda neki drugi put , imao sam plan i program putovanja ... 7 dana , ali sam ostavio Nis , Cele kulu , ostatke Naisa i slicno za neki drugi put ...

pozdrav !
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit



           Ok ...sledeci put nemoj da zaobidjes ...al da dodjes motorom da napravimo jedan djir oko Suve Planine i do Vlasinskog jezera eventualno.

MILJAN

Citat: pit poslato 06 Oktobar, 2012, 17:37


      E zameram ti sto nisi svratio u Nis da znas a morao si da prodjes ...imao si i mob i sve.Inace juzna i jogoistocna Srbija je fenomenalna stvarno ima sta da se vidi.
Bio kod mene a nije se javio da organizujem neku klopu:-)
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: UFF poslato 06 Oktobar, 2012, 12:00cek bre miljane imas pametnija posla nego da se raspravljas na forumu ali si opet morao da mu odgovoris umesto da radis ta pametnija posla? :)

i ti kazes da te forum zabavlja znaci zabavno ti da se raspravljas sa ljudima :D
Ne citas adminu pazljivo a volis da kuckas...procitaj da sam napisao da je moralna obaveza da javim koji su artikli sa pojacanim stepenom rizika..Eto,sada videh pisanija..do sada sam radio pametnija posla i dodao nove rucke na bajk...tako da citaj malo decko..da si citao imao bi neku diplomu u zivotu :-) Povrsnost ti je osobina..i malko si pe...ko u tvojim postovima. Volis da budes duhovit..:-) :-) :-)   ..jebe te kopleks patuljka..pusti ti mene..nedostizno za tebe..
Cave ab homine unius libri