Glavni meni

Suzuki V strom 1000 cc - 2013

Započeo MILJAN, 04 Oktobar, 2012, 15:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Cave ab homine unius libri

3006

Iskreno, lep¹i mi bio stari. Mislim da su ga ukakili sa ovim farom, ali ok, stvar ukusa...
Bolje da su furali svoj fazon, a ne da kopiraju gs, ¹to ka¾e uff, nisu prvi...

MILJAN

Citat: 3006 poslato 04 Oktobar, 2012, 15:43Iskreno, lepši mi bio stari. Mislim da su ga ukakili sa ovim farom, ali ok, stvar ukusa...
Bolje da su furali svoj fazon, a ne da kopiraju gs, što kaže uff, nisu prvi...
Ja  ne volim jedan far
Cave ab homine unius libri

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

dr big je bio ruzan do jaja
ovo je jos i lepo
ne radi se samo o kljunu vec i konstrukcija repa je identicna
al kad moze tenera sto ne moze strom

MILJAN

Cave ab homine unius libri

UFF

kome vetar smeta nek se vozi kolima a jedan far je dobar jer tad  [policaja] nece da ti pisu kaznu zato sto ti je drugi far neispravan  [rofl]


perlx

Jos jedan bezlican plagijat GS-a  [thumb_down]

Slaninar

O ukusima se ne raspravlja, znam, ali ti enduro motori, generalno... jesu oni praktièni, udobni, sve se to sla¾em. Samo ne shvatam kako i jedan mo¾e biti lep. Meni su samo ru¾ni i manje ru¾ni. Ima jedan model BMWa koji mi je onako... pa skoro lep, ali ipak u poreðenju sa ostalim nije ni blizu.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF


pit



          Nesto novo uvek mora da se se desi u motoindustriji....sad se desio novi Strom...meni je skroz ok....a plagijat nikako ne moze da bude GS jer je ''kljun'' pre GS-a ''patentirao DR 800 '' .

UFF


MIGE

mene se svidza i gs i stromina [balavi]

mi¹ko_kolo

A jel mo¾e neko meni (glupavom) da objasni: èemu slu¾e ti kljunovi?!

MILJAN

Citat: UFF poslato 04 Oktobar, 2012, 19:22
Evo ti nesto novo u moto industriji

tvoj omiljeni :)

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,10901.new.html#new
Evo ¹ta je na jednom forumu napisao èovek koji je pre¹ao Gobi pustinju V stromom...
[quote name='koma' timestamp='1348307956' post='1372076']
Presao dosta sa stromom 1000, presao I ozbiljan off ali to nije motor za te namene. Na offu se ne vozis nego prevozis, to je velika razlika. Na putu je udoban motor ali ocajno koci, to mi je najvise smetalo.
Sa motorima koje je doktor naveo mozes da odvrnes gas na makadamima, da skocis ako treba a stromom je to ne moguce. U mongoliji su se bmw 1200 raspali, stromu nije falilo nista ali ne znaci da je bolji, ja sam vozio kao po jajima da ga ne bi polomio, oni su gasirali I svi se polomili na pola. Strom je po meni jeftina varijanta bmw 1200, ktm jew drugacije orjentisan I ja sam tim motorom isao I na cross stazu(naravno koliko je to moguce sa tako velikim motorom).
[/quote]

ZA¹to su se i gde polomili gs1200 tamo... Kardan brate...I kada GS bude kao yamaha super tenere 1200 sa dvostranim ve¹anjem zadnjeg trapa(umesto da sve dr¾i jadni kardan kao kod GS) onda æu ga priznati kao kompletan motor..Do tada je nekompletan za one koji vole da voze po neravninama gde æe biti ljuljanja....Pa putu nije problem ali onda nemoj da ga zovu Adventure...To su bre pederèine germanske, koju  su sa cenom bezobrazni a ne nude pouzdanost..Gomila reklamacija na kardan i menjaè su imali zadnjih 10 godina..Hrvatima se svaki BMW pokvario zadnju 5 godina na njihovom testu--Serem im se na zavr¹nu kontrolu firme i takoðe na cenu...
A dizajn mi se neviðeno sviða..RT i GS su po meni prelepi motori...Nekima nisu..Meni jesu...Ali jbt. gde im je kvalitet i pouzdanost.? Nemaèka je u buli jako dugo..


Cave ab homine unius libri

pit



     Da budem iskren i meni se dizajn svidja ali taj kardan i menjac su stvarno u kurcu .....a kako mi idu na ganglije prepotentni naivci koji voze GS .....

MILJAN

Citat: UFF poslato 04 Oktobar, 2012, 19:01
ako uopste postoji lep enduro motor onda je to definitvno ovaj
ko ne voli kljun taj ne moze da voli ni enduro ni cross ni sm motore

http://swotti.starmedia.com/tmp/swotti/cacheYM13IGY4MDAGZ3M=QXV0B21VDGLVBI1NB3RVCMJPA2VZ/imgBMW%20F800%20GS3.jpg
http://www.ridethewildwind.co.uk/wp-content/uploads/2010/11/BMW-F800-GS.jpg


Lep je ali su se izbrukali sa pona¹anjem motora sa gorivom niske oktanske vrednosti.. Smr¾ili su se se u Argentini..Novi motori..detonacije..
evo kako su izgledali agregati oba nova gs 800 u tom putu...




Cave ab homine unius libri

pit



     Pa Uff nece da ga vozi u Argentini i zemljama treceg sveta gde je slabo gorivo nego kod nas bre.

apu

CitatA jel mo¾e neko meni (glupavom) da objasni: èemu slu¾e ti kljunovi?!

isto èemu i katolièkom popu kurac... ne, taèan odgovor nije pedofilija, nego 'nako iz zaj'bancije :)