Glavni meni

gsx600f

Započeo bikerboyz, 28 Septembar, 2012, 20:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bikerboyz

evo ovako video sam da ima tema o ovom motoru al nije dugo pisano u njoj pa reko da resim da napisem novu da me primeti neko...hehhe...ja sam nov na forumu i veliki pozdrav  [hello] [hello]...interesuje me kakav je motor? jel vredan kupovine? potrosnja(naravno kako zavrnes gas) al cisto u proseku...nisam imao neki veliki motor al sam vozio sve do 90cc sad imam skuter od 125cc a ovaj mi je u lepoj ponudi pa se oklevam dali da ga uzmem ili je jako velik za pocetnika?ima ga moj prijatelj prezadovoljan je al kad sam ga prvi put ugledao izgledao mi je prevelik... :o :o...

UFF

a godiste nije bitno?

bikerboyz

izvinjavam se nisam napisao '98

Ripley

Bolje gledaj gsx750f

bikerboyz

sto pojasni mi malo u cemu je caka...da mi nije tek to malo veliko...:)

Hurricane

..dru¾e, nema tu mesta pojmovima, preveliko, malo prejako i sl, kod kupovine takvih motora..
Prvo razmisli koji je zapravo razlog kupovine motora:
- kurèenje
- mladje punoletnice
- shoping
- razno¹enje pica
- sredjivanje
- putovanje
- toèkiranje
- bacanje para
- za beg
- za beg od ¾ene
- i drugo

Kada to utvrdi¹ onda æe ti se samo reæi koji je tip i motor koji æe¹ bez dileme kupiti, naravno u skladu sa moguænostima..
Nemoj tuðe stavove o odreðenoj stvari prihvatati, jer oni su svakako subjektivni, a sve to ako ¾eli¹ da bude¹ zadovoljan..

bikerboyz

u pravu si u potpunosti pa mislim da je pod ono ''i drugo''posto ja jako volim motore al sam i porodican covek znaci cisto uzivanje u slobodno vreme...ni za divljanje ni za kurcenje vec za cisto uzivanje u zvuku i voznji u slobodno vreme....mislim da me razumes...

jevta

GSX F je
Prevaziðeni model koji neæe privuæi poglede ¾enske populacije.
Izuzetno zahvalan za odr¾avanje
Udoban na du¾im putovanjima
zahvalan sa potro¹njom jedan od manjih potro¹aèa.
Ka¾u te¾ak u postprodaji al nije taèno samo je Jevtin :)
dobra kupovina za nekog ko zna ¹za mu treba,za one koji se tra¾e u tipu motora nije.
Definitivno 750 zato ¹to za isto para u kupovini odr¾avanju i potro¹nji ima razliku ko dupe i oko

Hurricane

Citat: bikerboyz poslato 29 Septembar, 2012, 14:06
u pravu si u potpunosti pa mislim da je pod ono ''i drugo''posto ja jako volim motore al sam i porodican covek znaci cisto uzivanje u slobodno vreme...ni za divljanje ni za kurcenje vec za cisto uzivanje u zvuku i voznji u slobodno vreme....mislim da me razumes...
Pazi ti to, porodièan èovek a poseduje slobodno vreme!
Sigurno je kljuè samo u organizaciji..
Meni motor uze i slobodno i radno vreme..
©to se tièe GSXf-a, mislim da je to dobar izbor za tvoje namere, samo dobro ga isprobaj da li ti sve na njemu le¾i - visina, udobnost, okretnost...i to je to..

CBRR1

?ima ga moj prijatelj prezadovoljan je al kad sam ga prvi put ugledao izgledao mi je prevelik... :o :o...
[/quote]Sta ti je bre kod prijatelja bilo preveliko..?

Slaninar

Citat: bikerboyz poslato 28 Septembar, 2012, 20:59
evo ovako video sam da ima tema o ovom motoru al nije dugo pisano u njoj pa reko da resim da napisem novu da me primeti neko...hehhe...ja sam nov na forumu i veliki pozdrav  [hello] [hello]...interesuje me kakav je motor? jel vredan kupovine? potrosnja(naravno kako zavrnes gas) al cisto u proseku...nisam imao neki veliki motor al sam vozio sve do 90cc sad imam skuter od 125cc a ovaj mi je u lepoj ponudi pa se oklevam dali da ga uzmem ili je jako velik za pocetnika?ima ga moj prijatelj prezadovoljan je al kad sam ga prvi put ugledao izgledao mi je prevelik... :o :o...

Poèetnik? Uzmi neku laganiju 500ku bez oklopa i sa dobrim roll barom da ve¾ba¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

3006

Citat: jevta poslato 29 Septembar, 2012, 21:10

Ka¾u te¾ak u postprodaji al nije taèno samo je Jevtin :)
Vrlo èesto javno mi¹ljenje o tome kako se prodaje neki motor formiraju ljudi koji dr¾e cene onoliko koliko njima treba, a ne koliko vredi. Toga kod nas ima ihaha...

bikerboyz

hhehehe upravu si...uzecu nesto do 500 cc jeftinija je  registracija a i gorivo divlja tako da tesko da cemo da se vozamo nesto puno...

3006

A do 500 izbor se svodi na dva motora jaèa od 125 - kavasaki 250 i suzuki 400 kuba... Nema vi¹e...

Slaninar

Svi ti stariji su do 500. KLE, GPZ, CB500....  Malo ru¾njikavi, al' idu.

Ne znam ima li neki sportak-sport tourer u toj klasi, a da nije ba¹ stariji od 15 godina.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Zverka

MA MOTOR ZA SEKE  :)  ;D ;D ;D [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* :-* :-* :-* 8)
Never ride faster than your angel can fly

:D