Glavni meni

Moto klubovi da ili ne?

Započeo vudu, 23 Decembar, 2010, 13:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

A ¹ta æe vama, mister 10%, novac?
Vi niste ni izglasani za pretsednika, prema tome, glasam za Darka a nas dvoje æemo se kasnije dogovoriti!! [neampojma]...U ostalom i Zmaju treba kupiti one ulo¹ke, gumene za karbove...ma prezervativ neki za motor!! [dunce]

DebeliZmaj

pa kad napravish klub ... mozda
ovako :) za sta ? za forum :) vaaazi :0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Pa za odrzavanje
moram sve da procitam i cistim spam po ceo dan
To je bre puno radno vreme a ja nezaposlen ;D

DebeliZmaj

pa ti prestani da radish to :)
niko te ne tera..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

kawa ninja


  Ko voli i ima debelih zivaca za te stvari ok.Ne treba mi mk ni mc da bi se vozao.Probao jednom tu pricu , svaceg se nagledao na satancima i lepog ali vise onog drugog tako da, ne, neka hvala.Lepo mi kao nesvrstanom ,druzim se sa svima. I sa onima koji su u klubu , a i sa onima koji su napustili isti.
  Imam svoj porodicni tu je uvek dobro i uvek se nadjemo gde cemo m. skup, m. trke, no problemo..... [motor]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Èika Bure

jednom bio clan i nikad vise [nono]
svaka cast izuzecima ima ih jos uvek ali moje iskustvo govori samo borba za kintu
cist interes za vecinu pa sad se jos i politika upetljava u sve to srane jadno
vozim se kad mogu idez kluba

Panta Zemunac

Ja sam ZA...i da budem pretsednik, i da budem blagajnik...i prvi da campr, dok drugi èekaju...i tako, lepo je to imati klub...

[srednjiprst] [srednjiprst] da ja budem u va¹em, nego æe te vi u mom...da, d... [nono] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]

ACO610

Citat: serbduck poslato 23 Decembar, 2010, 14:23

  Kad se samo setim... kolona od oko 100 motora...pa se rastegla na jedno kilometar...divota...

  Voznja podrske Ocu Brani Peranovicu i DRC-u Crna Reka.

  Imao sam neku sasavu srecu da u jednom danu upoznam veliki broj jako dobrih ljudi.

  Zamislite u jednom danu... Vudu... Farbach... Otac Brana Peranovic...Montenegrian...Pera...oteglo bi se ovo nabrajanje...

  Moje predrasude su pale u vodu.

  Isti taj dan sam pozeleo da nosim  boje na ledjima.

  Evo nosim ih... MK CRNA REKA   ;)




Bili  smo  i  mi. Pozdrav.

ACO610

Ja  sam  èlan  moto  kluba " IL PARADISO"  iz  I. Sarajeva

- Ozbiljna  prièa   DA.
- Ozbiljna  organizacija DA.
- Ozbiljan  klub  DA.



- Klub  po  svaku  cijenu  NE.


CADILLAC

...i Ja sam clan ;)...BMW BoxerClub Pancevo...na facebook-u...osnivac-Ja...lokacija-nema je ,osim na racunaru :D,..,clanarina-NEMA,...clanstvo-dobrovoljno,...i SVI zadovoljni...sam svoj gazda...inace SVE klubove postujem... [klanjam_se] [clapp]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Kobaja

Jeste Mitrovica moze da bude primer mnogim klubovima.I ja sam njihov clan i ponosan sam sto jesam.
U klubu se zna ko je ko i to se postuje.Kad su u pitanju interesi kluba svi se zrtvuju maksimalno.
Svako razmislja na svoj nacin dali hoce u neki klub ili ne,ali moje licno misljenje da bi svako trebao da bude u nekom klubu.Mnogi su protiv toga kao sto vidim i mislim da je to pogresno.Cinimi se da ti sto nece u klubove nece da im niko zapoveda i vodi.Vise vole sami ili u drustvu jos dvojice eventulano trojice bez cilja pa kao mi radimo sta mi hocemo.
Skupljanje u jedan klub i jeste cilj da svi budu zajedno,druze se da se poznaju,voze se,pomazu jedni drugima,rade na humanitarnim akcijama itd...... To bi trebao da bude moto svakog kluba.
Ali uvek ima neko kome nesto smeta,nece ovo ili ono.Takvi i netreba da budu u ni jednom klubu.
VOLEM SREM
Sunku i bela hleba,
Guzvaru,
Ladna spricera i
Frsuke gore Lad

MILJAN

Citat: vudu poslato 23 Decembar, 2010, 13:51
Da ovaj forum ne bi bio siromasan za temu koja omogucava onanisanje po raznim osnovama,upravo je otvaram !!!

Sta mislite o moto klubovima,njihovom clanstvu,organizaciji,druzenju u okviru istih itd.
Ne bih se uèlanio ni u jedan klub.
Ja jednostavno vozim motor. I to je sve.
Cave ab homine unius libri

UFF

Eeeee pa onda ti nisi bajker :)

Meni tako neko rece "A ko je taj? Kakav je to bajker kad ga niko ne poznaje?"

Znaci ako hoces da budes bajker MORAS u klub i MORAS po skupovima da ides i da se sa svima druzis da svi znaju ko si !

Eeee onda si smeker svetskog glasa :)

Dzigi Boy

Citat: MILJAN poslato 12 Mart, 2011, 20:33
Citat: vudu poslato 23 Decembar, 2010, 13:51
Da ovaj forum ne bi bio siromasan za temu koja omogucava onanisanje po raznim osnovama,upravo je otvaram !!!

