Ćao, Anonimni posetioče
Moto Manijaci  |  Motori  |  Motori  |  Suzuki (Urednici: zmiya, Bishke)  |  Tema: Suzuki V strom 1000 cc - 2013
Stranice: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11
Štampaj
Autor Tema: Suzuki V strom 1000 cc - 2013  (Pročitano 37223 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
MILJAN
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
SUZUKI
SUPER TEŠKA DOŽIVOTNO.

Kvalitet: +933 (18%)
Zahvalnice: 92

Odgovor #140 - 08 Oktobar, 2012, 00:18 Ocena: -1
Ignoriši

u masona Cheesy
 A ovaj malopre napisa da svako može da završi visoku školu-.Samo da ima para i volje.. lol... yahoo  ...Kako smi mi pametna nacija...Pa mi nismo ni svasni toga..bravo... Cheesy

Cave ab homine unius libri
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11754 (27%)
Zahvalnice: 1012

Odgovor #141 - 08 Oktobar, 2012, 00:18 Ocena: 0

Mene zivo interesuje sta je farbach zavrsio.. i koje mu zanimanje pise u na poslednjoj diplomi ili radnoj knjizici
Predpostavljam da ima fax ali ako nema onda si miljane definitivno usro motku Smiley
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Na mreži Na mreži
Kvalitet: +1877 (16%)
Zahvalnice: 123

Odgovor #142 - 08 Oktobar, 2012, 00:19 Ocena: 0
Ignoriši

koji ste bre smaraci, potrosio sam pola sata na citanje ove teme ocekujuci da cu videti bar jos neku sliku stroma kad ono kurac

inace cisto da znate, to sto neko ima diplomu i srednje skole ne znaci da je ista naucio, isto tako i za fax, to sto neko nabuba knjigu od 1000 strana za bilo koje vreme ne znaci da je on ista razumeo sto je napisano, ima brdo primera gde ljudi uce da bi polozili ispit a ne da bi razumeli to sto su ucili (to su krivi egoisticni i iskompleksirani profesori koji knjige pisu da bi svake godine zaradili dodatne pare i da bi na ispitu znali sa koje strane je odgovor ako student ne zna)
jedan od gostujucih profesora sa ekonomskog na mom faxu je imao dobru politiku za ispite "nije mi cilj da nadjem koliko ne znate jer uvek cu nesto naci, vec da vidim koliko znate i koliko ste razumeli ono sto ste ucili"
Iako privatni fax, imao sam kolege toliko pametne i inteligentne da su mogli bilo koji drzavni fax da zavrse i zahvaljujuci njihovim skriptama koje su pravili za sebe pa nama delili i mnogi od nas su zavrsili fax, neki od njih su upisali master na raznim drzavnim fakultetima i dosta su uspesni u poslovnom svetu

inace, faktor srece igra mnooooogo veliku ulogu od samog prijemnog pa sve do kraja faxa, evo i primera
Od ortaka burazer je moze se reci pametan, ali ne toliko koliko je slihtara i slatkoreciv, dosao je do pozicije asistenta na fonu a recimo taj fax svojom pamecu i inteligencijom verovatno nikada ne bi upisao da nije imao nenormalnu srecu da sretne ortaka iz srednje, kome je cale neki bogatas koji je nekome platio da sinu donose resenja na prijemnom, a on sedne iza njega na prijemnom i ovaj mu samo prosledjuje resenja
Daleko od toga da je taj fax lagan, ali kad udjes dalje je dosta lakse

MILJAN
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
SUZUKI
SUPER TEŠKA DOŽIVOTNO.

