Glavni meni

Smanjen porez

Započeo Purec, 22 Decembar, 2010, 23:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

TREBA IM JEBATI MATER ALI ONO BASH BASH!!!!!DOSTA BRE VISE ZULUMA MAJKU LI IM BRE JOOOOOJJJJ SRBIJO MAJKO I MACEHOOO JOOOOOJ!!!! [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

#21
Smislio sam blagu fatvu za vlast(ne ovu nasu forumsku) [rofl]...

Da Bog da im do kraja zivota, crkavala sva tehnika koju pipnu, ili samo pogledaju, a da je u njihovom vlasnistvu... Pa kaze:

Kompjuteri/televizori/videodvd rekorderi/telefoni/navigacije/stampaci, laserski i inkjet/mikrotalasne/aparati za brijanje/vibratori/xenonski farovi/parking senzori/lambda sonde/kodirani kljucevi/usb flashevi/usb hdd-ovi/smart home-ovi/abs/asr/esp/air bag-ovi... MA STA GOD DA DOHVATE, A DA IMA STRUJNO KOLO U SEBI, DA PREGORI!!... [rofl]

Seticu se jos necega

serbduck

 
  Duga je prica...zasto je tako?

Trazili smo ukidanje ili znacajno smanjenje poreza na posedovanje mot. vozila ( motocikla )...a oni drugi ( BJB ) su trazili neke izmene u kategorizaciji...bla, bla, bla...

Taj Vlada je odlucio da ispuni zahtev i njima i nama...i eto nam ga. JEBA NAM MAJKU BAS !

Ovi sa manjom kubikazom ce platiti vise, od 750 do 1000 ce platiti uglavnom isto ili nesto malo manje, a preko 1100 ce placati znacajno manje ( manje vise znacajno ).

Ko ima para da kupi nov motor ( Intruder ) od 1800 kubika - imace i da ga registruje...

Nesto su smanjili , a nesto drugo mnogo povecali....tako da...

  ...dzaba smo krecili...



  Cekam...

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

DebeliZmaj

lazicu: daboga da imali cerku i da im ZmajDebeli bude zet ...
serbduck: pazi ako bude 20 godina smanjenje na 20% .. pa meni je to do jajca ..na 600cc i 1986to godishte ... :) ... josh nekoliko godina u ulazim u to katergoriju ... lol
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

sve u svemu ja svoj motor vise ne registrujem, tj bar ne dok ne budem trebao negde preko da idem ako uopste budem i mogao da idem negde preko kako je sve krenulo :(

DebeliZmaj

vozicesh ga znaci na ulici neregistrovanog ?:) ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

easy

platicu od razlike nastale smanjenjem potrosnje goriva
he he

DebeliZmaj

nikad minisu bili jasni
ljudi koji imaju platu 200-300e
i kupe motor koji nemaju para
odrzavaju i/ili pune gorivom i/ili registruju
al bitno da su kupili ogromnu kubikazu ...;0
isto vazi i za kola ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

kawa ninja

Citat: serbduck poslato 23 Decembar, 2010, 10:36
 
 Duga je prica...zasto je tako?

Trazili smo ukidanje ili znacajno smanjenje poreza na posedovanje mot. vozila ( motocikla )...a oni drugi ( BJB ) su trazili neke izmene u kategorizaciji...bla, bla, bla...

Taj Vlada je odlucio da ispuni zahtev i njima i nama...i eto nam ga. JEBA NAM MAJKU BAS !

Ovi sa manjom kubikazom ce platiti vise, od 750 do 1000 ce platiti uglavnom isto ili nesto malo manje, a preko 1100 ce placati znacajno manje ( manje vise znacajno ).

Ko ima para da kupi nov motor ( Intruder ) od 1800 kubika - imace i da ga registruje...

Nesto su smanjili , a nesto drugo mnogo povecali....tako da...

 ...dzaba smo krecili...



 Cekam...




   Kad pomenu BIB istina sve , a jos da ironija bude veca cuj "ispred motociklista Srbije" pa ja im bre nisam trazio da stavljaju nikakav zahtev u moje ime , sta oni bre zamisljaju da su TITO, e u to ime...

 

 i njih nabijem na tuki.......................(pazljivo citajte ovo zaokruzeno crvenim)
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Gašpar

Ako kazem iskreno sta mislim o ovom dokumentu, ispascu izuzetno nekulturan  [andjeo]

Paaa da li su oni normalni, sta cu sad morati da placam registraciju za 49 ccm??  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Napoleon je upravo promenio ime u DRUG TITO  [rofl] [rofl]

DebeliZmaj

pa da za 49cc da nebude stalna reg
nego ono ... :) tipa 1000djunti ...
al svejedeno ..alo bre..
mozesh misliti redovi u mupu kad krenu
penzosi to da plate...zilioni i zilioni tih penzosa
pecarosha i slichno kad nagrnu :) qq maj-ko
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

serbduck

 
  E brate ...ima jos njih koji se ( nicim izazvano i iz samo njima znanih razloga ) stavljaju ispred motociklista Srbije.

Ne znam kako se to zove u medicini, ali sigurno ima neko objasnjenje.

MotoAsocijacijaSrbije je jedina organizacija koja svojim brojem clanova moze predstavljati motocikliste Srbije.

Mislim da je gore pomenut ( i prikazan ) papir usrao motku...