Sta mislite o moto klubovima,njihovom clanstvu,organizaciji,druzenju u okviru istih itd.
Ne bih se uèlanio ni u jedan klub.
Ja jednostavno vozim motor. I to je sve.

evo + od mene ako to uopste i nesto znaci????

MILJAN

#54
To mnogi misle. Nikakvu mudrost nisam rekao.
Stvar je u tome da se mnoge lepe ideje vodilje, èesto iskvare kada se ljudi udru¾e u grupu.
Ja neæu da kvarim ni¹ta.
Samo hoæu da vozim i dam odmor du¹i od posla i problema.
Ali opet, to verovatno svi mislimo.... Nisam izuzetak sigurno pa da ovde udaram "filozofiju"...
Jo¹ jedan je razlog za¹to ne volim da pripadam ni jednom klubu:
Nemam i nikada nisam imao oseæaj tj. potrebu za pripadnost nekoj grupi tj. kolektivitetu. Ne volim da nosim nikakve kolektivne oznake i sl.
Ja sam samostalac. Izuzetak :  Brootherhood Serbia Grooup, ali to je neformalna grupa, koju smo Bane, Ja, Steva (abdulah100K) i nekolicina osnovali radi sporadiènog dru¾enja....po neke vo¾nje.... To je to..
Takoðe pripadnost nekoj grupi iziskuje obaveze a sasmim tim i vreme. A vreme je zlato. Ja sam u poslu zakucan za kompjuter po 8-12 sati dnevno. Posle toga imam vremena za porodicu pa tek za sebe i po neki moto odu¹ak. A za klub i sl. te¹ko brate... Ovo vreme brzo proðe... Ja poku¹avam da ga iskoristim ¹to kvalitetnije mogu do mogu.... Jer je kraj uvek jadan... Zato, gas,vetar u lice i ebe¹ klubove i boje...

Citat: UFF poslato 12 Mart, 2011, 20:40
Eeeee pa onda ti nisi bajker :)

Meni tako neko rece "A ko je taj? Kakav je to bajker kad ga niko ne poznaje?"

Znaci ako hoces da budes bajker MORAS u klub i MORAS po skupovima da ides i da se sa svima druzis da svi znaju ko si !

Eeee onda si smeker svetskog glasa :)
Razumem te. Sarkazam je na mestu. Ja odem na neke skupove da odslu¹am malo muziku i vidim par ljudi. Izbegavam alkose koji smrde i ne peru ko¾ne kombinezone nikada..... Skupove inaèe retko poseæujem...
Cave ab homine unius libri


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 12 Mart, 2011, 20:40
Eeeee pa onda ti nisi bajker :)

Meni tako neko rece "A ko je taj? Kakav je to bajker kad ga niko ne poznaje?"

Znaci ako hoces da budes bajker MORAS u klub i MORAS po skupovima da ides i da se sa svima druzis da svi znaju ko si !

Eeee onda si smeker svetskog glasa :)
A ako hoces da budes majstor mora te okace o spisak majstora na BJB :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®are

Citat: Kobaja poslato 12 Mart, 2011, 20:28
Jeste Mitrovica moze da bude primer mnogim klubovima.I ja sam njihov clan i ponosan sam sto jesam.
U klubu se zna ko je ko i to se postuje.Kad su u pitanju interesi kluba svi se zrtvuju maksimalno.
Svako razmislja na svoj nacin dali hoce u neki klub ili ne,ali moje licno misljenje da bi svako trebao da bude u nekom klubu.Mnogi su protiv toga kao sto vidim i mislim da je to pogresno.Cinimi se da ti sto nece u klubove nece da im niko zapoveda i vodi.Vise vole sami ili u drustvu jos dvojice eventulano trojice bez cilja pa kao mi radimo sta mi hocemo.
Skupljanje u jedan klub i jeste cilj da svi budu zajedno,druze se da se poznaju,voze se,pomazu jedni drugima,rade na humanitarnim akcijama itd...... To bi trebao da bude moto svakog kluba.
Ali uvek ima neko kome nesto smeta,nece ovo ili ono.Takvi i netreba da budu u ni jednom klubu.

Lako je vama ... vi imate FIDELA. :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ®are poslato 13 Mart, 2011, 19:10
Citat: Kobaja poslato 12 Mart, 2011, 20:28
Jeste Mitrovica moze da bude primer mnogim klubovima.I ja sam njihov clan i ponosan sam sto jesam.
U klubu se zna ko je ko i to se postuje.Kad su u pitanju interesi kluba svi se zrtvuju maksimalno.
Svako razmislja na svoj nacin dali hoce u neki klub ili ne,ali moje licno misljenje da bi svako trebao da bude u nekom klubu.Mnogi su protiv toga kao sto vidim i mislim da je to pogresno.Cinimi se da ti sto nece u klubove nece da im niko zapoveda i vodi.Vise vole sami ili u drustvu jos dvojice eventulano trojice bez cilja pa kao mi radimo sta mi hocemo.
Skupljanje u jedan klub i jeste cilj da svi budu zajedno,druze se da se poznaju,voze se,pomazu jedni drugima,rade na humanitarnim akcijama itd...... To bi trebao da bude moto svakog kluba.
Ali uvek ima neko kome nesto smeta,nece ovo ili ono.Takvi i netreba da budu u ni jednom klubu.

Lako je vama ... vi imate FIDELA. :)
Ma ja nemam problem sa druzenjem, nego ne mogu da podnesem blizinu kretena, a u svakom klubu , nekako po pravilu, ima bar jedan...a i to mi je mnogo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dzigi Boy

Bar da je jedan??? Meni to lici na alkoholizam bez granica........