Glavni meni

Moto klubovi da ili ne?

Započeo vudu, 23 Decembar, 2010, 13:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

YOman

Citat: Dzigi Boy poslato 13 Mart, 2011, 21:57
Bar da je jedan??? Meni to lici na alkoholizam bez granica........
Mozda tebi lici, ali nisi u pravu.

Mislim da svaka vrsta generalizacije u ovoj temi vodi "u kanal".
Klubovi, su pre svih foruma, bili a i ostali, osnovna jedinica udruzivanja motorista, i kao takvi u ono vreme jedini koji su mogli edukativno da uticu na omladinu u moto svetu.
Ruzno je da o klubovima pricaju ljudi koji su klub videli samo "spolja".
Da se razumemo, svako udruzivanje ima svoje dobre i lose strane, ali ne pricam sad o tome, vec o apriori generalizovanju klub=alkoholizam.
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

Dzigi Boy

Vidi druze ja sam na drumu og 85. godine, i svasta sam video, bio sam od Grobnika do moto skupova i drugih moto partiya

O kakvoj ti edukaciji pricas, kada sam ja letos bio na skupu u NS i to sa tadasnjom curom koja se zgrozila kada je videle koliko su ljudi bili pijani??? Jos me pitala jaoooo Dzigi pa ovi nece stici do kuce zivi!!!!!!! Znaci sramota!!!!!! A da ti ne kazem da i dva pandura na skuterima nisu mogla da stoje na nogama??? Gde je tu edukacija????

A da ne spominjem imene kluba gde sam bio na partiju tek koliko se tamo pije, bio sam i znam!!!!

Ja kazem oni puno piju a prave malo kilometara, ne mozes me razuveriti.....

Ja kada hocu da pijem ja necu sesti namotocikli, neko ce me drugi voziti ali ja necu 100% Ne kazem ja da je svako pijan od 2...3 cuge...ali ako zakon kaze 00 alkohola na motociklu ja nisam tolika budala da rizikujem dozvolu i sve kategorije zbog pijanstva..NECU PITI!!!!!!!!

Te kazes da je ruzno sto ja recimo to pricam koji to gledam spolja???? Evo ja ti kazem da je to sve ruzno sto sam opisao.....

Nevidim tu nikakvu edukaciju, jer neko ko mrtav pijan seda na motocikl ne moze nikoga da edukuje, ali nikoga!!!!


To je moje vidjenje i nema tu nikakve ljutnje, svako cini sto mu je volja i provodi se kako mu odgovara....jbg.

®are

Eee Dzigi , kome ti prièa¹ o alkoholu ... pa vidi¹ da èovjek dr¾i kriglu u ruci.  [cheers]

UFF

I moze pijan da zgazi trudnu zenu (Zverku na primer) koja sa detetom u kolicima prelazi ulicu :D

A ti pijani verovatno ni kacige ne nose

YOman

Citat: Dzigi Boy poslato 13 Mart, 2011, 23:30
Vidi druze ja sam na drumu og 85. godine, i svasta sam video, bio sam od Grobnika do moto skupova i drugih moto partiya

O kakvoj ti edukaciji pricas, kada sam ja letos bio na skupu u NS i to sa tadasnjom curom koja se zgrozila kada je videle koliko su ljudi bili pijani??? Jos me pitala jaoooo Dzigi pa ovi nece stici do kuce zivi!!!!!!! Znaci sramota!!!!!! A da ti ne kazem da i dva pandura na skuterima nisu mogla da stoje na nogama??? Gde je tu edukacija????

A da ne spominjem imene kluba gde sam bio na partiju tek koliko se tamo pije, bio sam i znam!!!!

Ja kazem oni puno piju a prave malo kilometara, ne mozes me razuveriti.....

Ja kada hocu da pijem ja necu sesti namotocikli, neko ce me drugi voziti ali ja necu 100% Ne kazem ja da je svako pijan od 2...3 cuge...ali ako zakon kaze 00 alkohola na motociklu ja nisam tolika budala da rizikujem dozvolu i sve kategorije zbog pijanstva..NECU PITI!!!!!!!!

Te kazes da je ruzno sto ja recimo to pricam koji to gledam spolja???? Evo ja ti kazem da je to sve ruzno sto sam opisao.....

Nevidim tu nikakvu edukaciju, jer neko ko mrtav pijan seda na motocikl ne moze nikoga da edukuje, ali nikoga!!!!


To je moje vidjenje i nema tu nikakve ljutnje, svako cini sto mu je volja i provodi se kako mu odgovara....jbg.