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Gašpar

AMS (Auto Moto Savez koliko ja sa svojih 20 godina znam) je ovaj zahtev predao bez icijeg znanja, a u ime MOTOCIKLISTA SRBIJE.
E pa ja sam motociklista Srbije, i zanima me gde sam ja odobrio da se ovo preda?  [neampojma]


Iii da dodam, posto smo po broju dnevno aktivnih clanova stigli "one tamo", mislim da je dosao red da i mi organizujemo protest.
Nasi zahtevi(u ime motociklista Srbije) bice:
- dozvoljena voznja na zadnjem tocku
- neobavezno nosenje zastitne kacige
- NEnosenje fluroscentnog prsluka
- dozvoljeno obilazenje kolone
- dozvoljeno paljenje guma na semaforu
- dozvoljeno preticanje SAMO preko duple pune
- dozvoljeno trkanje na ulicama
- dozvoljena voznja po stepenicama i zelenim povrsinama
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

serbduck

Citat: Gaspar poslato 23 Decembar, 2010, 12:05
AMS (Auto Moto Savez koliko ja sa svojih 20 godina znam) je ovaj zahtev predao bez icijeg znanja, a u ime MOTOCIKLISTA SRBIJE.
E pa ja sam motociklista Srbije, i zanima me gde sam ja odobrio da se ovo preda?  [neampojma]

   Sedi 1 !

  Asocijacija Motociklista Srbije ili BJB je predala zahtev i to pozurivsi da stigne pre zahteva MAS-a. Na sastanku ove dve organizacije povodom tih zahteva,  AMS ( BJB ) je izneo stav da nece ucestvovati u zahtevu za smanjenje poreza ( registracije i dr ..), a onda sledi gore pomenuti noz u ledja.

  Koga oni predstavljaju?

  Mene ne!

Najgore je sto se sad ( posle svega ) ostvaruje ( ili bar zagovara ) neka saradnja izmedju MAS-a i AMS-a.

Srbijo !!!! [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak]


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

kawa ninja


   Najgore je sto se sad ( posle svega ) ostvaruje ( ili bar zagovara ) neka saradnja izmedju MAS-a i AMS-a.

   Jaoo a tek kad sam ih vido na onoj slici sa njihove zuraje kako se grle i ljube satro a, pobegli bi jedni od drugih u ...... teo sam da umrem od smeha :) ;D
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Gašpar

Citat: kawa ninja poslato 23 Decembar, 2010, 12:34

   Najgore je sto se sad ( posle svega ) ostvaruje ( ili bar zagovara ) neka saradnja izmedju MAS-a i AMS-a.

   Jaoo a tek kad sam ih vido na onoj slici sa njihove zuraje kako se grle i ljube satro a, pobegli bi jedni od drugih u ...... teo sam da umrem od smeha :) ;D


Ma to je Srbija. Svi se pljuju dok ne vide zajednicki interes ...

Gile_ExtremeBoy

Citat: despic poslato 23 Decembar, 2010, 08:55
drugari...ovo je povoljno samo za one preko 1149ccm, jer oni sada placaju porez oko 19000din na upotrebu motocikla
u principu nas je najvise sa motorima u kategoriji od 500-750
cisto da znate, taj porez je trenutno 3000, a pise da ce biti 5000...razlika je 2 soma...al na gore!
ko koga tu jebe!?
svi kupujemo hayabuse

Ne bre despicu, za do 750ccm i dalje vazi -40% za starije od 1999god (5070din - 40% je 3042din) Stim sto u obrazlozenju nisu naveli popuste za motore starije od 20god do 750ccm, samo  za one od 751-1100 i vece.
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Gile_ExtremeBoy

Citat: DebeliZmaj poslato 23 Decembar, 2010, 11:58
pa da za 49cc da nebude stalna reg
nego ono ... :) tipa 1000djunti ...
al svejedeno ..alo bre..

mozesh misliti redovi u mupu kad krenu
penzosi to da plate...zilioni i zilioni tih penzosa
pecarosha i slichno kad nagrnu :) qq maj-ko


Aha 1000 djute malo morgen, godisnje treba izdvoji 3.750din za registraciju skutera do 49ccm.

Svejedno... pa dobro ako ti  sve jedno...  [ludak]
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Gile_ExtremeBoy

Citat: serbduck poslato 23 Decembar, 2010, 12:11

 Asocijacija Motociklista Srbije ili BJB je predala zahtev i to pozurivsi da stigne pre zahteva MAS-a. Na sastanku ove dve organizacije povodom tih zahteva, AMS ( BJB ) je izneo stav da nece ucestvovati u zahtevu za smanjenje poreza ( registracije i dr ..), a onda sledi gore pomenuti noz u ledja.


Pa pazi secam se zime 2009 kada smo otvorili temu  na BJB da pricamo o protestu sta bi mogloi kako da se uradi,  bili smo non-stop ometani od strane urednistva i tema je stalno bila zakljucavana, cak sumi slali i pp-ove  kao Sta radim ja to... Zabranjeno je  javno organizovati protest na forumu  [blahblah] Alo bre ljudi nisu normalni...  [ludak]

U Srbina Sloga nikad nece biti, jer niko nema uvo da drugog saslusa.  [nono]
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Dr. Pop

neæe biti skuplji, iz razloga ¹to samo gledate cifru a ne i smanjenje poreza na osnovu starosti, , tako da æe otprilike za motore ispor 750 uglavnom ostati isto ili æe biti ne¹to malo smanjeno a za motor preko 750cc smanjenje biti prilièno veliko....
MK Arhangel