Glavni meni

Keeway Matrix 50ccm 2T

Započeo Nixazzar, 03 Oktobar, 2012, 01:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nixazzar

Imao ovaj skuter 5 godina, presao sa njim 12.000km.

Prednosti: Ukoliko se motor redovno odrzava i ne rasklapa previse, onda apsolutno niko nece imati nekih vecih, ako i ikakvih problema sa istim. Gume Kenda, i prilicno dobre kineske gume, nisu plasticne kao vecina kineskih i bas dobro drze, kocnice prilicno dobre za skuter te klase, odlicna svetla, digitalni sat. odlicna kurbla.

Mane: Sa skinutom blokadom 60km/h i to na navlacenje, smara prilicno ponekad, pa onda se vozi ugl pun gas, a onda trosi i oko 5l, inace generalno oko 3l trosi, ako se vozi normalno. Lose plastike, ako se ne rasklapaju, drzace, eventualno ce da pukne blatobran posle nekog vremena na rupama, ali ukoliko se rasklapa, farba i cacka kao sto sam ja radio, onda ce da brzo da popucaju zabice i posle ce biti sklapanje pomocu vezica, stapa i kanapa. Cak i nove krcakju na rupama i losem putu, ja sam kod mene u pocetku to resio sa silikonom, a kasnije kada sam mu dosao glave, nista mu nije pomagalo.

Moj je uzet nov 2007 godine, placen 1430e ili 117.000 tada. Ukoliko nekome treba skuter za do prodavnice, po gradu i slicno, nov je odlicna kupovina, polovan, ako se ubode odrzavan primerak takodje.

Kako je moj izgledao kroz vreme:






Nixazzar

Nek prebaci neko u skutere  [facepalm]