Odgovor #143 - 08 Oktobar, 2012, 00:20 Ocena: 0
Ignoriši

Mene zivo interesuje sta je farbach zavrsio.. i koje mu zanimanje pise u na poslednjoj diplomi ili radnoj knjizici
Predpostavljam da ima fax ali ako nema onda si miljane definitivno usro motku Smiley
Uh....kuku meni.... Pa zar bre nisam napisao da je Generalno a da postoje izuzeci? Jer sam znao da ćete da se pozivate na pojedince..Pogledaj prosek ljudi koji  pišu na forumu.Eto ti mikro uzorak..
edit: ma bre u pravu si..Svi su pametni i mogu da završe sve fakultete..Kapaciteti....  clapp  Apsolutno svi!!  Da ne trošim vreme više..  uzdravlje

UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11754 (27%)
Zahvalnice: 1012

Odgovor #144 - 08 Oktobar, 2012, 00:22 Ocena: 0

Znaci nije u redu da se generalizuju stvari ali generalno gledano svako ko nema fax je glup?

ako sam dobro razumeo Cheesy

i u pravu si skroz
zabavan je ovaj forum Smiley
MILJAN
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
SUZUKI
SUPER TEŠKA DOŽIVOTNO.

Odgovor #145 - 08 Oktobar, 2012, 00:23 Ocena: 0
Ignoriši

Zar nisi pročitao da sam napisao da ne mora da znači da je neko............ ako nema faks..I gde sam napisao da je neko glup.:Odakle ti taj kompleks ? Cheesy Nigde nisam napisao to..
edit. zaista je zabavan forum..vidiš da si umislio da sam napisao da si glup Cheesy

Boriša
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Nema
Kvalitet: +1329 (10%)
Zahvalnice: 94

Odgovor #146 - 08 Oktobar, 2012, 00:26 Ocena: 0
Ignoriši

metalobrusaca? ili je glodac u pitanju? Grin

MILJAN
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
SUZUKI
SUPER TEŠKA DOŽIVOTNO.

Odgovor #147 - 08 Oktobar, 2012, 00:27 Ocena: 0
Ignoriši

jebač je u pitanju Cheesy
« Poslednja izmena: 08 Oktobar, 2012, 00:34 MILJAN »

rtaku
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
r1
Kvalitet: +12 (4%)
Zahvalnice: 5

Odgovor #148 - 08 Oktobar, 2012, 00:28 Ocena: 0
Ignoriši

Završi se supermen.. Cheesy
Niko genijalan da odgovori zašto sa samo oni sa fakultetom nazivaju intelektualci u Srbiji?

Zato i jesmo tu gde smo, narocito sada sa diplomom od privatnika.
MILJAN
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
SUZUKI
SUPER TEŠKA DOŽIVOTNO.

Odgovor #149 - 08 Oktobar, 2012, 00:36 Ocena: 0
Ignoriši

Bivši guverner narodne banke je prvog radnog dana zvao kadrovsku službu i tražio da mu donesu dosije onih sa državnom školom i onih sa privatnim fakultetima.. One sa privatnim je odvojio na stranu i rekao da mu ne trebaju-.--- TO mi je rekao državni sekretar koji lično poznaje šefa kadrovske službe u  narodnoj banci..

rtaku
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
r1
Kvalitet: +12 (4%)
Zahvalnice: 5

Odgovor #150 - 08 Oktobar, 2012, 00:44 Ocena: 0
Ignoriši

Bivsi ?
Gašpar
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Facebook: Poseti
Jedan je Japan

Kvalitet: +3642 (24%)
Zahvalnice: 365

Odgovor #151 - 08 Oktobar, 2012, 00:50 Ocena: 0
Ignoriši

Miljane, za nešto više od godinu dana ću imati fakultetsku diplomu, vrlo priznatog državnog fakulteta čija se diploma uglavnom traži u konkursima za poslove (doduše, prema tvojim aršinima, ništa osim Pravnog fakulteta nije priznat fakultet) i odgovorno mogu da kažem da svako ko ima volje i motivacije može da završi fakultet.
Gledam amebe koje nemaju osnovno obrazovanje, a imaju 10.0 prosek. Da ih pitaš nešto nevezano za fakultet, gledaće u tebe kao tele u šarena vrata.
S druge strane imaš mene, koji polaže sve ispite, ne jurim prosek, jurim se sa ispitima do oktobra dva i, bez lažne skromnosti, za sebe mogu da kažem da sam pametniji od istih tih "10.0" likova. Ako ništa drugo, bar imam to znanje "iz života", koje njima nedostaje.

