Glavni meni

Smanjen porez

Započeo Purec, 22 Decembar, 2010, 23:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Purec


zodiac

Koji li je taj Vlada sa kojim su razgovarali, stalno se na njega pozivaju? Daleko je prvi april.
Prijatelj je zao drug

Kengur

Kad budem reg sledeci motor ili auto, poverovacu...

Charuga

Citat: zodiac poslato 22 Decembar, 2010, 23:58
Koji li je taj Vlada sa kojim su razgovarali, stalno se na njega pozivaju? Daleko je prvi april.

Ih kako neznas pa najbolji drug od "Mite"..... Onog Mite sto nam  prilicno "zagorcava" zivot..... medjutim eto sa Vladom i njegovim drugovima je na "prst u bulju" .. :D

dzimika

ako je ovo tacan podatak odma idem sledece godine da pazarim GS1150 :D

bokilic

eh ti novinari,ajd sad lepo sve procitajte od pocetka pa ukapirajte gde su sve pogresili..nista oni nisu skontali kolko ja vidim,kolko se ja razumem tu ce samo seseljeva taksa pojeftiniti..
brmmmm

serbduck



   Lepa vest...

Dakle, umesto dosadasnjih 22000 - placam 14200 din.

Na to dodam 40 evrica ( za nove tablice ) koji ce do aprila kostati 5000 din i ...dobijem tamo-vamo 20000 din...

...al dobro...bolje ista nego nista...jedan rezervoar vise...po ovoj ceni benzina...

  ... cekamo tog Vladu... mada sam cuo da je tezak lazov...

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

b2man

... a vladi recite da ga je pozdravila slavica...

MISIRAC

Citat: serbduck poslato 23 Decembar, 2010, 00:46


  Lepa vest...

Dakle, umesto dosadasnjih 22000 - placam 14200 din.

Na to dodam 40 evrica ( za nove tablice ) koji ce do aprila kostati 5000 din i ...dobijem tamo-vamo 20000 din...

...al dobro...bolje ista nego nista...jedan rezervoar vise...po ovoj ceni benzina...

 ... cekamo tog Vladu... mada sam cuo da je tezak lazov...




axa sve je to super a Vlada zaboravio da kaze da obavezno osiguranje ide do nebesa , pa ce tako na prolece pita biti opet skuplja od tepsije, po onome swto mi prijateljica iz agencija rekla da ce za krndelj od Yuga biti 20k dinara registracija , jebali smo cvorka u ledja, ili jebace nas Vlada jopet :(, inace kum regovao trafiku u ponedeljak 19500 sa zelenom kartockom, a mene u avgustu za trafiku izasla 13600 pa ti gledaj .
VAZNO OBAVESTENJE ZA CYBER BIKERE. MOZE DA SE DOWNLOADUJE UPGRADE MOTO OPREME. DOWNLOAD SE VRSI PREKO LOUISA A ZOVE SE KISNI KOMBINEZON. KORISTI SE TAKO STO SE NAVUCE PREKO STARE VERZIJE I SPRECAVA BUG KOJI JE NASTAJAO KADA PADA KISA

Dzambo

Ovo je stvarno lepa vest, ali dok se ne budem uverio da u junu necu morati da dam 30.000 za Suzanu, nista ne verujem. Pa nisu se odrekli jednog pisljivog dinara za gorivo od akciza sad ce porez kao da skinu. Mada ima i one logike da zbog prevelikog poreza, ljudi ne registruju motore, pa onda ni nema prihoda od istog a ovako ce valjda biti. Nemam pojma vise..

srx

Ma briga me ocu platiti 1000 din majne ili vise za registraciju, to je jednom godisnje pa ce se podneti, sto lepo ne pojeftini gorivo  [ljutko]
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

DebeliZmaj

daj sta taj vlada nas cima vishe
i njega i tog mitu ...
bre... kuka motika, koja bez-bol palica
pa da im pojasnim rjech dve modricu koju :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

drugari...ovo je povoljno samo za one preko 1149ccm, jer oni sada placaju porez oko 19000din na upotrebu motocikla
u principu nas je najvise sa motorima u kategoriji od 500-750
cisto da znate, taj porez je trenutno 3000, a pise da ce biti 5000...razlika je 2 soma...al na gore!
ko koga tu jebe!?
svi kupujemo hayabuse
klasican divljak

Gremlin

A jel vi svi jos uvek verujete u Deda Mraza ?

Ovo tesko moze da prodje, jer su oni zacrtali koliko im para treba i od toga ces u ovoj situaciji jako tesko odusati.


Mali off:
Posto imam camac i dugo sam u nautici, mi camdzije smo to resili tako sto ne registrujemo camce, tako da drzava dobije kurac posle bezobraznog poskupljenja od 10X. A recne policije je nedovoljno da bi svima piala prijave, camaca nemaju dovoljno tako da UZIVANCIJA.

[cheers]


kawa ninja


 Paaa dobro jel zna neko da li je ovo istina ili ne, prvi april je jos uvek daleko , tako da je rano za salu.Iskreno ako ima istine u ovom tekstu ja se radujem  [yahoo] [cheers]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Gremlin

Naslov je pogresan, porez nije smanjen - ovo je samo predlog. Ja lcino ne verujem da ce da bude ista od ovoga, mnogo je para u pitanju, a drzava je u samrtnickom ropcu.

U prilogu predlog u PDF formatu, posredstvom kolege bajkera iz Vlade:

[attachment deleted by admin]

kawa ninja



Eeee bre jbg , onda obustavljam radovanje, neki drugi put    [thumb_down] znazi nista od toga izem ti drzavu [thumb_down] turim  je na tuki...i politicare isto
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

despic

i sve redom one koji rade u skupstini i krkaju za male pare!
klasican divljak

Lazic

#18
Despic je pratio na casu, za KLE-a, koji je 499cc ce biti porez skuplji 1100 din... Sad je 1400, a po ovom "predlogu" bi bio oko 2500... Nabijem ih bas...

despic

to ti kazem zicla...ne znam cemu se raduju ;)
klasican divljak