Pa da, Dzigi...niko ne spori ovo sve sto si napisao. Samo je to NEPOVEZIVO sa klubovima. To sto je to tvoj stav-OK. To sto ti zelis da to vezes za klubiranje-opet OK.
Kazes bio si na motozurci i piju...a na kojoj ne piju? Veruj, ja bio i na moto zurci gde su zavijali dzokavce...i sta sad?  Moto klubovi rasturaci lakih opijata?

Molim bez generalizacije.  [nono]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

YOman

Citat: ®are poslato 13 Mart, 2011, 23:46
Eee Dzigi , kome ti prièa¹ o alkoholu ... pa vidi¹ da èovjek dr¾i kriglu u ruci.  [cheers]

Pa daa...al imam duplikat dozvole! A i "Ko me vidi pijanog, ispale mu oci"!  :o
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

Dzigi Boy

Pazi pa ja kazem da svako radi sto mu je volja, i to je meni OK nisam ja nikoga osudio, svako odgovara za svoje postupke i zna sta mu je ciniti.....

Nisam ja neko ko ce da moralise i osudjuje cuganje, duvanje, pederisanje, ma sta oces????

DEMOKRATIJA!!!!!! Ali kada neko najebe, taj najebe.....

gmum44

VOZNJA za sebe ,vozim zato sto volim,vozim  kad hocu i skim hocu ,ne za klub ne za boje,ne za nekog i sa nekim da bi pripadao negde ,SAMO ZA SEBE I SVOJ CEF!
nikad pijan,nikad uduvan.bio na par skupova i smucili su mi se likovi pijani,uduvani,smrdljivi i napucani SANDOKANI,a i ribe su ...CUDNE!
ne hvala ,ustvari ja nisam biker,ja samo vozim motor!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Dzigi Boy


gmum44

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

MILJAN

Meni je tu sme¹no ne¹to drugo.... Ako ¾enska vozi motor onda je super riba a na ulici je ne bi niko ni pogledao. Ali na skupu je opasna maèka-----cccccccccccccccccccccc..Naravouèenije: ako ti se smuèilo da bude¹ mediokritet i da te niko ne primeæuje, kupi bajk i promena je drastièna.  [rofl] [rofl] [rofl]
Sorry za off
Cave ab homine unius libri

YOman

Mislis na neku konkretno...?  [neampojma]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

MILJAN

Pa ne znam ih.... Ali sam ih viðao na skupovima pa mi je bilo sme¹no kako svi zevaju.... A ono "blaga kamilica" i neprimetna na ulici 100%.......
Cave ab homine unius libri

gmum44

ako mene pitas? ne , ne mislim ni na jednu konkretno!
ribe motoristi su mi ok!!!
obrati paznju na nekom skupu kakav je kvalitet devojaka oko motora i motorista!
ne moralisem ali zensko treba da bude dama i kad sere treba da se ponasa kao dama!moje misljenje!!!pljuj te!!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

YOman

Citat: MILJAN poslato 14 Mart, 2011, 00:33
Pa ne znam ih.... Ali sam ih viðao na skupovima pa mi je bilo sme¹no kako svi zevaju.... A ono "blaga kamilica" i neprimetna na ulici 100%.......
Iskreno...ima istine u tome! Mada, valjda zbog licnih uverenja, to su za mene moje drugarice i ne mogu da ih toliko kriticki  gledam.

PS.to me potseca na sledece...70tih u BGD je bilo pravo cudo videti crnca... Prodje crnac terazijama, i svi se okrecu kao da CUDO seta ulicama.
Kad zena na motorima bude vise, kao u HR npr. nece se niko posebno loziti i gledati.
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

MILJAN

Ja ipak ovakvo ne¹to pogledam :D  Pa neka me i uhapsi.... Ne bunim se...Kad zna da pogodi pravi ugao sa ovom krklemom.... :D


Ili na ovo:
Cris R1 The Best


[attachment deleted by admin]
Cave ab homine unius libri

Dzigi Boy

Ja sam u Hrvatskoj cesto i nisam video nesto riba na motociklima...ali zato napucanih Slovenki na R motorima sam video itekako.....

Jebiga ljudi, neko voli ribe koje idu u pozoriste, bioskop, sportasice, a ima i ovih....pa ko sta voli???? Treba postovati svakog i svaciji izbor....

YOman

Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...


MILJAN

Za razliku od ovih tvojih, Chris vozi i zna da vozi....  ;) Pozerke su samo meso..... Ova zavreðuje pa¾nju ;)
http://autosport.aeiou.pt/users/232/23219/7c03f9ce.jpeg
Cave ab homine unius libri