Prema tvojoj teoriji, te amebe su pametnije od mene, zar ne, jer on ima 10.0 a ja 7.5?
Takođe imam drugara koji programira od malih nogu, fax ga ne zanima, upisao neki privatni, čisto da ima diplomu. Dečko se ubija od posla, a i nije ni malo glup  namigujem

Nadalina
Baby hunter
VIP
Vikend bajker
*

Van mreže Van mreže
 Motor:
pešak ponovo
Malo Zlo

Kvalitet: +1119 (34%)
Zahvalnice: 80

Odgovor #152 - 08 Oktobar, 2012, 00:52 Ocena: 0
Ignoriši

Bivši guverner narodne banke je prvog radnog dana zvao kadrovsku službu i tražio da mu donesu dosije onih sa državnom školom i onih sa privatnim fakultetima.. One sa privatnim je odvojio na stranu i rekao da mu ne trebaju-.--- TO mi je rekao državni sekretar koji lično poznaje šefa kadrovske službe u  narodnoj banci..

Al` je zato vise od polovine savetnika raznih ministara sa diplomama privatnih fakulteta, domacih naravno...
Mozemo mi pricati do prekosutra o tome da l` necija diploma vredi ili ne, da li je merilo znanja ili nije, da li ovo ili ono...
Ali, sta znaci tom nekom da zavrsi fakultet, i to neki ozbiljno tezak, kad nece imati gde u Srbiji da unovci svoje znanje ako nema neku vezu koja ce ga pogurati? A, takvih primera je kol`ko `ocete...
I, samo nemoj sad neko da mi kaze da se fakultet zavrsava zbog licne satisfakcije! Jeeeeeste, dodji juce! Grin
Zbog licne satisfakcije se vise posvetim odredjenim predmetima ili izucavam nesto sto me zanima, a fakultet(e) zavrsavam kako bih sebi u buducnosti mogla da priustim mnogo vise nego bez tih diploma.

I, da.... Ne smatram sebe nesto natprosecno pametnom (vise natprosecno ludom i nenormalnom kad upisah jos jedan fakultet) al` sebe smatram ozbiljno ambicioznom!  uzdravlje

Dzukela u podznaku
Gašpar
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Jedan je Japan

Kvalitet: +3642 (24%)
Zahvalnice: 365

Odgovor #153 - 08 Oktobar, 2012, 01:03 Ocena: +2
Ignoriši

Zaboravih da dodam da nam je i predsednik države intelektualac, ima čovek diplomu rofl rofl rofl

Che
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
TDM-900
Kvalitet: +1077 (35%)
Zahvalnice: 65

Odgovor #154 - 08 Oktobar, 2012, 01:14 Ocena: +1
Ignoriši

Gde sam ja to napisao?...Aj ne seri... Napisao sam da je to roba sa pojačanim stepenom rizika... To nisi pročitao?

Hrvatima se svaki BMW pokvario zadnju 5 godina na njihovom testu

Cudi me da mozes se dicis sa knjigom od 1300 strana koju si nabubao za metar dana a ne mozes da zapamtis sta si pisao pre 2 dana?!?

A za to sta cu ja da jedem... tako pricaj sa zenom ako je imas, nemoj samnom.
Cudi me da takav recnik ima neko ko se predstavlja za "intelekutualca" namigujem

MILJAN
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
SUZUKI
SUPER TEŠKA DOŽIVOTNO.

Odgovor #155 - 08 Oktobar, 2012, 01:14 Ocena: 0
Ignoriši

Miljane, za nešto više od godinu dana ću imati fakultetsku diplomu, vrlo priznatog državnog fakulteta čija se diploma uglavnom traži u konkursima za poslove (doduše, prema tvojim aršinima, ništa osim Pravnog fakulteta nije priznat fakultet) i odgovorno mogu da kažem da svako ko ima volje i motivacije može da završi fakultet.
Gledam amebe koje nemaju osnovno obrazovanje, a imaju 10.0 prosek. Da ih pitaš nešto nevezano za fakultet, gledaće u tebe kao tele u šarena vrata.
S druge strane imaš mene, koji polaže sve ispite, ne jurim prosek, jurim se sa ispitima do oktobra dva i, bez lažne skromnosti, za sebe mogu da kažem da sam pametniji od istih tih "10.0" likova. Ako ništa drugo, bar imam to znanje "iz života", koje njima nedostaje.

Prema tvojoj teoriji, te amebe su pametnije od mene, zar ne, jer on ima 10.0 a ja 7.5?
Takođe imam drugara koji programira od malih nogu, fax ga ne zanima, upisao neki privatni, čisto da ima diplomu. Dečko se ubija od posla, a i nije ni malo glup  namigujem

Gde sam ja napisao da je samo pravni fakultet  priznat? Čak sam pominjaop i fiziku, filozofiju... Znači, površno si čitao šta sam pisao i ne zaslužuješ da ti repliciram jer te nije zanimalo šta pišem..
edit: grešiš jer san napisao "generalno" ...Ako misliš da generalno ljudi sa fakultetom su prosečno pametni a sa srednjom i osnovnom su vanprosečno onda ti svaka čast..Ne čitaš..Više puta sam pisao "Generalno"... Izuzetak ima uvek( pa sam čak pisao i da ima ljudi koji su krajnji moždani kapaciteti a imaju srednju i vode neki biznis)---... Znači, ako repliciraš, čitaj bre intelektualac.,.,  namigujem
« Poslednja izmena: 08 Oktobar, 2012, 01:32 MILJAN »

MILJAN
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
SUZUKI
SUPER TEŠKA DOŽIVOTNO.

Odgovor #156 - 08 Oktobar, 2012, 01:19 Ocena: -1
Ignoriši

Gde sam ja to napisao?...Aj ne seri... Napisao sam da je to roba sa pojačanim stepenom rizika... To nisi pročitao?

Hrvatima se svaki BMW pokvario zadnju 5 godina na njihovom testu

Cudi me da mozes se dicis sa knjigom od 1300 strana koju si nabubao za metar dana a ne mozes da zapamtis sta si pisao pre 2 dana?!?

A za to sta cu ja da jedem... tako pricaj sa zenom ako je imas, nemoj samnom.
Cudi me da takav recnik ima neko ko se predstavlja za "intelekutualca" namigujem
rečnik  prilagođavam profilu sagovornika ili replicienta jer to njegova frekvencija... NE držim predavanje u privrednoj komori  nego tebi pišem jer to razumeš...I nisam ti pisao šta da jedeš nego da ne .....  ČItaj kada se pozivaš na pamćenje genije..
Pročitaj moto puls--- očigledno nisi..
« Poslednja izmena: 08 Oktobar, 2012, 01:25 MILJAN »

MILJAN
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
SUZUKI
SUPER TEŠKA DOŽIVOTNO.

Odgovor #157 - 08 Oktobar, 2012, 01:21 Ocena: 0
Ignoriši

Zaboravih da dodam da nam je i predsednik države intelektualac, ima čovek diplomu rofl rofl rofl
znaš da je notorna činjenica da je kupio diplomu jer nije mogao da završi faks..Upisao prava pa nije uspeo.,Posle krenuo još jedan u BG pa nije uspeo..I posle kupio... Nije lako da grobar završi faks..

MILJAN
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
SUZUKI
SUPER TEŠKA DOŽIVOTNO.

Odgovor #158 - 08 Oktobar, 2012, 01:22 Ocena: 0
Ignoriši

Bivsi ?
Šoškić---Mada je sada Jorgovanka opet uzela u tim njegove kadrove..TU nemaš ljude sa dipl. privatnih fakulteta..

zVuk
Vikend bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
jebes motor koji ne moze na zadnji....
Kvalitet: +1445 (34%)
Zahvalnice: 69

Odgovor #159 - 08 Oktobar, 2012, 08:07 Ocena: 0
Ignoriši

ovih poslednjih pet-ses' strana bi ovi admini mogli slobodno da premeste u odgovarajucu temu......

Ko se ljuti, uleti mu kruti
Stranice: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11
Štampaj
Moto Manijaci  |  Motori  |  Motori  |  Suzuki (Urednici: zmiya, Bishke)  |  Tema: Suzuki V strom 1000 cc - 2013